اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش نصب iAtkos L

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سالار جان من این ورژن رو نصب کردم ولی بعد از اینکه نصبش تموم شد و ریستارت شد ، موقع بالا اومدن مک روی لوگو اپل گیر می کنه و موزیک پخش میکنه. مشکل از کجاست؟؟

نظر

• درود.siwaجان میشه لطفا کاستومایز مالتی بست برای لیون از ۱۰.۷.۱به ۱۰.۷.۳ برای لپ تاب dell5010/cpu:i3 2.4
      ram:4g
      vgati4650
      ممنون میشم ازتون

نظر

• دوستاني كه فرمودند بر روي لپ تاپ هاي سوني نصب نميشه كافيه bios سيستمشون رو اپديت كنند

من لپ تاپم vaio fw390 هست و فقط با يه اپديت bios ساده از طريق سايت سوني تونستم iAtkos رو نصب كنم ورژن L2

نظر

• سلام.
          همون صفحه اول که ارم اپل هست و. پایینش داره میچرخه مال من گیره کرده.یه علامت ورود ممنوع هم زده.
          دستگاه:
          سونی وایو سری Z مدل 117gg
          cori7 620m
          8GB ram
          256G SSD
          Geforce GT 330M
          میشه یه نفر ما رو هم راهنمایی کنه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saranipedram نمایش پست ها
            سلام.
            همون صفحه اول که ارم اپل هست و. پایینش داره میچرخه مال من گیره کرده.یه علامت ورود ممنوع هم زده.
            دستگاه:
            سونی وایو سری z مدل 117gg
            cori7 620m
            8gb ram
            256g ssd
            geforce gt 330m
            میشه یه نفر ما رو هم راهنمایی کنه؟
            کسی نبود جواب بده؟

نظر

کسی نبود جواب بده؟
              لپ تاپ هاي سوني bios شون نميزاره به تنظيماتش دسترسي داشته باشيم و از sata به ahci كه هكينتاش نياز داره

مهاجرت كنيم .

ولي مثل من ميتونيد bios تون رو اپديت كنيد كه اين قابليت اتوماتيك باز ميشه

كافيه به سايت سوني بريد و مدل لپ تاپتون رو در جايي كه گفته جستجو كنيد و بريد به درايور ها و بايوس رو اپديت كنيد

در هنگام اپديت برق لپ تاپتون رو بزنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط nima.pishtaz نمایش پست ها
                لپ تاپ هاي سوني bios شون نميزاره به تنظيماتش دسترسي داشته باشيم و از sata به ahci كه هكينتاش نياز داره

مهاجرت كنيم .

ولي مثل من ميتونيد bios تون رو اپديت كنيد كه اين قابليت اتوماتيك باز ميشه

كافيه به سايت سوني بريد و مدل لپ تاپتون رو در جايي كه گفته جستجو كنيد و بريد به درايور ها و بايوس رو اپديت كنيد

در هنگام اپديت برق لپ تاپتون رو بزنيد
                من شنیدم اگر بایوس رو اپدیت کنی واسه لپ تاپ مشکل پیش میاد.اگر پیش میاد میشه بعدا ریستور کرد یا یه جوری به ورژن قبلی برگشت؟

نظر

• نصب iAtkos L نسخه دوم رو در Oracle VM VirtualBox

خسته نباشید
                  آیا میشه نصب iAtkos L نسخه دوم رو در Oracle VM VirtualBox نسخه 4.1.10 آموزش بدید؟

من این کا رو کردم تو شروع نصبش اخطار:
                  کد:
                  VT-x/AMD-V hardware acceleration is not available on your system. Certain guests (e.g. OS/2 and QNX) require this feature and will fail to boot without it.
                  رو میده مشکل از کجاست؟

نظر

من شنیدم اگر بایوس رو اپدیت کنی واسه لپ تاپ مشکل پیش میاد.اگر پیش میاد میشه بعدا ریستور کرد یا یه جوری به ورژن قبلی برگشت؟
                    راستش درباره برگشت و ري استور خبر ندارم ولي خودم اپديت كردم چند روز پيش هيچ مشكلي هم تا الان پيش نيومده

شما اگه كارهايي كه گفته شده رو بكني مشكلي،پيش نمياد

برق لپ تاپو حتما بزن تا اخر كار

همه ي برنامه ها هم ببند

بايوس مناسب سيستم رو بگير

راستي اگه اپديت كني ديگه نيازي نيست بين sata و ahci تغيير بدي تا بتوني مك رو نصب كني خودش اتوماتيك عوض ميكنه

