اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب iAtkos L

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط siwa نمایش پست ها
    دوست عزیز، لطفا یه نسخه با کیفیت تر بزار. باور کن سرم درد گرفت خواستم اینو بخونم.

شما خودت میتونی بخونی ؟
    خودم که رو صفحه دارم میخونم
    شرمنده این بهترین عکسی بود که اونموقع گرفتم. اینم عس جدید که با هزار کلک به گوشی تونستم بگیرم. بابت رنگ قرمز شرمنده. امیدوارم این در حد چشم درد بمونه

نظر

شما در بوت لودر، kernel flag زیر رو وارد کنید :

کد HTML:
      usekernelcache=yes
      امتحان کردم ولی تغییری نکرد و باز هم روی ارم اپل علامت ورود ممنوع امد
      ویرایش توسط mehrdadclip : https://i-phone.ir/forums/member/53503-mehrdadclip در ساعت 21-12-2011, 11:07 PM

نظر

سلام دوستان
        من بعد از نصب i atkos l1 روی لوگوی اپل که گاز زده شده گیر می کنم و دیگه هیچ اتفاقی هم نمی افته
        ویرایش توسط siwa : https://i-phone.ir/forums/member/25144-siwa در ساعت 23-12-2011, 12:53 PM

نظر

نوشته اصلی توسط elenor نمایش پست ها
          با تشکر از iHackintosh عزیز بابت آموزش جامع و مفیدشون!
          یک نکته رو فقط یادتون رفت و اون این هستش که باید تنظیمات BIOS قبل از نصب به صورت زیر باشه:

-Check your BIOS settings >>
          Execute Disable bit: Enabled
          XD: Enabled
          Limit CPUID Max: Disabled
          Virtualization: Disabled or Enabled, try it.
          Hyper-threading: Disabled or Enabled, try it.
          HPET: Enabled
          SATA Mode: AHCI
          نیازی نبود

نظر

سلام دوباره
            من مشکل رو با cpus=1 حل کردم
            الان حدود نیمساعته یه کادرسفید اومده رو صفحه، یه دایره رنگی هم به جای پوینتر موس داره میچرخه، یه دایره لود هم داره زیر کادر میچرخه. هیچ اتفاقی نمیافته. رو گوشیم نمیتونم عکس بذارم.

نظر

نوشته اصلی توسط roozbehk نمایش پست ها
              سلام دوباره
              من مشکل رو با cpus=1 حل کردم
              الان حدود نیمساعته یه کادرسفید اومده رو صفحه، یه دایره رنگی هم به جای پوینتر موس داره میچرخه، یه دایره لود هم داره زیر کادر میچرخه. هیچ اتفاقی نمیافته. رو گوشیم نمیتونم عکس بذارم.
              اطلاعات دقیق سیستمت رو بزار.

CPU + MB + RAM + Graphic

نظر

اطلاعات دقیق سیستمت رو بزار.

CPU + MB + RAM + Graphic
                Cpu = intel core i7 720 qm
                Mb= hewlett packard 1448 intel chipset
                Ram = ddr3 6gig
                Graphic = mobility radeon 5650 hd

در کل مدل لپ تاپ hp pavilion 3190ee

البته اینم اضافه کنم با cpu=۱ تونستم نصب کنم. ولی موقع بالا اومدن باز باید با همین دستور بیارم بالا. بعد از بالا اومدنگیرمیده میگه there isnt mouse or trackpad . موس سیمی که وصل میکنم این پیغام میره میگه there isnt keyboard. قبل از این پیغام هم یه ارور میده مینویسه unsupported card!

نظر

cpu = intel core i7 720 qm
                  mb= hewlett packard 1448 intel chipset
                  ram = ddr3 6gig
                  graphic = mobility radeon 5650 hd

در کل مدل لپ تاپ hp pavilion 3190ee

البته اینم اضافه کنم با cpu=۱ تونستم نصب کنم. ولی موقع بالا اومدن باز باید با همین دستور بیارم بالا. بعد از بالا اومدنگیرمیده میگه there isnt mouse or trackpad . موس سیمی که وصل میکنم این پیغام میره میگه there isnt keyboard. قبل از این پیغام هم یه ارور میده مینویسه unsupported card!
                  الان من متوجه نشدم، شما آخر نصب کردید یا مشکلی رو دارید که در ۳ - ۴ تا پست بالاتر عکسشو گذاشتید ؟

