اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموش شدن wifi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اينكه شيلتره...اينجا ايران است..

Life is short...be happy and grateful

نظر

نظر

يعنى ماله گوشى؟خوب چجورى با چه برنامه اى؟

Life is short...be happy and grateful

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
          نه جناب موسوس عزیز منم گاهی این مشکل رو دارم ولی خودش با یه مکث on میشه.
          خوب برادر وقتی یه مشکل هم رو آیفون هست هم رو آیپد، دیگه معلومه به هیچکدوم مربوط نیست! دوتاییشون که با هم خراب نمیشن!
          هر چی هست به ارتباط وایرلس با آیدیوایس ها برمی گرده. من چون مشخصات و جزییات وایرلس ایشون رو نمی دونم نمی تونم نظر بدم؛ ولی هر شرکتی نصب کرده صد در صد باید بدونه اشکال کجاست.
          به هر حال:
          ۱- چک کنید که دستگاهاتون با وایرلس یه جای عمومی (مثل هتلها یا رستورانها) همین مشکل رو دارن؟ (جواب ۱۰۰% نه خواهد بود)
          ۲- چک کنید افراد دیگه از دوستان که آیپد ۲ یا آیفون ۴ دارن در محل شما و با وایرلس شما همین مشکل رو دارن؟ (تقریباً مطمئنم جواب مثبت خواهد بود)
          ویرایش توسط moosavir : https://i-phone.ir/forums/member/33455-moosavir در ساعت 30-11-2011, 03:44 AM

نظر

شما تنظيمات مودمتو تغيير بده درست ميشه

192.168.1.1 اينو تو ادرس بار بنويس

نظر

نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
              اين صفحه تنظيمات مودم هست

نظر

نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                خوب برادر وقتی یه مشکل هم رو آیفون هست هم رو آیپد، دیگه معلومه به هیچکدوم مربوط نیست! دوتاییشون که با هم خراب نمیشن!
                هر چی هست به ارتباط وایرلس با آیدیوایس ها برمی گرده. من چون مشخصات و جزییات وایرلس ایشون رو نمی دونم نمی تونم نظر بدم؛ ولی هر شرکتی نصب کرده صد در صد باید بدونه اشکال کجاست.
                به هر حال:
                ۱- چک کنید که دستگاهاتون با وایرلس یه جای عمومی (مثل هتلها یا رستورانها) همین مشکل رو دارن؟ (جواب ۱۰۰% نه خواهد بود)
                ۲- چک کنید افراد دیگه از دوستان که آیپد ۲ یا آیفون ۴ دارن در محل شما و با وایرلس شما همین مشکل رو دارن؟ (تقریباً مطمئنم جواب مثبت خواهد بود)
                دوسته خوب

با اتصالات تماس گرفتم ، گفت :
                As long as one of your device is detecting the wifi so the modem is fine and we can
                not help you, this is issue between apple device and the modem.
                توی اینترنت و اپل فروم رو هم گشتم ، از اونجایی که عموما مشکلاتم " منحصر به فردن همیشه " چیز خاصی پیدا نشد. بعید میدونم اگه ایمیل بزنم بتونن ساپورت کنن ولی امتحان میکنم.
                خیلی امیدوارم شما و سایر دوستان راهی پیدا کنیم. وراستی ادرس بالا رو هم زدم نشد. ایپد رو هم توی کافی شاپ امتحان کردم همه چیز عادی بود و قطعی کانکشن نبود.
                اگه کسی چیزی به ذهنش رسید بگه ، استقبال میشه.

ممنونم.
                ویرایش توسط Nejatian : https://i-phone.ir/forums/member/50786-nejatian در ساعت 30-11-2011, 01:34 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
                  دوسته خوب

با اتصالات تماس گرفتم ، گفت :
                  As long as one of your device is detecting the wifi so the modem is fine and we can
                  not help you, this is issue between apple device and the modem.
                  توی اینترنت و اپل فروم رو هم گشتم ، از اونجایی که عموما مشکلاتم " منحصر به فردن همیشه " چیز خاصی پیدا شد. بعید میدونم اگه ایمیل بزنم بتونن ساپورت کنن ولی امتحان میکنم.
                  خیلی امیدوارم شما و سایر دوستان راهی پیدا کنیم. وراستی ادرس بالا رو هم زدم نشد. ایپد رو هم توی کافی شاپ امتحان کردم همه چیز عادی بود و قطعی کانکشن نبود.
                  اگه کسی چیزی به ذهنش رسید بگه ، استقبال میشه.

ممنونم.
                  دوست عزيز اين ادرسي كه من دادم رو اگر با ie يا chrome بزني خيلي بهتره
                  ولي مثل اينكه شما ايران نيستي فكر ميكنم ادرس مربوط به تنظيمات مودمتون فرق كنه

نظر

دوستان

چون جوابی برای این سوال پیدا نشد ، من فکر کردم بهتره صورت مساله پاک شه یعنی نذارم اصلا ارتباط با اینترنت قطع بشه تا بخواد مجددا بگرده پیدا کنه ، Notification رو روشن کردم تا مرتب ارتباط با اینترنت برقرار باشه و تا الان چند بار تست کردم ، مشکل حل شد ، فقط نمی دونم مصرف باتری چند درصد زیاد میشه؟

نظر

تا اونجايي كه من متوجه شدم مشكل شما از گوشي و يا فريمورتون نيست...
                      به تنظيمات مودم وايرلستون مراجعه كنيد و chanel رو عوض كنيد ببينيد درست ميشه يا نه...
                      من با مودم زايكسل w660 v3 چنين مشكلي داشتم كه خيلي اذيت مي كرد. اين اشكال را در برنامه اي چتي مثل نيمباز حس مي كردم كه با قفل شدن صفحه وايرلسم مي رفت و دوباره مي اومد...
                      اما با مودم زايكسل w660 v2 عوض كردم مشكلم حل شد و ديگه هيچ مشكلي با قطعي وايرلس ندارم.
                      شايد مشكل شما هم همين باشه!

