اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تشخیص نوع و مدل و نوع firmware محصولات اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تشخیص نوع و مدل و نوع firmware محصولات اپل

با عرض پوزش بنده نمیدونستم این سوال رو کجا مطرح کنم-خاستم بدونم نرم افزاری روی ویندوز یا مک هستش که بتونه تشخیص بده نوع دستگاه و مشخصات نرم افزاری که روش نصب هستش رو که به سیستم وصل میکنم رو تشخیص بده؟

آیتونز قسمت summary فریمور دیوایستون رو بهتون میده . که البته تووی خود گوشی هم قسمت setting>general> about هست!

نظر

این هم کمکتون میکنه :http://www.exyusat.com/upload/index....eb7271746d28ce

البته اگه منظورتون رو درست متوجه شده باشم

نظر

سلام
        میتونید از برنامه ی iPhoneConfigUtility هم استفاده کنید.

نظر

ممنونم از دوستان عزیز-1اینکه تو قسمت about مشخصات کلی نمیده-مثلا اینکه اگه گوشی لاک باشه نمیشه فهمید چه فریموری روش هست-یا 3g هست یا 4g واز این قبیل-2اینکه منظور بنده در مورد کل محصولات اپل هستش نه فقط iphone-باز هم ممنون میشم کمکم کنید!

نظر

نوشته اصلی توسط greentanha نمایش پست ها
            ممنونم از دوستان عزیز-1اینکه تو قسمت about مشخصات کلی نمیده-مثلا اینکه اگه گوشی لاک باشه نمیشه فهمید چه فریموری روش هست-یا 3g هست یا 4g واز این قبیل-2اینکه منظور بنده در مورد کل محصولات اپل هستش نه فقط iphone-باز هم ممنون میشم کمکم کنید!
            در مورد لاک یا انلاک نمیشه کاری کرد اما سایر موارد رو میتونید از پست 3 استفاده کنید

نظر

به اینجا مراجعه کنید:
              http://www.i-phone.ir/forums/showthread.php?t=51957

نظر

بسیار عالی بود ممنونم از همه دوستان

نظر

نوشته اصلی توسط aryansaman نمایش پست ها
                  سلام
                  میتونید از برنامه ی iphoneconfigutility هم استفاده کنید.

من این برنامه را از خود سایت اپل دریافت کردم، ولی دقیقا متوجه نشدم کار اصلی آن چیه؟!
                  کسی می تونه بیشتر توضیح بده؟!

نظر

صبر کنید ..
                  X