اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چطوري ميشه از اپديت جلوگيري و كلا خاموشش كردiOS 5.0

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چطوري ميشه از اپديت جلوگيري و كلا خاموشش كردiOS 5.0

سلام دوستان من iOS 5.0 هستم،صبح كه از خواب پاشدم ديدم گوشي بم پيغام داده كه به iOS 5.01 اپديت كنم و همگي ميدونيد كه در 5.01 اپل امنيتش رو بالاتر برده و هكرها گفتي انترد جلبريك نميشه؟؟الان در قسمت setting updat software روشن شده چطوري از بين ميره؟؟؟؟

بله برای منم اومده بهترین راه اینه که محلش نذارید چون نمیشه کاریش کرد.

نظر

دوست من حواست باشه
      general/about/diagnostics & usage
      تیک dont send رو بزنی وگرنه خودش دانلود و آپدیت میکنه

نظر

داداشه گلم ممنون تيكشو زدم كه انوماتيك اپديت نكنه.نميشه كاري كرد كه ديگه نشونش نده

نظر

اون تیک فکر نکنم اصلا به اون ارتباطی داشته باشه البته تا جایی که من اطلاع دارم.

نظر

سلام
            نوشته اصلی توسط select1389 نمایش پست ها
            دوست من حواست باشه
            general/about/diagnostics & usage
            تیک dont send رو بزنی وگرنه خودش دانلود و آپدیت میکنه
            تیک مربوطه ربطی به اپدیت اتوماتیک نداره، برای ارسال گزارش خطا و... به سرور اپل کاربرد داره.
            نوشته اصلی توسط arash1 نمایش پست ها
            داداشه گلم ممنون تيكشو زدم كه انوماتيك اپديت نكنه.نميشه كاري كرد كه ديگه نشونش نده
            نه نمیشه کاری کرد، دوست عزیز تا شما خودتون اقدام نکنید بصورت اتوماتیک دانلود نمیکنه فقط شما رو از امدن اخرین ورژن مطلع میکنه که در صورت تمایل میتونید اپدیت کنید.

نظر

برای منم خودش بدون اجازه یا دستور من دانلود کرده تنها راهی که من پیدا کردم روشن کردن سریع airplane mode بوده چون اونجوری ابدیت کردن قطع میشه با خاموش کردن airplane mode دیگه ابدیت نمیکنه تا زمانی که دستگاه ریبوت نشه.
              دستان لطفا یکم قبل زدن تاپیک سرچ کنن بد نیست این سومین تاپیک برای این موضوع هستش که تو چند هفته اخیر با اومدن ۵.۰.۱ زده میشه
              ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 20-11-2011, 05:29 PM

نظر

دسترسي گوشيتو به اينترنت قطع كن

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                  اون تیک فکر نکنم اصلا به اون ارتباطی داشته باشه البته تا جایی که من اطلاع دارم.
                  کسی مجبورتون نکرده اینکارو بکنین.اگه اون تیک رو بزنی دیگه دانلود نمیکنه.مطمئن باش

نظر

نوشته اصلی توسط select1389 نمایش پست ها
                    کسی مجبورتون نکرده اینکارو بکنین.اگه اون تیک رو بزنی دیگه دانلود نمیکنه.مطمئن باش
                    اون تیک ربطی به اون نداره عزیز جان اون چیزیه که aryansaman گفت.

نظر

اگه اون تیکو نزنی بدون اینکه بخوای دانلود میکنه.ولی اگه زده باشی تا نخوای آپدیت نمیشه حالا خود دانی.درضمن من خودم کلاً با موبایل میام تو اینترنت.اگه قراربود خودش آپدیت شه تا حالا صدبار شده بود
                      ویرایش توسط select1389 : https://i-phone.ir/forums/member/77612-select1389 در ساعت 21-11-2011, 08:04 PM

نظر

در ضمن برای اوناییکه دانلود کرده ولی کامل نشده یادم نیست کجا خوندم ولی باید با آیفایل برن پاکش کنن.متأسفانه جاش یادم نیست

نظر

من خودم رو 5.0.1 هستم اون تیکم نزدم یه ریزم تو اینترنتم پس چرا ماله من اپدیت نکرد؟خودم اپ کردم لابد گوشیه من خرابه ها؟

نظر

از 5.0.1 میخوای چیو آپدیت کنه،لابد ورژن ۶

نظر

می گم اون موقع که 5 بودم ماشالا اینقد رو حرفتی که درست حسابی نمی خونی.
                              به فعل دقت کن..نوشتم چرا اپدیتنکرد بعد گفتم خودم اپ کردم:d

نظر

صبر کنید ..
                              X