اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مساله اینست: فریمور اورجینال یا جیلبریک؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط terminator44 نمایش پست ها
    کاملا مخالفم. وقتی اومدم روی ios 5، واقعا قبل از چیلبریک و نداشتن sbsetting (مخصوصا بخش process) و removebg، تحمل وضع باتری آزار دهنده بود... بعد از جیلبریک اتفاقا حدود 20-30 درصد بهتر شد.
    من بدونه جیل مصرف باتریم کمتره!!! همه اینو می دونن که بدون جیل گوشی رونتر کار میکه!!!

نظر

نوشته اصلی توسط morteza2813 نمایش پست ها
      من بدونه جیل مصرف باتریم کمتره!!! همه اینو می دونن که بدون جیل گوشی رونتر کار میکه!!!
      آره دیگه.چون اگه جیل نکنی برنامه از آیتونز باید بریزی که تغیری تو سرعت ایجاد نمیکنه.اگه جیل کنی میتونی برنامه کرک شده هم بریزی که خب طبیعتا سرعت گوشی رو یخورده کم میکنه و مصرف باطری رو بیشتر

نظر

من مخالف جیل بریک هستم و همیشه از آیتیونز قانونی خرید میکنم و دوست دارم که همیشه از آپدیت های اپل برخوردار باشم.الانم منتظر آپدیت 5.0.2 هستم که گوشیم رو به اون ورژن آپدیت کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط ihossein نمایش پست ها
          من مخالف جیل بریک هستم و همیشه از آیتیونز قانونی خرید میکنم و دوست دارم که همیشه از آپدیت های اپل برخوردار باشم.الانم منتظر آپدیت 5.0.2 هستم که گوشیم رو به اون ورژن آپدیت کنم.
          دوست خوب ، من خودم الان آیپد 2 دارم که جیل برک نشده ios 5 ، یه بودجه ایی رو هم براش کنار گذاشتم تا براش برنامه بخرم ، همینطور آیفون 4 دارم که جیلبرک شده خریدم ، دوست داشتم تجربه کار با دستگاه جیل شده رو هم داشته باشم که تا الانش خیلی لذت بخش بوده، اینکه اراده کنی و دانلود کنی خیلی جالبه ،مصداقه بارزه" کن فیکون " هست!
          راستش بحث قانونی رو من باهاتون مخالفم ، دوست خوب ، من از شما می پرسم ویندوزتون هم اوریجینال هست؟ وقتی باید قانونی خرید کرد که همه چیمون به همه چیمون بیاد ، اینکه اپلمون قانونی باشه ماکروسافتمون کرک شده خیلی منطقی نیست. من به واسطه جایی که هستم ( دبی ) قانونا مجبوریم همه چی رو از جمله ویندوز و آفیس و آنتی ویروس رو اوریجینال بخریم چون در صورت بازرسی جریمه های خیلی سنگینی باید بدیم ولی در کنارش هم خیلی چیزهای دیگه هم باید قانونی اجرا بشه ، منظورم اینه که " قانون یا باید در تمام ابعاد زندگی کاری و اجتماعی جاری و ساری بشه " یا اینکه دیگه نباید خیلی روش تاکید کرد، البته بحث جرمهای کیفری و حقوقی دیگه علی حده هستند.

نظر

آقا این بحث مصرف بیشتر 20 درصدی باتری رو از کجا در آوردین؟!!
            یا ریفرنس بدید لطفا یا نمونه تستی رو که خودتون گرفتین. چون انقدر پارامترهای متغیر در مصرف باتری زیاده که من نمیتونم درک کنم چطور سهم 20 درصدی رو برای جیلبریک بودن دستگاه مشخص کردین ؟!!!

نظر

منم الان چندتا سوال برام پیش اومد!
              ۱. اگه جیل برک کنی ، دیگه نمی تونی از آیتونز و. .. خرید کنی؟
              ۲. برنامه هایی ک می خری ، با آپدیت پاک نمیشن؟!
              ۳. برای 4s امکانش هست اصلا ک جیل برک بیاد؟!
              ۴. وا فای آیفون و آیپد فقط در حالت جیل برک کار می کنن؟
              ۵. کلا ب جز قانونی خریدن و نخریدنی ک بحثش هست ، فرقای دیگه ی جیل برک با فریمور اصلی چیه؟ اس ام اس دلیوری رو تا حالا فهمیدم!
              ۶. قضیه این که اگه آیفون رو ب ی دستگاه دیگه وصل کنی ، همه ی برنامه ها و بازی هات پاک میشه چیه؟
              ویرایش توسط aleereza : https://i-phone.ir/forums/member/43274-aleereza در ساعت 29-11-2011, 08:57 PM

