اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکل پر بودن فضای other (تنها ترین روش ممکن)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    من يه دوستامه كه ايفون ١٦ گيگ خريده ولي ١٢ گيگ نشون ميده. اين همين قضيه است كه بحث درموردش.
    جيلبريك نيست
    چه جوري درستش كنه
    ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط آرش ایرانی نمایش پست ها
      ولی با این مسیر وقتی فایلها را پاک کردم دیگه موزیکهام play نمیشد. حذف نشده بودند ولی اجرا هم نمیشدند. مجبور شدم دوباره سینک کنم که باز همون others به همون میزان اومد و موزیکها هم اجرا شدند. نکته اینکه محتویات این مسیر همون موزیکها بودند . حالا چرا موزیکها دو جا را اشغال کردند؟audio و others؟
      منم دقیقا همین مشکلو دارم چه باید کرد؟؟؟؟؟؟

نظر

سلام
        من یه سوال داشتم من گوشیم رو هیچوقت جیلبریک نکردم برای پاک کردن قسمت othersگوشی که 2.5 g فضا گرفته باید چیکار کنم و اینکه app icleaner رو هم از app store خریدم اما کاری انجام نداد
        ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط zizamin نمایش پست ها
          سلام
          من یه سوال داشتم من گوشیم رو هیچوقت جیلبریک نکردم برای پاک کردن قسمت othersگوشی که 2.5 g فضا گرفته باید چیکار کنم و اینکه app icleaner رو هم از app store خریدم اما کاری انجام نداد
          ممنون
          بدون برگرداندن بکاپ ریستور کنید

نظر

سلام
            ممنون
            appicleaner اپ استور کاملا فیک هست و برای بالا کشیدن پول شماست! شما دستورات گفته شده در پست اولو اجرا کنید.

نظر

سلام
              گوشی من جلبریک نشده چطور میتونم این ادرس رو پیدا کنم؟var/mobile/media/ publicstaging

نظر

سلام
                گوشی من جلبریک نشده چطور میتونم این ادرس رو پیدا کنم؟var/mobile/media/ publicstaging
                هیچ جوری ، برای حل مشکل others توی گوشیتون باید ریستور کنید و در صورت امکان هم بکاپ رو برنگردونید

نظر

دوستان من از این روش ۴.۵۶ گیگ رو به ۲.۸۲ گیگ رسوندم ولی آیپدم خیلی مشگل واسش پیش اومده! خیلی بازی های سنگین رو مثل modern combat 4 رو کند اجرا می کنه! مصرف باتریش هم خیلی رفته بالا!
                  مجبور به ریستور دارم می شم؟ همه این مشکلات رو دارن؟

نظر

برنامه ی icleaner مشکلی ایجاد نمیکنه؟
                    چیزی رو پاک نمیکنه؟

Iphone 5 6.1.2

نظر

برای من که هر چی مجله دانلود کرده بودم پاک کرد

نظر

دوستان کسی کمکی نمی تونه بکنه!

نظر

نوشته اصلی توسط Younes 988 نمایش پست ها
                          دوستان کسی کمکی نمی تونه بکنه!
                          با توضیحاتی که دادی همون Restore کامل کنید مشکلات نرم افزاری برطرف خواهد شد

