اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی برای خرید iphone 4 یا iphone 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی برای خرید iphone 4 یا iphone 4s

سلام به همگی

من قصد دارم حدود یک ماه دیگه(آخر آذر) آیفون 4 بخرم. الآن یک آیپاد تاچ 4 دارم و از اپلیکیشن هاش کمی استفاده می کنم و خیلی راضیم، و حالا می خوام یک آیفون هم بگیرم. چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید :

1. با توجه به استفاده ام و اینکه می دونم siri و ... رو نمی خوام استفاده کنم، اما دوست دارم سرعت گوشیم بالا باشه، و سرعت پایین اعصابم رو خورد میکنه، به صرفه است آیفون 4 بگیرم یا 4s ؟ البته من هزینه اش هم برام مهمه. و می خوام به صرفه ترین انتخاب رو داشته باشم، با توجه به استفاده ی من میارزه که این تفاوت قیمت رو بدم؟ یا اینکه همون 4 مناسبه؟

2. اگر بخوام 4 بگیرم، رنگ سفید و مشگی آیا تفاوتی داره؟ خودم نظرم روی سفیده و سفیدشو دوست دارم، اما شنییدم سفیدش فرق داره انگارو یکم ضخیم تره؟ درسته این؟ و اینکه قیمتشون فرقی داره یا نه؟

3. حدود قیمت ها الآن چقدره و تا آخر آذر ممکنه قیمت 4s کاهش زیادی پیدا کنه؟

بازهم ممنون

جواب سوالات البته از نظر من:
    1..4 سرعت بالایی داره و قطعا اعصابت رو خورد نمیکنه اما 4s قاعدتا سریعتره..الان 4 گرون شده خواستی بگیری تو همون موقع بحث اقتصادی رو چک کن.
    2..هیچ فرقی نداره.. بله سفید بدلیل اینکه موقع تست مشخص شد رفلکس نور داره یه تیکه پلاستیک دور قاب اضافه شد اما ضخامت طوری نیست که تشخیص بدبن..قاعدتا قیمت فرقی نداره مگه اینکه فروشنده بخواد سو استفاده کنه.
    3..قیمت هارو تو تاپیک اخرین قیمت ایفون در بخش سوالات قبل از خرید میتونید به روز چک کنید..بستگی به قیمت دلار داره.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 25-11-2011, 04:51 PM

نظر

صبر کنید ..
    X