اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با باتری 4s 100% نمیشه !!!؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با باتری 4s 100% نمیشه !!!؟

سلام به دوستانه عزیز اقا ما 4s خریدم این دیشب تا صبح تو شارژ بود صبح بلند شدم دیدم 99% مونده ولی 1 بار شارژو کندمو زدم

شد 100% فهمیدم این همینطور رو 99 مونده و بازم شارژ میشده میخوام بدونم واسه همه اینطوریه ؟!

ابنطوری باشه شارژ قطع نمیشه و بانری مشکل پیدا میکنه ؟ راه کاری کسی داره ؟!

نه مال من که چنین مشکلی نداره و به 100 درصد میرسه و شارژ قطع میشه

نظر

به عدد ربطی نداره٬ هروقت که روی باطری عکس دوشاخه بیاد یعنی برق به باطری منتقل نمیشه.

نظر

خوب حالا نمیدونم شاید واسه اولین بار بود این 100% نشد چون بعدش که کابلو کندم زدم درست شد و 100% شد !

کسی احتمال میده از اون باشه ؟

oosin جان بعد از زدنه کابل دوباره اومد و شارژو قطع کرد

نظر

دوستان عمومیت داره مثه اینکه !

https://discussions.apple.com/thread...art=0&tstart=0

نظر

حتماً بعد شارژ کامل شدن یه درصد مصرف کرده دیگه

نظر

یکی برده اپل استور و براش روی icloud بکاپ گرفتن و فرمورشو براش reinstall کردن و مشکلش حل شده.
              یکی دیگه به 5.0.1 آپ کرده و درست شده.
              یکی دیگه گوشیو گذاشته شارژش تموم شده و خاموش شده و بعد بدون اینکه روشنش کنه زده به شارژ و درست شده.
              در نهایت گویا صحبت سر کالیبره شدن باطری هست.
              حالا شما این کارارو بکن ببین چی مشه.
              مارو هم در جریان بذار

نظر

یاسین جان پس چرا علامت هم میادش گوشی داغ میشه ؟

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
                به عدد ربطی نداره٬ هروقت که روی باطری عکس دوشاخه بیاد یعنی برق به باطری منتقل نمیشه.

نظر

یاسین جان پس چرا علامت هم میادش گوشی داغ میشه ؟
                  از موقعه ای که عکس دوشاخ میاد دیگه داغ نمیکنه انگار که اصلا تو شارژ نیست . حدااقل واس من اینطوریه .

نظر

گرم شدن آیفون هنگام شارژ و حتی بعد از شارژ طبیعی هست. البته به دلیل مقدار شارژ کنترل شده استفاده از یو اس بی بیشتر از شارژ دیواری و برق مستقیم توصیه میشه. همینطور بهتره در صورتی که از شارژر دیواری و برق مستقیم استفاده میکنید بعد از شارژ کامل آیفون رو از کابل جدا کنید چون نوسانات برق میتونه به گوشی صدمه بزنه.

حالا که این بحث پیش اومد بد نیست این مطلب رو بدونید.
                    گرم شدن آیفون کاملا طبیعی هست. این گرما در آیفون های نسل قبل کمتر به چشم میومد و همونطور که احتمالا تجربه کردید متوجه شدید که آیفون ۴ و ۴s گرمای بیشتری روی بدنه خودش نشون میده. دلیلش هم جنس شیشه ای بدنه آیفون ۴ هست که نسبت به جنس نسل های پیشین (پلاستیک) برای عبور گرما رسانا تر هست. طبق تحقیقاتی که انجام شد این عبور گرما نه تنها مشکل ساز نیست بلکه مفید هم هست چون باعث انتقال گرمای بوجود اومده از روی main به بیرون می باشد.

نظر

اصلاً آیفون مگه خودش درصد میزنه؟ بعدازجیلبریک میشه درصد اورد..که اون هم دقیق نیست..مثلاً من دارم با ipod کار میکنم روی 6درصد هستش...لاکش میکنم دوباره بازش میکنم شده 15درصد بعد دوباره میشه 3درصد...موقعی هم که کامل شارژ میشه تا میکنمش از usb میشه 99

نظر

نوشته اصلی توسط select1389 نمایش پست ها
                        حتماً بعد شارژ کامل شدن یه درصد مصرف کرده دیگه
                        گوشی وقتی به شارژر وصله که دیگه درصد باتری کم نمیکنه!!!*انگار مستقیم از شارژر می گیره
                        به نظر من برو گوشیو پس بده اگه طرفت آشناست یکی دیگه بگیر ممکنه بعدا مشکل دیگه ای پیدا کنه!!

نظر

نوشته اصلی توسط Mr. Maziar نمایش پست ها
                          اصلاً آیفون مگه خودش درصد میزنه؟ بعدازجیلبریک میشه درصد اورد..که اون هم دقیق نیست..مثلاً من دارم با ipod کار میکنم روی 6درصد هستش...لاکش میکنم دوباره بازش میکنم شده 15درصد بعد دوباره میشه 3درصد...موقعی هم که کامل شارژ میشه تا میکنمش از usb میشه 99
                          دوست عزیز وقتی نمی دونی کامنت نذار تو setting>general<usage < battry percentage روشنش کنی نشون میده!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط Halstonel نمایش پست ها
                            یکی برده اپل استور و براش روی icloud بکاپ گرفتن و فرمورشو براش reinstall کردن و مشکلش حل شده.
                            یکی دیگه به 5.0.1 آپ کرده و درست شده.
                            یکی دیگه گوشیو گذاشته شارژش تموم شده و خاموش شده و بعد بدون اینکه روشنش کنه زده به شارژ و درست شده.
                            در نهایت گویا صحبت سر کالیبره شدن باطری هست.
                            حالا شما این کارارو بکن ببین چی مشه.
                            مارو هم در جریان بذار
                            درسته همه جا زده خراب نیست گوشی گویا سره هماهنگ کردن نوع شارژ گوشی هست امشب همرو تست میکنم خبر میدم ممنون از

تمامی دوستان

نظر

اقا مشکل حل شد !!!

بزارید کامل شارژ خالی 1 ساعت گوشی بمونه همونطور خاموش بعد بزنید به شارژ !

ممنون از دوستان

نظر

صبر کنید ..
                              X