اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مساله اینست: فریمور اورجینال یا جیلبریک؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مساله اینست: فریمور اورجینال یا جیلبریک؟

با سلام
    من مدتی با این موضوع درگیرم که آیا فریمور اورجینال داشته باشم یا باز جیلبریک کنم؟

سئوال 1 : آیا app هایی که کرک شدن باعث کندی دستگاه میشوند؟ آیا خود برنامه ها مشکل دارند؟
    سئوال 2 : اگر جیلبریک نکنیم دیگر نمیتوانیم cydia را داشته باشیم؟

من خودم طرفدار پر و پا قرص اسیو جابزم که گفته همیشه اورجینال باش و اورجینال بخر!
    ولی از app ها بگذریم ( چون با یک گیفت کارت 100 دلاری همه اوکی هستنی) با tweek هایی که محیط و کارایی آیفونو بهتر میکنن چه کنیم؟

نظر شما چیه آیا جیلبریک کنیم و مثل فراریهای از قانون همش دنبال هکرها باشیم که کی قفل برنامه ها رو میشکنن؟!! یا اورجینال حال کنیم و بیخیال برخی امکانات غیرقانونی (از نظر appel ) بشیم؟

س1 - نه - 99% مشکلی ندارند
    س 2 - نه

با 100 دلار همه مشکل حل نمیشه ولی خوب خوبه
    مثلا شما اگه بخوای یه تام تام اروپا بخری باید 120 دلار پول بدی و چون 120>100 پس مشکل داری هنوز
    یه سری نرم افزارهای سیدیا هم غیر قابل چشم پوشین مثلا شما اگه با bitesms کار کرده باشی دیگه نمیتونی برنامه دیفالت آیفون رو تحمل کنی

نظر

همش بستگی به استفاده و انتظارت از گوشیت همچنین برنامه های مورد نیازت داره..دیگه حالا ببین کدوم به نفعته.

نظر

بدتر از همه نداشتن دلیوری واسه اس ام اس هست که فقط میتونی باجیلبریک اضافش کنی

نظر

دوست عزيز ، همان طور كه دوست گرامي اشاره كردن:
          جيلبريك هيچ ربطي به اورجينال بودن برنامه ها نداره ، اصلا بحث جيلبريك جدا از خريدapp اورجينال هست ...
          ميل خودتون هست شما اگه خواستين برنامه هاتون رو پولي بخريد.(اگه يكم تو سايت جست و جو مي كردين بحث در اين مورد تو سايت انجمن وجود داره)
          برنامه هاي cydia كاربردهاي ديگه هم دارن كه اصلا نميشه از اونها چشم پوشي كرد.

نظر

برای من هم تنها مسله همین دلیوری هستش که در نهایت با اونم کنار اومدم و اورجینال کار می کنم
            حوصله ی دنبال هکر بودن و ندارم دست آخرم هی ارور های خفن بگیرم ازش
            البته آی پدم جیل شده قبل خرید نرم افزار یه تستی می شه کرد

نظر

حالا این سئوالمه سرعت کارکرد فریمور اورجینال بهتر از جیلبریک نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط madjeed نمایش پست ها
                حالا این سئوالمه سرعت کارکرد فریمور اورجینال بهتر از جیلبریک نیست؟
                به نظر من که دستگاه جیلبریک نشده بهتر و روانتر کار میکنه. از نظر مصرف باطری هم حداقل ۲۰٪ مصرف باطری بهتر میشه.
                و بهترین مزیتش اینه که همیشه دستگاه به روزه و ota اپدیت میشه و از شر ارورهای مسخره ایتیونز خلاص میشی

نظر

فکر ميکنم جواب سئوالات فني خود را گرفتيد . در مورد طرفداري از استيو جابز هم اگر طرفدار خودشان بوديد که بحثي نيست ولي اگر طرفدار ايده اشان بوديد مطمئن باشيد با جيلبرک کردن به اون سمت قدم برميداريد اگه زندگينامه اشان را مطالعه کنيد ميبينيد که خودشان در جواني دنبال هک کردن سيستم مخابرات و ساخت دستگاهي براي تلفن مجاني بودند!

