اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حل مشکل پر بودن فضای other (تنها ترین روش ممکن)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

خیلی ممنون حل شد,فقط عادیش چنده,واسه من الان 800mg ا,اگه بخوام کمتر شه چه کنم؟

نظر

با سپاس از دوست عزیزمون
      ولی مشکل من حل نشد

نظر

با اجازه من یه کم مسیرها رو اصلاح می کنم
        var/mobile/media/itunes_control/music

نظر

ديگه زياد حساس نباشي ٨٠٠ مگ خوبه جيلبرك سايديا فايل هاي دب و ... خود فريمور

نظر

نوشته اصلی توسط atila63 نمایش پست ها
            آقا گوشی من publictaging نداشت
            publicstaging واسه وقتی که sync app نیمه کاره میمونه نداری چه بهتر...

نظر

قا همه پوشه ها من خالیه ولی باز 2 گیگ اشغاله

نظر

قسمت تذکر در اموزش را مطالعه کنید

نظر

اقا سینا این روشی که شما فرمودید من رو چند تا گوشی تست کردم و هیچ جوابی نگرفتم به نظر من این حجمی که تو other اشغال کرده cach برنامه و بازیهاییه که ریخته شده رو گوشی و از این برنامه و بازیها استفاده شده و پاک شده و بخشی از این برنامه و بازیهای پاک شده رو گوشی میمونه که وقتی سری بعد اینارو بریزی روی گوشی زودتر از سری اول اینستال شه و راه پاک کردن این cach با برنامه خاصی باید صورت بگیره اخه من گوشی گالاکسی اس۲ دیدم که همین مشکلو داشت که با یه برنامه مخصوص این حجم اشغال شدرو پاک میکرد ما باید دنبال همچین برنامه ای واسه ایفون باشیم شما اگه تو بروزر گوشیتون یه لینک یا یه صفحه یا هر چیز دیگه دیده باشید بعد از مدتی بخواید برید اون صفحه ولی اون صفحه پاک شده باشه شما میتونید با سرچ کردن تو گوگل اگه اسم یا هر چی از اون صفحه که تو ذهنتون باشه بزنید اون صفحه واستون میاد البته با همون بروزری که قبلا به اون صفحه رفته باشید انجام بدید این امر امکان پذیره این همون cach یا همون فضاییه که اشغال شده .البته این نظر شخصی منه شاید اشتباه و خنداور باشه ولی این روش شما به نظر من اصلا مشکل حجمو حل نمیکنه

نظر

این کارارو کردم اما از 800 مگ اضافی همش 200 تا پاک کرد

نظر

بچه ها این روش من بیشتر روی ios3 و 4 نتیجه میده البنه رو 5 هم نتیجه داده ولی بیشتر باسه ios4 هست

نظر

نوشته اصلی توسط a1ireza20 نمایش پست ها
                        با اجازه من یه کم مسیرها رو اصلاح می کنم
                        var/mobile/media/itunes_control/music
                        واسه من همه ی other هام از این طریق پاک شد مرسی از راهنماییتون

نظر

قابل توجه کسانی که airblue دارند
                          به قسمت var/mobile/airreceivedرفته ومحتویات اونو که فایل های گرفته شده از گوشی های دیگه هستن و پاک کنید.(هیچ یک ازاهنگ یا عکس هاتون تو قسمت موزیک و فتو پاک نمی شه)
                          بعد دوباره به قسمتvar/mobile/library/ifile برید و محتویات داخل ان را نیز پاک کنید .
                          بعد هم reboot
                          امیدوارم مفید باشه

نظر

ایپد 2 من 9.9 گیگش پره
                            نمی تونمم هیچ چیزو سینک کنم , یعنی 9.9 گیگ other نشون میده 48.3 گیگ هم میزنه free
                            این روشم روش هیچ تاثیری نداشت

نظر

من قبلش نگاه نکردم other ام چقدر بود اما الان بعد از پاک کردن نگاه کردم شده 220 مگ
                              من نرم افزار هارو فقط با ifunbox نصب میکنم و بهیچوجه با itunes نصب نمیکنم چون بیهوده درایو c رو پرمیکنه.(اینم شاید کمک کنه به کم بودن حافظه other)یعنی همیشه تیک نرم افزارها توی itunes خاموشه.

نظر

همه ی اهنگ هاتون هم پاک شد ! درسته ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X