نظر

الان من متوجه نشدم، شما آخر نصب کردید یا مشکلی رو دارید که در ۳ - ۴ تا پست بالاتر عکسشو گذاشتید ؟
                    همونطور که گفتم با توجه به عکس اول مشکل پنیک با سی پی یو داشتم
                    دیشب با دستور cpus=1 تونستم نصب کنم روی سیستم
                    اما بعد از نصب موقع بالا اومدن همون پنیک رو دوباره دیدم. بازهم با cpus=1 رفتم جلو تا به ارور unsupported card برخورد کردم. بعد از نشون دادن این پیغام میره رو یه صفحه که میگه موس پیدا نشد، بعد از اینکه موس به لپ تاپ وصل کردم پیغام میده کیبورد پیدا نشد.
                    طبق توضیحاتی که تو پست اول بود تنظیم ها رو انتخاب کردم. حالا این مشکل موس و کیبورد مونده.

نظر

همونطور که گفتم با توجه به عکس اول مشکل پنیک با سی پی یو داشتم
                      دیشب با دستور cpus=1 تونستم نصب کنم روی سیستم
                      اما بعد از نصب موقع بالا اومدن همون پنیک رو دوباره دیدم. بازهم با cpus=1 رفتم جلو تا به ارور unsupported card برخورد کردم. بعد از نشون دادن این پیغام میره رو یه صفحه که میگه موس پیدا نشد، بعد از اینکه موس به لپ تاپ وصل کردم پیغام میده کیبورد پیدا نشد.
                      طبق توضیحاتی که تو پست اول بود تنظیم ها رو انتخاب کردم. حالا این مشکل موس و کیبورد مونده.
                      امکانش هست که به طور موقت یه کیبرد usb به لپ تاپتون متصل کنید ؟

نظر

امکانش هست که به طور موقت یه کیبرد usb به لپ تاپتون متصل کنید ؟
                        متاسفانه کیبورد یو اس بی در دسترس ندارم. به هرکیم زنگ زدم گفت ps2 داره. لپ تاپ عزیز هم که کلا ps2 نداره . راه دیگه ای نداره؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

متاسفانه کیبورد یو اس بی در دسترس ندارم. به هرکیم زنگ زدم گفت ps2 داره. لپ تاپ عزیز هم که کلا ps2 نداره . راه دیگه ای نداره؟

شما iAtkos L2 رو نصب کردید ؟

نظر

شما iAtkos L2 رو نصب کردید ؟
                            فکر میکنم L1 باشه.

نظر

فکر میکنم l1 باشه.

Sent from my iphone using tapatalk
                              دوست عزیز، اگر براتون مقدور هستش l2 رو هم یه امتحان کنید. چون اونطوری که خودش نوشته درایور های مربوط به ps/2 رو تغییر دااده. پس احتمال اینکه جواب بده هستش. ( احتمالش هست، نمیگم 100% )

من هنوز خودم متاسفانه فرصت نکردم که این نسخه رو تست کنم.

شما اگه میتونی تست کن و خبرشو به ما هم بده.

نظر

دوست عزیز، اگر براتون مقدور هستش l2 رو هم یه امتحان کنید. چون اونطوری که خودش نوشته درایور های مربوط به ps/2 رو تغییر دااده. پس احتمال اینکه جواب بده هستش. ( احتمالش هست، نمیگم 100% )

من هنوز خودم متاسفانه فرصت نکردم که این نسخه رو تست کنم.

شما اگه میتونی تست کن و خبرشو به ما هم بده.
                                چشم. میذارم امروز دانلود بشه.
                                فقط یه سوال.
                                موقع نصب اولیه کیبورد و پد لپتاب به راحتی کار میکنه.
                                این مشکل بعد از نصب شروع میشه.
                                با توجه به صحبت شما فکرکنم گزینه ps2 رو موقع نصب باید انتخاب کنم که توی اموزش توضیحی دراینمورد داده نشده.
                                اگه ایراد از این گزینست که قبل از دانلود یه بار تست کنم. اگه نه که مستقیم برم سراغ دانلود

نظر

صبر کنید ..
                                X