اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل بالا نیومدن آیپد بعد از Reset Setting

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل بالا نیومدن آیپد بعد از Reset Setting

دوستان با سلام ایپد 2 با ورزن 4.3.3 رو با لاین اول ریست یعنی reset setting کردم گوشی بالا تمی یاد لطفا کمک فرمایید

اگر shsh نداشتید چاره ای جز ریستور به فرمور ۵.۰.۱ ندارید ٬ البته این فرمور هنوز جیلبریک نشده.

کلا در دستگاه های جیلبریک شده نباید از Reset Setting استفاده کرد چون منجر به بالا نیومدن دیوایس و مشکل شما میشه.

نظر

اگه کسی میدونه بگه این مشکل دقیقا واسه من پیش اومده کلا بالا نمی آید که یو اس بی رو بشناسه و بخواییم همون ios 5 رو نصب کنیم یه راه حل بدید .ممنون

نظر

البته واسه من برای آیپد 1

نظر

سوال شما مربوط به سوالات و مشکلات ایپد میشود نه این قسمت.

شما باید ده ثانیه دکمه های پاور و هوم رو با هم بگیرید و بعد از ده ثانیه فقط دکمه هوم را به مدت 20 ثانیه نگه دارید.
          اگر برای ریستور با ارور 1600 یا 1602 مواجه شدید برنامه ireb رو دانلود کنید و همان طور که دستگاهتون در حالت dfu است برنامه رو روی mac اجرا کرده و بر روی ipad کلیک کنید و به اخطار ها توجه نکنید تا لحظه ای که پیغام موفقیت کار رو داد.
          بعد ریستور کنید به ورژن 5.0.1

نظر

مشکل هنگ بعد ریست آی پد 2

نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها
            سوال شما مربوط به سوالات و مشکلات ایپد میشود نه این قسمت.

شما باید ده ثانیه دکمه های پاور و هوم رو با هم بگیرید و بعد از ده ثانیه فقط دکمه هوم را به مدت 20 ثانیه نگه دارید.
            اگر برای ریستور با ارور 1600 یا 1602 مواجه شدید برنامه ireb رو دانلود کنید و همان طور که دستگاهتون در حالت dfu است برنامه رو روی mac اجرا کرده و بر روی ipad کلیک کنید و به اخطار ها توجه نکنید تا لحظه ای که پیغام موفقیت کار رو داد.
            بعد ریستور کنید به ورژن 5.0.1
            با سلام
            منظورتون روی مک اجرا بشه یعنی تو ویندوز امکان نداره اگه داره چطوری؟؟؟

بعد با این سرعت پیغام میده که 10 ساعت طول می کشه ریستور شه اما 5 دقیقه نگذشته آی پد ریست میشه قطع میشه!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط attractive نمایش پست ها
              با سلام
              منظورتون روی مک اجرا بشه یعنی تو ویندوز امکان نداره اگه داره چطوری؟؟؟

بعد با این سرعت پیغام میده که 10 ساعت طول می کشه ریستور شه اما 5 دقیقه نگذشته آی پد ریست میشه قطع میشه!!!!
              شما دوست عزیز از این روش ریستور کنید :
              http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
              ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 21-02-2012, 12:05 AM

نظر

نوشته اصلی توسط hamedkh2007 نمایش پست ها
                اگه کسی میدونه بگه این مشکل دقیقا واسه من پیش اومده کلا بالا نمی آید که یو اس بی رو بشناسه و بخواییم همون ios 5 رو نصب کنیم یه راه حل بدید .ممنون
                میتونی از حالت dfuاستفاده کنی.یه ریستارت کن ولی به حالت DFUنرو آرم اپل که اومد گوشیت بالا میاد

نظر

صبر کنید ..
                X