نظر

نوشته اصلی توسط Mishelgooo نمایش پست ها
                        تا اونجايي كه من متوجه شدم مشكل شما از گوشي و يا فريمورتون نيست...
                        به تنظيمات مودم وايرلستون مراجعه كنيد و chanel رو عوض كنيد ببينيد درست ميشه يا نه...
                        من با مودم زايكسل w660 v3 چنين مشكلي داشتم كه خيلي اذيت مي كرد. اين اشكال را در برنامه اي چتي مثل نيمباز حس مي كردم كه با قفل شدن صفحه وايرلسم مي رفت و دوباره مي اومد...
                        اما با مودم زايكسل w660 v2 عوض كردم مشكلم حل شد و ديگه هيچ مشكلي با قطعي وايرلس ندارم.
                        شايد مشكل شما هم همين باشه!
                        ممنون از توضیحتون.

اینجا من متاسفانه نمی تونم مودم رو عوض کنم . منطقه ما اجبارا e-life داره و خود اتصالات مودم خاص خودشون رو که برای فیبر نوری هست میذارن.
                        ولی شاید بشه با تنظیم مشکل رو حل کرد. فقط شرمنده از کجا باید تنطیمات مودم رو عوض کنم؟ یه عکس بالا گذاشتم نوشته بند ویت اگه پایین بیاد درست میشه ولی نمیدونم کجا رو باید تنظیم کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
                          ممنون از توضیحتون.

اینجا من متاسفانه نمی تونم مودم رو عوض کنم . منطقه ما اجبارا e-life داره و خود اتصالات مودم خاص خودشون رو که برای فیبر نوری هست میذارن.
                          ولی شاید بشه با تنظیم مشکل رو حل کرد. فقط شرمنده از کجا باید تنطیمات مودم رو عوض کنم؟ یه عکس بالا گذاشتم نوشته بند ویت اگه پایین بیاد درست میشه ولی نمیدونم کجا رو باید تنظیم کنم.
                          معمولا اجبار زماني هست كه از جايي كه اينترنت مي گيريد ميگه بايد از مودم من استفاده كني تا ساپورتت كنم... وگرنه فكر نكنم اجبار ديگه اي باشه؛ مثل شاتل كه ميگه حتما بايد از من مودم زايكسل بخري...
                          و اما براي تنظيمات:
                          به طور پيش فرض بايد يك بروزر باز كني و بنويسي توو آدرس بار:
                          192.168.1.1
                          و بعد بري تووي تنظيمات مودم. (البته بايد رمز مودم را داشته باشي كه پيش فرض Admin هست)*
                          و بعد بريد توي تنظيمات وايرلس لن و اونجا تغييرات را انجام بديد. چون با مودم e-life كار نكردم نمي*دونم دقيقا كجا هست.
                          موفق باشيد و نتيجه را اعلام كنيد...

نظر

نوشته اصلی توسط Mishelgooo نمایش پست ها
                            معمولا اجبار زماني هست كه از جايي كه اينترنت مي گيريد ميگه بايد از مودم من استفاده كني تا ساپورتت كنم... وگرنه فكر نكنم اجبار ديگه اي باشه؛ مثل شاتل كه ميگه حتما بايد از من مودم زايكسل بخري...
                            و اما براي تنظيمات:
                            به طور پيش فرض بايد يك بروزر باز كني و بنويسي توو آدرس بار:
                            192.168.1.1
                            و بعد بري تووي تنظيمات مودم. (البته بايد رمز مودم را داشته باشي كه پيش فرض Admin هست)*
                            و بعد بريد توي تنظيمات وايرلس لن و اونجا تغييرات را انجام بديد. چون با مودم e-life كار نكردم نمي*دونم دقيقا كجا هست.
                            موفق باشيد و نتيجه را اعلام كنيد...
                            دوسته عزیز
                            192.168.1.1
                            زدم بلاک هست . از روی مودم گشتم Aztech HW550-3G و ماله من 192.168.2.1 شد. رمز و پسورد هم همون Admin بود . دو تا نکته عجیب اینکه :

به هیچ عنوان هیچ تغییری نمی تون بدم !همه چی فقز در حد " جهت اطلاع " هست.
                            توی لیست سه تا دیوایس نشون میده : لپ تاپ ، آیپد و بلک بری! از آیفون خبری نیست!

یه کار دیگه هم کردم: free inSSIDer utility رو نصب کردم تا ببینم وایر لس اطراف از چه قرار هست ، ظاهرا یکی از همسایه ها دقیقا Channel من رو داره اگه میشد اون رو عوض کنم ( الان 6 هست و ماله اون هم 6 هست ) مثلا ببرم روی 9 فکر کنم وضعیت عوض می شد ولی مشکل اینجاست که دستم کاملا توی تغییرات بسته است!.
                            در ضمن مطابق inSSIDer اینترنتم روی 2.4 هرتز هست.
                            راهنمایی؟

نظر

صبر کنید ..
                            X