اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترين مارك محافظ صفحه باي ايپد ٢

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بهترين مارك محافظ صفحه باي ايپد ٢

سلام دوستان ن يه محافظ صفحه براي ايپدم ميخواستم كه هم زيادي مات نباشه و جنسش هم خوب باشه اگه ميشه راهنماييم كنيد ممنون
    فكر كنم اين يكي از بهترين ماركها باشه ولي كسي ميدونه تو ايران ازش ميفروشن ؟ http://www.powersupportusa.com/accessories/ipad-2.html
    ویرایش توسط Mojtaba_ch : https://i-phone.ir/forums/member/40378-mojtaba_ch در ساعت 24-11-2011, 12:32 PM

دوست عزیز
    دوتا مارک هست که من شخصا از محصولاتشون راضیم
    یکی Grrifin ، یکی Moshi لینکهاشون رو گذاشتم ، پروتکتور موشی بهتر هست چون " ضد حبابه " و نصبش خیلی راحته و مهمترین نکته اینه که اگه خواستید یه روزی از آیپد جداش بکنید روی دستگاهتون آثاری باقی نمیذاره. ضد خش و ضد رفلکس و ضد اثر انگشت هم هست. لینک :
    iVisor for iPad - iPad
    Screen Care Kit for iPad 2 _ iPad 2 _ iPad - Griffin Technology

نظر

خیلی متشکر دوست من ، فقط این Moshi رو از کجا میتونم تهیه کنم؟ سایتی رو میشناسید که آنلاین بفروشه چون من شهرستان هستم

نظر

دوست عزیز بتون پیشنهاد میدوم اصلا این کارو انجام نده .... منظورم اینه که اصلا ایپد 2 نیازی به این کار نداره بر عکس تاچ های دیوایس های دیگه ..... این متن رو بخونین متوجه میشین .... جای اون حتما یک کیس مثل گریفین و یا کیس هایی که دوستان در تاپیک مربطش معرفی کردین استفاده کنید ( پیدا نکردین بگین لینک میدم )

First. Do not listen to those companies that try to convince you that iPad / iPad 2screen needs their products. iPad / iPad 2 has the highest quality scratch resistant screen that can endure any attempts to damage it, except to diamond. But we do not expect that you will intentionally use this jewel to test iPad / iPad 2. Our geeks have been involved in the following experiments: hundred of them were scratching the screens of their iPads with coins, keys, screwdrivers and fragments of bricks for half an hour. After that the iPad screens were examined under magnifying glasses . No scratches at all.

How to protect iPad / iPad 2 - The how to..

منظورم کیس هایی هست که اسمارت باشن ( آهن ربایی باشن که جلو رو کامل پوشش بدن )

نظر

نوشته اصلی توسط Mojtaba_ch نمایش پست ها
          خیلی متشکر دوست من ، فقط این Moshi رو از کجا میتونم تهیه کنم؟ سایتی رو میشناسید که آنلاین بفروشه چون من شهرستان هستم
          دوست خوب
          شما باین کلمه گوگل کنید: فروش محصولات Moshi
          چند تا وب سایت دارند. انتخاب با شما.
          موفق باشید.

نظر

من هم موشی رو پیشنهاد میکنم
            ضد حباب هست(تا یه حدی هم انتی گلر میکنه) و تنها برچسب تو ایران هست که ساخت چین نیست!!! تایوانی اصل هست
            برو تو سایت نقش (بخش لوازم جانبی)پیدا میکنی
            صفحه اول | نقش
            نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
            مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
            --------------------------------------------------------
            فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
            طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

من با نظره دوستمون اسمایل کاملا موافقم صفحه ی آیپد ضد خشه!
              اما بضی ها هم که خیلی دیگه وسواس دارن انتخاب با خودشونه!
              اما جالبترین چیز اینکه صفحه ی آپد ضد لک نیست که این میتونه یه نقص باشه!
              اما اگر دقت کرده باشین وقتی صفحه ی آپد روشن باشه دیگه لکه هاش معلوم نمیشن!

نظر

نوشته اصلی توسط moein3000 نمایش پست ها
                من با نظره دوستمون اسمایل کاملا موافقم صفحه ی آیپد ضد خشه!
                اما بضی ها هم که خیلی دیگه وسواس دارن انتخاب با خودشونه!
                اما جالبترین چیز اینکه صفحه ی آپد ضد لک نیست که این میتونه یه نقص باشه!
                اما اگر دقت کرده باشین وقتی صفحه ی آپد روشن باشه دیگه لکه هاش معلوم نمیشن!
                نظر لطفتونه . در مورد زد لک یا اینکه جای لک می مونه ، من یک دستمال عینک خوب دارم بیشتر موقع ها بامه :d هر موقع که بخوام نشون کسی بدم اول تمیزش میکنم که این مشکل رو برطرف کنه ...

نظر

ضد خش بودن كه بله هم ايفون و هم ايپد هستش و نه اونجوري كه ضد خش باشه
                  به نظر من محافظ صفحه خيلي لازم هستش چون خودم تجربه داشتم
                  من چند وقت پيش ديزاير اچ دي داشتم كه صفحه اش گوريلا بود و ضد خش ولي با اين همه محافظ صفحه انداختم روش
                  يه روز از دست قضا از دست ول شد كنار جدول خوشبختانه نشسته بودم كنار جدول و ارتفاع زياد نبود و صفحه نشكست ولي اگه محافظ نبود يه خط درست حسابي ميافتاد روش
                  اينايي كه ميگن ضد خش هستش منظور بيشتر كار كردن با دست هستش كه حالا يه ناخني هم خورد روش خط وخش نيفته
                  در هر صورت شرط عقل احتياط هستش

نظر

راستش چون سوالم مربوط به این تاپیک میشه همینجا میپرسم !

حدود 8 ماه هست آیپد دارم و اصلا خش نداشت ولی تو عید که آیپد دست مهمونو آشنا افتاد دیدم چندتا خش ریز برداشته.

حالا میخوام محصول iVisor AG Moshi بخرم.

میخواسم بدونم روی کیفیت تصویر و کار با صفحه چقدر تاثیر میزاره؟

نظر

griffin خوبه دوست من

نظر

صبر کنید ..
                      X