اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با وصل شدن به wifi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با وصل شدن به wifi

سلام من از اینترنت آپارتمان استفاده میکنم که به صورت broadband هست و با یوزر و پسوردی که بهم دادن وصل میشم به لب تاپم و راحت متصل به اینترنت میشم ولی گوشیمو هر کاری میکنم نمیتونم متصل کنم اگه مشه راهنمایی کنید که کجا باید تنظیماتشو انجام بدم..........

دوست عزيز ،شما بايد از گوشي به مسير زير بريد،و يوزر ،پسورد رو وارد كنيد و به راحتي از اينترنت استفاده كنيد

Setting-general-network-wifi

نظر

مشکل اینه که اصلا این یوزر و پسورد را باید چطوری داد....

نظر

خوب وقتی مثل گفته ی دوستمون عمل کردی وای فای شروع میکنه به سرچ کردن و بعد اینکه شناخت روش کلیک کن ازت پسورد میخواد
        ویرایش توسط select1389 : https://i-phone.ir/forums/member/77612-select1389 در ساعت 21-11-2011, 07:35 PM

نظر

دوستان شما کاملا اشتباه میکنین wifi که ما تو آپارتمان استفاده میکنیم به اینصورت هست که ما باید یک کانکشن بسازیم به صورت broadband و بعد با اون میشه
          وصل شد به wifi در حالت عادی گوشی من جستجو که میکنه پیدا میکنه ولی وصل نمیشه که حتی پسورد بخواهد باید یه جورایی بهش دستی اظلاعات net رو بدم مانند تنظیمات چیز پی ان ..........OK
          راهنمایی کنیند

نظر

دوست عزیز شما داخل setting>wifi که میرید و wifi رو onمیکنید منتظر بمونید تا شبکه رو پیدا کنه بعد در همو محل که شبکه رو پیدا کرد و اسمش رو نوشت رووش رو لمس کنید تا ازتون یوزر و پسورد بخواد.

نظر

نوشته اصلی توسط ali3D نمایش پست ها
              دوستان شما کاملا اشتباه میکنین wifi که ما تو آپارتمان استفاده میکنیم به اینصورت هست که ما باید یک کانکشن بسازیم به صورت broadband و بعد با اون میشه
              وصل شد به wifi در حالت عادی گوشی من جستجو که میکنه پیدا میکنه ولی وصل نمیشه که حتی پسورد بخواهد باید یه جورایی بهش دستی اظلاعات net رو بدم مانند تنظیمات چیز پی ان ..........OK
              راهنمایی کنیند
              این تنظیماتی که گفتین واسه کامپیوتره.وقتی کانکشنو ساختی باید پایین کامپیوتر که عکس شبکه رو داره کلیک کنی و اون کانکشنی که ساختی میاد اونجا conect میکنی که پیغام waiting for user میده .بقیش از تو موبایلته که همونجوری که گفته شد عمل کنین

نظر

صبر کنید ..
              X