اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموش شدن wifi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خاموش شدن wifi

با سلام وقتي صفحه گوشي خاموش ميشه wifi قطع ميشه . من الان ٥ هستم . جيل هم ندارم . راه حلي هست كه بدون جيل جلوگيري كنم از خاموش شدن واي فاي در حالت لاك.

منم این مشکلو دارم ماله من مشکل قطع شدن قند شکنه بعده اینکه گوشی لاک میشه تاپیک زدم مستقیم رفت سطل آشغال
    فک نکنم بدون جیل واسش برنامه ای باشه اگه کسی میدونه بگه که خیلی رو اعصابه این موضوع!!!!

نظر

شما برو تو برنامه مثلا فيسبوك بعد قفل كن گوشيو قند شكنت بسته نميشه .

نظر

نوشته اصلی توسط farzin021 نمایش پست ها
        با سلام وقتي صفحه گوشي خاموش ميشه wifi قطع ميشه . من الان ٥ هستم . جيل هم ندارم . راه حلي هست كه بدون جيل جلوگيري كنم از خاموش شدن واي فاي در حالت لاك.
        من هم دقیقا همین مشکل رو دارم ، هم با ایپد که 5 هست و هم با آیفون که 4 هست ، بعد از هر بار لاک شدن باید برای استفاده از wifi از ستینگ اون رو قطع و وصل کنم. نمی دونم مشکل از کجاست ،هر چی که هست خیلی آزار دهنده اس.
        با لپ تاپ یا بلک بری این مشکل پیش نمیاد.

نظر

نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
          من هم دقیقا همین مشکل رو دارم ، هم با ایپد که 5 هست و هم با آیفون که 4 هست ، بعد از هر بار لاک شدن باید برای استفاده از wifi از ستینگ اون رو قطع و وصل کنم. نمی دونم مشکل از کجاست ،هر چی که هست خیلی آزار دهنده اس.
          با لپ تاپ یا بلک بری این مشکل پیش نمیاد.
          دوستان ؛ اساتید محترم

کسی راه حلی برای این قضیه داره؟ هربار من باید Wifi رو off & On کنم.

نظر

منظورتون اینه که الان مثلا من دارم ایمیل چک می کنم بعد گوشی میره رو استندبای لاک میشه بعد دوباره انلاک می کنی وای فای قطع شده با اینکه مثلا تو ایمیلتی؟

نظر

دوسته خوب
              وقتی گوشی یا آیپد غیر فعال میمونه ، مثلا 5 دقیقه ( بسته به تعریف در ستینگ ) و لاک میشه ، اگه آنلاک کنی و تو سافاری یه برنامه سرچ کنی : میزنه اینترنت کانکشن نیست.
              تو اینستالوس که یه ارور دیگه می داد من فکر می کردم غلط تایپی دارم بعد متوجه شدم که اینترنت ندارم.
              یکی از دلایلی که هنوز توی ایفونم سیم کارت ننداختم همین مشکله ! اذیت میکنه .

نظر

نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
                دوسته خوب
                وقتی گوشی یا آیپد غیر فعال میمونه ، مثلا 5 دقیقه ( بسته به تعریف در ستینگ ) و لاک میشه ، اگه آنلاک کنی و تو سافاری یه برنامه سرچ کنی : میزنه اینترنت کانکشن نیست.
                تو اینستالوس که یه ارور دیگه می داد من فکر می کردم غلط تایپی دارم بعد متوجه شدم که اینترنت ندارم.
                میدونم عزیز
                منظورم اینه یعنی باز باید وای فای رو خودت روشن کنی یا باز خودش on میشه؟
                آخه منم گاها پیش میاد ولی خودش روشن میشه یعنی بعد از لاک شدن و دوباره انلاک کردن یه لحظه اون پیغام میاد بعد دوباره میره و اینترنت هم مشکلی نداره.

نظر

حالا یه راه حل دوستان امتحانش مجانیه
                  من قبلا واسه چیز پی ان همین مشکل شمارو داشتم بعد رفتم تو تنظیمات ip رو گذاشتم رو dns درست شد.
                  حالا شمام برید تو تنظیمات وای فای ip رو هرچی نوشته بزارید جای dns شاید درست شد.

نظر

نه ، تو ستینگ که آن هست ولی کانکشن برقرار نمیشه و روی هر برنامه یه پیغام میده متلا توی تاپاتاک میگه این فروم ( همین انجمن ) آتورایز نیست یا یه همچین چیزی ولی همه این پیغامها بر میگرده به نبودن کانکشن. فرقی هم نمیکنه 10 دقیقه هم صبر کنم درست نمیشه. با لپ تاپ یا بلک بری این مساله رو ندارم ، فقط آیپد و آیفون.
                    حالا آیپد خیلی مهم نیست ولی اگه در مورد آیفون ین مساله حل نشه عملا برام کاربردی دیگه نداره.

نظر

نشد ، راه حل بالا جواب نداد
                      توی آپل ساپورت فروم این ور پیدا کردم ، که تقریبا به جز افعال جملات چیز دیگه ای رو نمیفهمم!

I'm having the exact same problem with hidden SSIDs... prior to the 1.1.1 update, the iPhone would connect up without an issue.

For those of you that will say "hidden SSIDs are useless," my AP (Cisco 871W) can setup multiple SSIDs but can only broadcast/publish one of them. My main/published SSID is 802.1x secured for the laptops in the house, but the iPhone cannot attach to it so I am 'forced' to setup this hidden SSID with WPA security for the iPhone (and Palm TX, Nintendo Wii).

The other wireless devices can still connect to the hidden SSID just fine, so I'd much rather not have to setup a second AP just for the iPhone...

I have done a complete restore to factory without restoring from backup (setup everything manually again), which has not helped. Any other suggestions besides waiting for the next firmware update?

نظر

گفتم دیگه باید منتظر 5.1 باشیم که وای فای رو هم ارتقا دادن.

نظر

نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
                          دوسته خوب
                          اینطور که نوشتید مشکل به آیفون و آیپدتون بر نمی گرده. مربوط به اینترنت شماست. با یه وای فای دیگه تو یه جای دیگه چک کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                            اینطور که نوشتید مشکل به آیفون و آیپدتون بر نمی گرده. مربوط به اینترنت شماست. با یه وای فای دیگه تو یه جای دیگه چک کنید.
                            تجهیزات دیگه ولی مشکل ندارند. توی پست قبلی یه متنی از اپل فروم نوشتم ، من نمیفهمم یعنی چی ولی همین مشکل رو داشتن و علت رو نوشته. ببینید شما میفهمید؟

نظر

نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                              نه جناب موسوس عزیز منم گاهی این مشکل رو دارم ولی خودش با یه مکث on میشه.

نظر

صبر کنید ..
                              X