نظر

من آیفون 4 6.1.3 دارم.سیری نصب کردم بعد ریستارت دیدم همه برنامه ها پاک شدن ولی فضاشونو اشغال کردن.همه کارای پست 1 هم کردم ولی الان 21 گیگ تو others اشغاله.چی کار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط sina keramati نمایش پست ها
                              1 ماه پیش بود که حاظه گوشی قسمت other نزدیک 20 گیگ از حافظه رو پر کرده بود که مجبور به ریستور شدم اما چند روز بعد از ریستور دوباره گوشیم 9 گیگش پر شد بابت این موضوع تمام سایت های ایرانی و خارجی رو گشتم که هیچ کدوم نتونستن کاری کنند و تو خود انجمن هم 3 پست در باره ی این قضیه زدم که بازم کسی نتونست کاری کنه تا راه حل رو فهمیدم مشکل خیلی سادست این حافظه الکی پر نشده واقعا چیز هایی پرش کردن که اموزشم سادست
                              1) زمانی که شما با ایتونز برنامه یا موزیک سینک میکنید اگه سینک نشه یا حتی بشه ممکنه تو قسمت other حجمی رو اشغال کنه برای پاک کردن این حجم از طریق ifile به ادرس var/mobile/media/ publicstaging و تمام محتویات توی این فایل رو پاک کنید و بعد به ادرس var/mobile/media/ purchases برید ومحتویات ان را نیز کامل پاک کنید
                              2)به ادرس var/mobile/library/ifile برید و محتویات داخل ان را نیز پاک کنید
                              3)ایتونز رو باز کرده و تیک sync app رو بردارید و سپس به ادرس var/mobile/itunescontrol/music رفته و همه فایل هارو پاک کنید
                              4) وارد installous شده و در قسمت دانلود بازی ها و برنامه هارو پاک کنید
                              5)واگر بلوتوث را نصب کردید محتویات فایل received رو نیز پاک کنید
                              تذکر>> ممکنه در گوشی های مختلف فایل های دیگری پر باشد بیهوده که بهترین روش مقایسه حجم فایل هاتون با حجم فایل های یه گوشی سالمه توجه کنید برنامه های اصلی رو پاک نکنید
                              ر پایان مرحله 5 یکبار دوباره مرحله 2 رو انجام بدبد(ضروری)
                              6)بعد از مراحل گوشی را reboot کنید
                              7) دوباره اهنگهارو سینک کنید اگر خواستید با pcsuite اهنگ هارو سینک کنید حتما اول یک اهنگ با ایتونز سینک کنید
                              8)اگه از ویدیو پلیر یا پلیر در گوشی استفاده میکنید اون رو پاک کنید و دوباره نصب کنید (البته نه با بک اپ سعی کنید دوباره دانلود کنید)

قابل توجه کسانی که airblue دارند:
                              به قسمت var/mobile/airreceivedرفته ومحتویات اونو که فایل های گرفته شده از گوشی های دیگه هستن و پاک کنید.(هیچ یک ازاهنگ یا عکس هاتون تو قسمت موزیک و فتو پاک نمی شه)
                              بعد دوباره به قسمتvar/mobile/library/ifile برید و محتویات داخل ان را نیز پاک کنید .
                              بعد هم reboot
                              امیدوارم مفید باشه
                              9) چند روزی هست که برنامه خوبی در سیدیا آمده به اسم iCleaner

اول از هرچیز : گوشی خود را به آیتیونز متصل کنید و مقدار فضای اشغال شده در قسمت Other رو نگاه کنید.
                              مراحل نصب :

- اجرای برنامه سیدیا
                              - پیداکردن برنامه iCleaner در سورس BigBoss
                              - نصب برنامه و درصورت نیاز ریسپرینگ گوشی
                              - اجرای برنامه
                              - وزدن تیک گزیته ها به جز cydia و analyze و بعد clean تیک test mode رو بردارید

[/quote]

اگه راه های ارایه شده مشکل رو حل نکرد اگه واقغا اذیت میکنه این حجم other نیاز به رستور هست البته بعد از ریستور نباید بک اپ هارا برگردونید
                              تمام شد امید وارم حل شده باشه سوالی بود در خدمتم
                              برنامه icleaner اپديت شده و به خوبي حجم other رو كم ميكنه[/QUOTE]

من با icleaner اینکارو کردم اما هنوز کلی فضا اشغاله

نظر

سلام :
                                تمام این حرف ها و نوشته ها مستلزم جیلبریک شدنه !
                                تکلیف من که جیلبریک نیستم چیه اونوقت ؟!! یعنی خدایی هیچ راهی کشف نشده هنو؟!
                                در ضمن با ریستور هم چون بکاپ و برمیگردونی نمیره !
                                واسه من حجمش 1.53 gb هست ! و IOS7.0.2

نظر

صبر کنید ..
                                X