اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکل پر بودن فضای other (تنها ترین روش ممکن)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    برای گوشی های جیل بریک نشده فقط کافیست گوشی را چندین بار روشن و خاموش کنید - ۱۰۰ درصد حل میشه

نظر

این تنها ترین روش ارایه شدست

نظر

تاپیک پاکسازی شد
        لطفا وقتی کسی پست میدهد که حل نشده
        دوباره پست ندید که دیوایس شما هم فضای other آن حل نشده از دکمه سپاس فردی که این مشکل را بیان کرده(حل نشدن فضای Other) استفاده کنید
        باتشکر

نظر

3)ایتونز رو باز کرده و تیک sync app رو بردارید و سپس به ادرس var/mobile/itunescontrol/music رفته و همه فایل هارو پاک کنید
          این کار رو انجام دادم بخش other به طور کلی 0 شد
          اما الان فقط لیست آهنگ ها رو تو گوشیم دارم ولی وقتی میخوام play کنم نمیشه
          ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط afarshin نمایش پست ها
            این کار رو انجام دادم بخش other به طور کلی 0 شد
            اما الان فقط لیست آهنگ ها رو تو گوشیم دارم ولی وقتی میخوام play کنم نمیشه
            ممنون میشم راهنمایی کنید
            شما همه اهمگ هارو از قسمت موزیک ایتونز پاک کن و بذار سینک کنه و بعد اهنگ هارو بریز البته اهنگ هایی که موقع سینک ایراد نگیره و بعد سینک کن

نظر

اشغالدونی ifile ادرسشو میخوام
              فایلهایی که پاک میکنم جابازنمیشه انگارمیره داخل اشغالدونی .

iphone4
              v/5.1
              j...

نظر

نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
                اشغالدونی ifile ادرسشو میخوام
                فایلهایی که پاک میکنم جابازنمیشه انگارمیره داخل اشغالدونی .

iphone4
                v/5.1
                j...
                يك برنامه رو اديا كنيد تيك بقلش رو بزنيد بعد روي سطل اشغال و بعد empty trash

نظر

دوستاني كه نتيجه نگرفتيد از برنامه iclean كه تازه اومده تو سايديا هم استفاده كنيد كه پست ١ رو اپديت كردم

نظر

سلام دوستان

من گوشیم جیلبریک نیست که بخوام با آی فایل چیزی رو پاک کنم !

از اون روش حذف همه آهنگ ها و دوباره سینک کردنشون هم جواب نگرفتم !

الان 8 گیگ other دارم ! (با اولین سینکی که روی گوشی جدیدم انجام دادم این 8 گیگ اومد توی گوشی !!!!)

خوب حالا اگه بخوام جوری ریستور کنم که از بک آپ هام استفاده نکنه، باید چجوری ریستور کنم !؟

نکته بسیار مهم: چون توی آیتیونز تیک گزینه فشرده سازی آهنگ هارو زدم، هردفعه که میخواد آهنگ هارو برای بار اول سینک کنه، 2 الی 3 ساع سینکش طول میکشه !

نظر

خیلی عادی ریستور میکنید و بعد اون هیچ بک آپی رو برنگردونید. البته بک آپ iCloud مشکلی اغلب ایجاد نمیکنه.
                      اون گزینه فشرده سازی فایل های صوتی رو به 128 تبدیل میکنه. برا همین تبدیل وقت بیشتری میبره.
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

مشکل اینجاست که وقتی توی آیتیونز گزینه ریستور رو میزنم، میخواد همزمان با ریستور به 5.1.1 هم آپدیت کنه !

آخرش مجبور شدم برم از توی ستینگ گوشی، گزینه delete all setting and contents رو بزنم !

الان داره سینک میکنه از اول ! هنوز هیچی نشده 270 مگ آدر اومده دوباره ! خدا به داد برسه !

نظر

من با اي كلينر سيديا يه بار زدم ٧٠٠ مگ پاك كرد و بعد از ريست ديگه سيديا و بزرنامه هاش كار نميكنن
                          حتي ايميل هام هم باز نميشه!!'

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط a1ireza20 نمایش پست ها
                            با اجازه من یه کم مسیرها رو اصلاح می کنم
                            var/mobile/media/itunes_control/music
                            ولی با این مسیر وقتی فایلها را پاک کردم دیگه موزیکهام play نمیشد. حذف نشده بودند ولی اجرا هم نمیشدند. مجبور شدم دوباره سینک کنم که باز همون others به همون میزان اومد و موزیکها هم اجرا شدند. نکته اینکه محتویات این مسیر همون موزیکها بودند . حالا چرا موزیکها دو جا را اشغال کردند؟audio و others؟

نظر

راه برای گوشی های جیلبریک نشده چیه؟

نظر

آقا من وقتی تو 4 بودم اک میشد اینجوری ولی تو 5 ج نمیده,چه کنیم ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X