اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ساخت برنامه تحت وب بدون یک خط کد نویسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ساخت برنامه تحت وب بدون یک خط کد نویسی

با سلام.

خیلیا دلشون میخواد حداقل یک بار ساخت اپ آیفون رو تجربه کنند ولی خب ممکنه که کدنویسیش براشون مشکل باشه و ...

اما، امروز میخوام ابزاری رو معرفی کنم که به دردتون میخوره برای ساخت اپ بدون کد زدن

خب تنها چیزی که نیاز هست اتصال اینترنت و یک مرورگر، ترجیحا فایرفاکس ه.

بعد باید به این سایت برید و ثبت نام کنید:

http://ibuildapp.com

و شروع کنید از قالب هاش استفاده کردن برای کدنویسی

توجه: این وبسایت خیلی محدودیت داره و شما محدود به قالب هاش هستید. ولی امتحانش ارزش داره

من رفتم با این تجربه و علم و هوش نتونستم چیزی سر در بیارم

نظر

نوشته اصلی توسط tr0ll نمایش پست ها
      من رفتم با این تجربه و علم و هوش نتونستم چیزی سر در بیارم
      این که کارش از همه ابزارهای موجود ساده تر هست....

شما فقط باید نوشته و لینک ست کنی

نظر

نوشته اصلی توسط tr0ll
        به نظر من بی فایده و م س خ ر ه است
        چون در نتیجه چیز جالبی هم از آب در نمیاد
        خب بستگی داره.

در کنار این کار باید طراحی وب و تا حدود پیچیده و پیشرفته ای طراحی وب بلد باشی

نظر

راستی خودشونم مجانی تو اپ استور ثبت میکنن برنامه رو

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
            راستی خودشونم مجانی تو اپ استور ثبت میکنن برنامه رو
            اینکه غیرممکنه
            باید دولپر باشی

نظر

سایت جالبیه ولی حیف که برنامه نویس نیستم

نظر

نوشته اصلی توسط tr0ll نمایش پست ها
                اینکه غیرممکنه
                باید دولپر باشی
                وقتي بخواي منتشر كني برنامتو ميگه كه ميخواي ما ثبت كنيم يا خودت

نظر

مرسی خیلی جالب بود.. ببینم اگه بشه باهاش برنامه فارسی ساخت که عالی میشه !

نظر

نوشته اصلی توسط bashir_cfz نمایش پست ها
                    مرسی خیلی جالب بود.. ببینم اگه بشه باهاش برنامه فارسی ساخت که عالی میشه !
                    اتفاقا میشه ساخت

خودم تست کردم. ولی متاسفانه فقط tab bar رو میشه فارسی ساخت با نوشته های زیر دکمه!!!!!!

و نمیشه متن های فارسی گذاشت (اگر عدد توش نباشه میشه، چون وقتی عدد بزنی توش جابجا میشن )

نظر

نوشته اصلی توسط cacodemon
                      نخیر خودشون یه app store دارن و توی اون پابلیش میکنن
                      نه اپل app store
                      اگر بخواید بصورت اشتراک تولیدات و تبادل نظر باشه در اپ استور خودشون هست.

ولی میتونید بدید براتون ثبت کنن، فقط چون ازتون پولی دریافت نمیشه، برنامه هم طبعا free خواهد بود

یه پیشنهاد:
                      دوستان ایرانی هم بیاید یه همچین کاری بکنیم، یعنی ابزار در اختیار بزاریم و روی حساب دولپر خودمون برای برنامه نویسان ثبت کنیم اپ ها رو

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                        اگر بخواید بصورت اشتراک تولیدات و تبادل نظر باشه در اپ استور خودشون هست.

ولی میتونید بدید براتون ثبت کنن، فقط چون ازتون پولی دریافت نمیشه، برنامه هم طبعا free خواهد بود

یه پیشنهاد:
                        دوستان ایرانی هم بیاید یه همچین کاری بکنیم، یعنی ابزار در اختیار بزاریم و روی حساب دولپر خودمون برای برنامه نویسان ثبت کنیم اپ ها رو
                        من موافقم هر آپ رو چند میگیرید بذارید اپ استور؟؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط tnt.tiger نمایش پست ها
                          من موافقم هر آپ رو چند میگیرید بذارید اپ استور؟؟؟؟
                          اگر میخواید روی "اپ استور ایرانی" قرار بگیره، مجانی هست

فایل IPA برنامه (کرک کنید خودتون) برام بفرستید (به شرطی که خودتون نوشته باشید )

ممنون.

نظر

سایت خرابه؟!

نظر

سلام
                              از دوستان کسي تا حالا براي ios بازي يا اپليکيشني ساخته، که تجربه ومهارت کار رو داشته باشه؟
                              چن تا سوال دارم واقعا ممنون ميشم اگه جواب بدين
                              1 - بهترين موتور بازيسازي براي ios چي هست ( بغير از يونيتي)
                              2 - کدوم نسخه از يونيتي رو دانلود کنم که برا ios 7 بهينه شده باشه ؟ و اينکه ميشه داخل محيط ويندوز از يونيتي خروجي IPA بده؟ واگر بتونه خروجي بده چطوري رو ديوايس جيل نشده ميشه نصب کرد؟ راهي هس که با کرک کردن بشه از يه نرم افزار بازي سازي برا IOS خروجي گرفت بعد اونو رو ديوايس نصب کردو تست کرد؟( بدون خريدين اکانت دولوپر)
                              3- به چن تا نرم افزار و موتور بازي سازي بايد مسلط باشيم که تا بشه يه بازي کامل يني با انيمشينو موسيقيو کاري گرافيکشو تنهايي انجام بديم اگه ميشه اسم نرم افزارا رو بگين ؟
                              4- حتما به مک احتياج داريم ؟ يا اينکه ميشه با نصب يه نسخه از هکينتاش رو ويندوز کاري قسمت مکو انجام داد؟( منظورم ماشين مجازي نيس) و اينکه حتما حتما بايد اخرين نسخه مک و اخرين نسخه ايکس کد رو نصب کرده باشيم نسخه هايي قديمي تر نميشه؟
                              5 راستي فرق وظايف يونيتي با ايکس کد چيه؟ ايا يونيتي ميتونه تمام وظايف ايکس کدو انجام بده؟
                              6 سايتي يا انجمني هس که امار دانلود بازي هاي معروفو از اپ استور نشون بده و بگه کدوم بازي چن نسخه و چه قدر فروخته؟
                              7 اپ استوراي کشوراي مختلف چه فرقي باهم دارن ؟ يني وقتي يکي يه بازي بسازه فقط حق داره اونو تو اپ استور يه کشور بذاره نميشه همزمان چن جا باشه؟ پر بازديدکنندترين اپ استور مال کدوم کشور ؟
                              ببخشيد سوالام زياد شد ممنون

نظر

صبر کنید ..
                              X