اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

با چه كارتي ايكلود بخرم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با چه كارتي ايكلود بخرم

سلام
    دوستان ميخوام گيگ icloud بحرم
    اما موندم كدوم كارت به صرفه تره و از كجا بگيرم كه fake نباشه
    لفطاً راهنماييم كنيد
    amex
    discover
    master card
    visa
    كدوم
    ویرایش توسط ahmadh : https://i-phone.ir/forums/member/69191-ahmadh در ساعت 24-11-2011, 08:44 PM

فکر کنم با گیفت کارت هم بشه خرید!
    برای تهیه گیفت کارت تو همین انجمن جستجو کنید..

نظر

نه اقا نميشه

نظر

سلام

دوست عزیز اگه میتونی با مستر اقدام کن بعدا هم به دردت میخوره.تو خریدهای اینترنتی.

موفق باشی

نظر

سلام
          خوب مستر رو از كجا بگيرم كه ًfake نباشه

نظر

نوشته اصلی توسط ahmadh نمایش پست ها
            سلام
            دوستان ميخوام گيگ icloud بحرم
            اما موندم كدوم كارت به صرفه تره و از كجا بگيرم كه fake نباشه
            لفطاً راهنماييم كنيد
            amex
            discover
            master card
            visa
            كدوم
            ویزا و مستر تقریبا قیمتش برای شما که یوزر داخل ایران هستید تقریبا یکی هست.

نوشته اصلی توسط tomtom نمایش پست ها
            فکر کنم با گیفت کارت هم بشه خرید!
            برای تهیه گیفت کارت تو همین انجمن جستجو کنید..
            نه، نمیشه.
            سلام
            خوب مستر رو از كجا بگيرم كه ًfake نباشه
            منظورتون از فیک رو نمیفهمم. معمولا پی پال فیک زیاد داره.
            ولی از نظر خطر بن شدن دسترسی راحت تر (بخصوص در ایران) ویزا کارت بهتره.

100 دلارشم یک چیزی حدود 160 اینطورا بسته به دلار روز قیمت داره. اینا چون مدارک میخوان برای ثبت شدن معمولا فیک ندارن. ولی حالا ممکنه که دلارش مشکل داشته باشه که اونم بحثش پیچیدست. همون ویزا بگیرید خوبه.
            ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 25-11-2011, 02:24 PM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
              ویزا و مستر تو تقریبا قیمتش برای شما که یوزر داخل ایران هستید تقریبا یکی هست.

نه، نمیشه.

منظورتون از فیک رو نمیفهمم. معمولا پی پال فیک زیاد داره.
              ولی از نظر خطر بن شدن دسترسی راحت تر (بخصوص در ایران) ویزا کارت بهتره.

100 دلارشم یک چیزی حدود 160 اینطورا بسته به دلار روز قیمت داره. اینا چون مدارک میخوان برای ثبت شدن معمولا فیک ندارن. ولی حالا ممکنه که دلارش مشکل داشته باشه که اونم بحثش پیچیدست. همون ویزا بگیرید خوبه.
              ممنون پسر
              من منظورم اينكه ازكجا معلوم يسرم كلا نزاره. سايت فروشنده( تقلبي نباشه) يكي از دوستام چن وقت پيش خريد بعد ديد اطلاعات كارت همش اشتباهه

نظر

من چند وقت پیش دیدم که جلوی بانک توسعه ی تعاون نوشته بود که مستر کارت و ویزا کارت رو برای خرید های بین المللی صادر میکنه !

نظر

ديشب به مشكلى برخوردم كه بد نديدم به اطلاع بقيه دوستان برسونم تا از نظراتشون استفاده شه .
                  چون من از دو ديوايس استفاده ميكنم ( آيپد و ٤s) خيلى زود ٥ گيگ فضاى مجانيم پر شده ، ديشب آكانتم رو با گيفت كارت شارژ كردم تا ١٠ گيگ ديگه فضا بخرم كه بشه ١٥ گيگ اما همش با اين خطا مواجه ميشدم

در صورتي كه ٣٤$ اعتبار داشتم ،
                  بعد از تماس با icloud support فهميدم كه فقط با كرديت كارت معتبر مثل ويزا كارد ، مستر كارد ، اَمِكس و ديسكاور ميشه اين كارو انجام داد و با اعتبار گيفتى خير .
                  سوالم اينه كه آيا با ويزا كارت هايي كه بانك پارسيان از طريق بانكى در كشور تاجيكستان صادر ميكنه ميشه اين كارو كرد ؟ چون من يكى حدود يك ماه پيش درخواست دادم ديگه بايد برسه دستم ،

