اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل invalid security code در ایتیونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل invalid security code در ایتیونز

سلام دوستان
    من مدتی هست که به وسیله ی کارت اعتباری از ایتیونز خریداری میکنم اما دیروز یکدفعه قبل از دانلود برنامه از من خواست که برم و security code کارتم رو وارد کنم ،این کار رو کردم اما فقط ارور invalid security code رو ازش گرفتم و دیگر هیچ !
    من کلی پکیج و برنامه در این اکانتم دارم ، بدون اینکه کدم رو نزنم هیچکدومشون رو نمی تونم خریداری کنم
    حالا خواستم بدونم که ایا راهی هست که این مشکل برطرف شه یا راهی هست که من پکیج های خریدداری شدم رو به یه اکانت دیگه منتقل کنم ؟؟؟
    ممنون

دوست خوب
    تاریخ اعتبار کارتتون تا کی هست؟
    احتمالا کارتتون از درجه اعتبار ساقط شده و باید تمدیدشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
      دوست خوب
      تاریخ اعتبار کارتتون تا کی هست؟
      احتمالا کارتتون از درجه اعتبار ساقط شده و باید تمدیدشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk
      نه تاریخش تا 11/2013 هعست با بقیه ی سایت ها کار میکنه اما ایتیونز داره اذیت میکنه

نظر

خوب پس یه احتمال دیگه هست و اون هم اینه که شاید توی ایتونز یا همون اپل استور اعتبار نداره ، به این مفهوم که اگه با کارتتون خریدی انجام شده باشه که مشکوک باشه اپل اون کارت رو دیگه verify نمیکنه . این مساله برای من پیش اومد و خودشون اطلاع دادن که دیگه با اون کردیت کارت خرید نکنم. پیشنهاد خودشون این بود که اکانت رو برگردونم به حالت رایگان / یا بدون کارت اعتباری و اگه خواستم خریدی بکنم با کارت دیگه باشه.
        باهاشون مکاتبه کردی؟ من میتونم ایمیل شون رو برات بدم که بهشون اطلاع بدی:Express lane هست و خیلی سریع جوابت رو میدن.

نظر

اگه خیلی فوریه باهاشون تماس بگیرید ، اگه مقیم خاورمیانه هستید به اینجا زنگ بزنید:
          80004440407

تلفن رایگان هست، بگرس ببین چرا کردیت کارتت رو نمیشناسه اینجوری اگه شکاره کردیت کارتت هک شده باشه حداقل می فهمی .

نظر

برای تست با این کارت از ای دی دوستم خریداری کردم که به درستی جواب داد اما با اکات خود من نمیشه .
            حالا یه سوال چطور میتونم الان این کارتم رو از اکانت ایتیونزم در بیارم ؟ چون تو این اکانتم گیفت کارت هم دارم . اگر بتونم از اوئن هم خرید کنم خیلی خوبه
            ممنون

نظر

خیلی عجیبه.
              خوب این قدمهایی هست که باید بردارید تا کردیت کارتتون از اکانت جدا بشه:

1) Open iTunes and sign in to the iTunes Store.
              2) Select "View My Account" from the Store menu.
              3) Enter your password and click the View Account button.
              4) Click the Edit Payment Information button.
              5) Select "None" as the payment type.
              6) Click the Done button at the bottom of the page.

این هم لینکی هست که میتونید با گروه ایتونز تماس بگیرید و علت این مشکل روو بپرسید:
              https://expresslane.apple.com/Getpro....do?PRKEYS=PF4

نظر

خیلی عجیبه.
                خوب این قدمهایی هست که باید بردارید تا کردیت کارتتون از اکانت جدا بشه:

1) Open iTunes and sign in to the iTunes Store.
                2) Select "View My Account" from the Store menu.
                3) Enter your password and click the View Account button.
                4) Click the Edit Payment Information button.
                5) Select "None" as the payment type.
                6) Click the Done button at the bottom of the page.

این هم لینکی هست که میتونید با گروه ایتونز تماس بگیرید و علت این مشکل روو بپرسید:
                https://expresslane.apple.com/Getpro....do?PRKEYS=PF4
                ممنون اما نداره گزینه یه none رو
                ویرایش توسط STala : https://i-phone.ir/forums/member/6273-stala در ساعت 25-11-2011, 03:32 PM

نظر

ببین عکسش رو برات گذاشتم ، غیرممکنه نداشته یاشی. دقت کن None خیلی کمرنگخ بعد از انتخاب این شکلی میشه.
                  حالا یه ایمیل بزنی هم بد نمیشه .

نظر

ببین عکسش رو برات گذاشتم ، غیرممکنه نداشته یاشی. دقت کن None خیلی کمرنگخ بعد از انتخاب این شکلی میشه.
                    حالا یه ایمیل بزنی هم بد نمیشه .

تا ساعت ۱۲ ظهر میگفت که invalid هست اما الان درست که میزنم میگه به ایتیونز ساپورت وصل شید و این فرم را پر کنید
                    اخه نمی دونم باید چی بگم ، تمام فرم مشخصات کارتم هست
                    دوست من تا اینجا ممنون فکر کنم یکم دیگه کار کنیم حل میشه

نظر

ببین عزیزم ، همه اینها که میگی مشکوکه . من اگه جای شما بودم هیچ فرمی رو پر نمیکردم . خرجی که نداره یه تلفن به بالا بزن . اپراتورها محترمانه برخورد میکنند و با ایمیل سریع تا 24 ساعت مشکل حل میشه.
                      دیگه من سوادم تموم شد . چیزی یاد گرفتی به من هم بگو!

نظر

ببین عزیزم ، همه اینها که میگی مشکوکه . من اگه جای شما بودم هیچ فرمی رو پر نمیکردم . خرجی که نداره یه تلفن به بالا بزن . اپراتورها محترمانه برخورد میکنند و با ایمیل سریع تا 24 ساعت مشکل حل میشه.
                        دیگه من سوادم تموم شد . چیزی یاد گرفتی به من هم بگو!
                        براشون ایمیل فرستادم ، منتظر جوابم ، ضمنا نمی تونم روی none بزارم ، فعال نیست برای من

نظر

کار عاقلانه ایی کردید دوست من.

نظر

من هم همين مشكل رو دارم.
                            ممنون ميشم اكه اخر داستان رو تعريف كنيد كه بلاخره جي شد؟

نظر

اپل اکانت هایی که روی اونها زیاد خرید میشه و مخصوصا مثلا یک مرتبه خرید بالای ۴۰۰ دلار صورت میگیره یا دلار وارد اکانت میشه(در مورد گیفت کارت) اکانت رو suspend میکنه. حالا شما کردیت داری و داستانش فرق میکنه. بعضی ها هم بودن کار پکیج میکردند(مغازه دار) و چندین شریک بودند و از یک اکانت برای کسب در آمد و ریختن پکیج استفاده میکردن که اپل اکانت اونها رو به کل disable کرده)بدلیل دادن آدرس اپل در بخش آدرس). که اونها هم بهرحال با خواهش و التماس بخش پشتیبانی تونستند مشکلشون رو البته بعد ۲ ماه حل کنند.

شما هم ایمیل بزن به اپل رفیق مشکلت حتما حل میشه.
                              ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 11-12-2011, 10:57 AM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

صبر کنید ..
                              X