نظر

1- اصلاً اينطور نيست با داشتن اكانت و Credit Card يا Gift card يا ........ميتوني خريد كني
                2- برنامه هايي كه كرك شده است اگر نصب كني آپديت نميشه ولي اگر خريد كني آپديت ميشه
                3- هيچ چيز در دنياي الكترونيك 100% نيست به عنوان مثال
                Greenpoison Jailbreak Untethered iOS 5 iOS 5.0.1 iOS 5.0.2 Greenpois0n

4-خير در هر دوصورت كار ميكنند يعني كساني كه در خارج زندگي ميكنند و جيلبريك نكردن از واي فاي استفاده نميكنند؟؟؟؟؟
                5-نظر هر كسي محترم است
                6-بله هر دستگاه تنها با يك آيتيونز ميتواند سينك شود

نظر

۱-شما بازم میتونید از appstore برنامه اصل بخرید
                  ۲-منظورتون اپدیت ios ( سیستم عامل هست )؟ اگه اره کلا همه چیز پاک میشه ربطی به جیلبریک و غیر جیلبریک نداره
                  ۳-برای 4s تا حالا که چیزی برای عموم نیومده ولی کار نشد نداره حتما میاد
                  ۴-وای فای در حالت عادی کار میکنه ولی محدودیت داره ( هم قدرت و هم امکانات ) با جیلبریک میشه برنامه هایی نصب کرد که این محدودیت ها رو برداره و یکم امکانات بیشتر بده ( برنامه ها توی اپ استور نیست مخصوص جیلبریک هست )
                  ۵-جیلبریک فقط برای برنامه کرک شده نیست اول بیشتر برای انلاک کردن بود الان نسبت به شرایط در ایران برنامه کرک شدست ولی کلا جیلبریک میتونه محدودیت های ایفون رو برداره مثلا بلوتوث برای انتقال فایل در ایفون نیست ( البته سخت افزارش هست برای اسپیکر یا کیبرد بلوتوثی) با جیلبریک میشه برنامه ای نصب کرد این محدودیت رو برنیداره و انتقال فایل با بلوتث رو میسر میکنه.
                  ۶- دوست عزیز ایفون متاسفانه مشکلی که داره این که اگه به دستگاهی وصل بشه میخواد خودشو با ایتونز اون یکی کنه پس اگه شما برنامه ای خریدی با یک ایتونز دیگه نصب کردی بری روی یک دستگاه دیگه باید حتما اکانتی که باهاش برنامه رو خریدی در اون ایتونز فعال کنی تا نیاد موقع سازگاری برنامه ها رو پاک کنه یعنی ایفون میبینه اکانت چیه اگه با اکانت برنامه خودش یکی بود کاری نداره ولی اگه نبود نمیدونم چرا برنامه رو پاک میکنه البته اگه نخوایی با ایتونز جدید برنامه نصب کنید چیزی نمیشه.

نظر

ممنونم از توضیحاتتون.
                    ی سوال دیگه؟ الان صحبت خرید و اینا شد.
                    برنامه های فروشگاه آیتونز فقط برای ios ه؟
                    .
                    .
                    .
                    در مورد سوال ۲ ، بله! منظورم اینه ک اگه مثلا از ios ۴ ب ۵ بری ، پاک میشه؟ ک گفتین میشه! پس یعنی هردفعه باید برنامه ها رو از نو خرید؟!! خیلی بده که!
                    ویرایش توسط aleereza : https://i-phone.ir/forums/member/43274-aleereza در ساعت 29-11-2011, 09:29 PM

نظر

دوست عزیز برنامه هایی که تو اپ استور به فروش میرسه فقط برای ios هست و فقط روی ایفون ایپاد و ایپد قابل نصب هستش
                      در باره سوال ۲ هم باید بگم شما اگه برنامه ای بخرید تو اکانتتون ثبت میشه و نیازی به خرید دوبارش نیست فقط موقع ریستور ( همون تغییر سیستم عامل) تمام اطلاعات از روی گوشی پاک میشه و بعدش میشه برنامه هایی که خریدین رو بدون پرداخت هیچ گونه پولی دوباره نصب کنید.

نظر

برای افزایش قدرت وای فای تو سیدیا چیزی هست !؟

نظر

بله برنامه wifianalizer کرک شدش تو سورس cydia.mobile4persian.net هست.
                          قدرت سیگنال تا ۱ درصد رو میشناسه و با ۱۰ میتونه کانکت بشه که خود ایفون فکر کنم خط اولش حدود ۴۰ هست.
                          ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 29-11-2011, 10:01 PM

نظر

صبر کنید ..
                          X