Sent from my iPad using Tapatalk
                  ویرایش توسط kavehm : https://i-phone.ir/forums/member/78255-kavehm در ساعت 29-12-2011, 04:07 PM

نظر

نوشته اصلی توسط kavehm نمایش پست ها
                    ديشب به مشكلى برخوردم كه بد نديدم به اطلاع بقيه دوستان برسونم تا از نظراتشون استفاده شه .
                    چون من از دو ديوايس استفاده ميكنم ( آيپد و ٤s) خيلى زود ٥ گيگ فضاى مجانيم پر شده ، ديشب آكانتم رو با گيفت كارت شارژ كردم تا ١٠ گيگ ديگه فضا بخرم كه بشه ١٥ گيگ اما همش با اين خطا مواجه ميشدم

در صورتي كه ٣٤$ اعتبار داشتم ،
                    بعد از تماس با icloud support فهميدم كه فقط با كرديت كارت معتبر مثل ويزا كارد ، مستر كارد ، اَمِكس و ديسكاور ميشه اين كارو انجام داد و با اعتبار گيفتى خير .
                    سوالم اينه كه آيا با ويزا كارت هايي كه بانك پارسيان از طريق بانكى در كشور تاجيكستان صادر ميكنه ميشه اين كارو كرد ؟ چون من يكى حدود يك ماه پيش درخواست دادم ديگه بايد برسه دستم ،

sent from my ipad using tapatalk
                    بله دوست عزیز میشه. شما با ویزا کارت مجازی هم میتونید خریدتونو انجام بدید.

نظر

نوشته اصلی توسط ava007 نمایش پست ها
                      ممنون ببخشيد يني ما كه اي دي امريكا داريم فرقي نداره از كجا ويزا كارت بگيريم؟
                      ویرایش توسط ahmadh : https://i-phone.ir/forums/member/69191-ahmadh در ساعت 29-12-2011, 07:42 PM

نظر

نوشته اصلی توسط AVA007 نمایش پست ها
                        ويزا كارتي كه بانك پارسيان ارائه ميده مجازي نيست دوست عزيز ، كارت پلاستيكيست از نوع الكترون البته گلد هم از طريق همين بانك ارائه ميشه ،
                        فقط ميخواستم بدونم چون مال امريكا يا كانادا نيست ميتونم همچين كارى بكنم يا نه ،
                        چون تو بعضى از سايتها مهمه كه كارتتون صادره از كجا باشه ،

نظر

ممنون ببخشيد يني ما كه اي دي امريكا داريم فرقي نداره از كجا ويزا كارت بگيريم؟
                          اين ويزا كارت مجاني چيه؟
                          ویزا کارت مجازی دوست عزیز نه مجانی
                          این کارتها فیزیکی نیستن. یعنی فروشنده فقط اطلاعات کارت مثل شماره و رمز و تاریخ انقضا در اختیار شما میذاره و شما میتونید با این کارتها خرید انلاین انجام بدید

نظر

نوشته اصلی توسط kavehm نمایش پست ها
                            ويزا كارتي كه بانك پارسيان ارائه ميده مجازي نيست دوست عزيز ، كارت پلاستيكيست از نوع الكترون البته گلد هم از طريق همين بانك ارائه ميشه ،
                            فقط ميخواستم بدونم چون مال امريكا يا كانادا نيست ميتونم همچين كارى بكنم يا نه ،
                            چون تو بعضى از سايتها مهمه كه كارتتون صادره از كجا باشه ،

sent from my ipad using tapatalk
                            من نگفتم ویزا کارت پارسیان مجازیه. منظورم این بود با ویزا کارت مجازی هم میتونید خریدتونو انجام بدید.
                            فرقی هم نمیکنه صادره از کجا باشه

نظر

نوشته اصلی توسط AVA007 نمایش پست ها
                              من نگفتم ویزا کارت پارسیان مجازیه. منظورم این بود با ویزا کارت مجازی هم میتونید خریدتونو انجام بدید.
                              فرقی هم نمیکنه صادره از کجا باشه
                              ممنونم دوست عزيز
                              من اشتباه متوجه شدم Sorry
                              شما جاى معتبرى واسه مجازيش سراغ داريد ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X