اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال در مورد نحوه كار با آي تونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال در مورد نحوه كار با آي تونز

دوستان عزيز سلام و خسته نباشيد. من ديروز به جمع آي پد داران پيوستم.و با توجه به اينكه تازه كار هستم بايد بارها مزاحمتون بشم و سوال بپرسم.
    از فروشگاهي كه آي پد خريدم، به گفته خودش حدود 100 نرم افزار original ريخت روش. اول اينكه از كجا بفهمم كه نرم افزار ها ارجينال هستند و دستگاه جيل نيست؟ .و اگر نرم افزار ها ارجينال باشه سوالي كه براي من پيش اومده اينه كه اگه درست فكر كنم ،آي پد من با سيستم اون مغازه sync شده و حالا من اگه بخوام روي آيپد خودم فيلم،موزيك و نرم افزار (application ) بريزم يا اينكه از apple store نرم افزار رايكان دانلود كنم. چكار بايد بكنم كه نرم افزار هاي خودم پاك نشه.ios 5 هم هست.ممنون ميشم راهنمايي كامل بفرماييد.
    ویرایش توسط mharm : https://i-phone.ir/forums/member/75024-mharm در ساعت 22-11-2011, 03:54 PM

مبارکتون باشه و به انجمن خوش اومدید. اینکه اون برنامه ها اورجینال هستن یا free شکی نیست . چون واسه دیوایس شما در این فریمور جیلبریک ارائه نشده.
    میتونید هنگام سینک کردن فیلم و موزیک با آیتونز تیک قسمت سینک app رو بردارید تا پاک نشن.

نظر

خيلي ممنون از راهنمايي تون.
      راستش ديشب آي تونز رو فقط دانلود كردم ولي هنوز دستگاه رو بهش وصل نكردم كه ببينم چه مراحلي رو بايد دنبال كنم. لينكي نيست كه بصورت تصويري باشه يا اينكه step by step توضيح بده؟
      سوال دوم اينكه اگه با خود آي پد برم تو apple store مي تونم نرم افزار free دانلود كنم؟اين كار نرم افزار هاي قبلي رو پاك نمي كنه؟
      سوال بعديم اينه كه براي بعضي از نرم افزار ها مثل face time ، يوزر و پسوورد ميخواد. يووزر ايميل اون مغازه استو ولي من كه پسوردشو ندارم.بايد خودم اكانت بسازم؟نحوه ساخت اكانت به چه صورته و با توجه به اينكه من نرم افزار ارجينال دارم چه نكاتي رو بايد رعايت كنم كه نرم افزارهام پاك نشه.بسيار ممنونم.

نظر

صبر کنید ..
      X