نظر

من شخصا" جيلبرک را براي حفظ دستگاهم بيشتر استفاده ميکنم . بجاي استفاده از هوم باتن و اسليپ باتن از sb settings و اکتيويتور و براي آپديت کردن اخبار اتوماتيک و خاموش - روشن شدن اتوماتکي دستگاه و واي فاي يا EDGE از ischeduler اينها همه براي من که تقريبا" روزي ??-?? ساعت از آيفونم استفاده ميکنم باعث افزايش طول عمر دستگاه مي شه والا مثل آيفون 2G ام هوم باتن و اليپ باتن اش خراب مي شه .

نظر

به نظر من که دستگاه جیلبریک نشده بهتر و روانتر کار میکنه. از نظر مصرف باطری هم حداقل ۲۰٪ مصرف باطری بهتر میشه.
                      کاملا مخالفم. وقتی اومدم روی iOS 5، واقعا قبل از چیلبریک و نداشتن SBSetting (مخصوصا بخش Process) و RemoveBG، تحمل وضع باتری آزار دهنده بود... بعد از جیلبریک اتفاقا حدود 20-30 درصد بهتر شد.

نظر

نوشته اصلی توسط terminator44 نمایش پست ها
                        کاملا مخالفم. وقتی اومدم روی ios 5، واقعا قبل از چیلبریک و نداشتن sbsetting (مخصوصا بخش process) و removebg، تحمل وضع باتری آزار دهنده بود... بعد از جیلبریک اتفاقا حدود 20-30 درصد بهتر شد.
                        شاید شما تو تنظیمات مشکلی داشتین. ایفون من با جیلبریک ۲۰٪ بیشتر باطری مصرف میکرد

نظر

نوشته اصلی توسط Terminator44 نمایش پست ها
                          کاملا مخالفم. وقتی اومدم روی iOS 5، واقعا قبل از چیلبریک و نداشتن SBSetting (مخصوصا بخش Process) و RemoveBG، تحمل وضع باتری آزار دهنده بود... بعد از جیلبریک اتفاقا حدود 20-30 درصد بهتر شد.
                          من خودم وقتی ios 5 فاینال اورجینالو ریختم مصرف باطریم عالی شد ولی وقتی جیلبریک کردم افتضاح شده و سریعا باطریم تموم میشه!

نظر

چیزی که به چشم دیدم و از زبان سایر دوستام شنیدم، مخصوصا در آیپد ۱، این هست که اگر نخوایم به بحث خریدن برنامه و ریختن برنامه و بازی کرک شده توجهی داشته باشیم. آیپدی که جلبرک نشده هم سرعت بالاتری داره و مهمتر اینکه مصرف باتری خیلی خیلی کمتر میشه.
                            چیزی که خودم در آیفون ۴ دیدم، بیشتر پایین اومدن سرعت دستگاه بعد جلبرک تترد کردن هست.
                            نمیدونم جلبرک tethered چیکار میکنه که احساس میکنم رم زیادی اشغال میشه و سرعت گوشی میاد پایین.
                            اگر هم به بخش نرم افزاری قضیه نگاه کنید و زیاد با اپلیکیشن و بازی های جدید و بروز سروکار دارید، پرواضحه که ۱۰۰ دلار کافی نیست .
                            ولی اگر میخواین برنامه کرک بریزید باید مشکلات بالا رو هم در نظر داشته باشید و قبول کنید.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

منم وقتی به ios5 اومدم مصرف باطریم خیلی زیاد شده.البته به محضی که اومدم به 5 جیلبریکش کردم.برا همین تفاوت میان جیلبریک کرده و جیلبریک نکرده تو مصرف باطری رو نتونستم تجربه کنم.اما الان مصرف باطریم زیاده و برا همین میخوام به 4.3.3 ریستور کنم

نظر

صبر کنید ..
                              X