نظر

راستش درباره برگشت و ري استور خبر ندارم ولي خودم اپديت كردم چند روز پيش هيچ مشكلي هم تا الان پيش نيومده

شما اگه كارهايي كه گفته شده رو بكني مشكلي،پيش نمياد

برق لپ تاپو حتما بزن تا اخر كار

همه ي برنامه ها هم ببند

بايوس مناسب سيستم رو بگير

راستي اگه اپديت كني ديگه نيازي نيست بين sata و ahci تغيير بدي تا بتوني مك رو نصب كني خودش اتوماتيك عوض ميكنه
                      من اپدیت کردم.از طریق نرم افزار vaio update که رو سیستم نصب بود اخرین ورژن رو اتوماتیک پیدا کرد و منم زدم اپدیت و شد.
                      اما دوباره روی همون گزینه گیر کرد.
                      توی بایوس هم هیچی چیزی با عنوان sata ,achi نبود.
                      در ضمن من دو تا درایو دارم که فرمت هر دوشون NTFS هست و میخوام هر وقت اپل بالا اومد یکی رو دلیت کنم.میشه مشکل به خاطر اون باشه؟
                      ویرایش توسط saranipedram : https://i-phone.ir/forums/member/38134-saranipedram در ساعت 30-03-2012, 08:41 PM

نظر

• منم همینطور بایوس و آبدیت کردم و توی بوت گیر کرد
                        زد بوت ویندوزم رو هم خراب کرد ویندوز هم بالا نمیاد

نظر

• الان دقت کردم تو نصب تو دقیقه 4 گیر میکنه بعد ریستارت میشه و منم از option درایوی که توش مک نصب شده رو انتخاب میکنم و میاد و گیر میکنه
                          من dvd رو با سرعت بایین زدم،همونطور که تو بست اول گفته شده ، ایا امکانش هست مشکل از این باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط reynard1 نمایش پست ها
                            الان دقت کردم تو نصب تو دقیقه 4 گیر میکنه بعد ریستارت میشه و منم از option درایوی که توش مک نصب شده رو انتخاب میکنم و میاد و گیر میکنه
                            من dvd رو با سرعت بایین زدم،همونطور که تو بست اول گفته شده ، ایا امکانش هست مشکل از این باشه؟
                            بهتر بود با ٨ رايت ميكرديد ولي زياد مهم نيست

شما از utility دوباره درايو مورد نظر رو با اون فرمت اكستندد جورانلد فرمت كن چند بار

من خودم موقع نصب ٢-٣ بار بين جاهاي مختلف گير كرد اما دوباره فرمت و نصب كردم

از نظر بايوس براي من مشكلي نبود توي بايوس هم نبايد چيزي به اسم sata يا ahci باشه خودش عوض ميشه

اگه نشد دوباره dvd رو رايت كنيد

نظر

بهتر بود با ٨ رايت ميكرديد ولي زياد مهم نيست

شما از utility دوباره درايو مورد نظر رو با اون فرمت اكستندد جورانلد فرمت كن چند بار

من خودم موقع نصب ٢-٣ بار بين جاهاي مختلف گير كرد اما دوباره فرمت و نصب كردم

از نظر بايوس براي من مشكلي نبود توي بايوس هم نبايد چيزي به اسم sata يا ahci باشه خودش عوض ميشه

اگه نشد دوباره dvd رو رايت كنيد
                              چنین بار eraeas کردم درست شد تا آخر رفت و بیام succsesful و داد
                              الان دوباره رو بوت گیر کرده

من تو کاستومایز گزینه ahci و ati 46xx , wirless , wierd , sound و انتخاب کردم

مدل لب تاب :
                              sony vaio fw460 هست و ورژن هکینتاش و اونیه که تو هدیه نوروزی انجمن گذاشتن

در ظمن dvd رو با transmac رایت کردم هم با سرعت کم و هم با سرعت زیاد رو هر دوتاشون نصب تا آخر میره و مشکلی نیست ولی رو بوت گیر میکنه
                              از دستورات زیر هم استفاده کردم

-v
                              -f
                              -x

ولی فایده ای نداشت

در ظمن تو تنظیمات بایوس هم که با کلید f2 میاد فقط ورژن bios رو نوشته و مدل لب تاب که ورژن بایوسم : R3110Y0

خواهشا راهنمایی کنید با این نت گند 4 گیگ دانلود کردیم
                              ممنون

نظر

• بدبخت شدم
                                bios و آبدیت کردم و الان میخوام هر ویندوزی رو بزنم میگه هاردم و نمیشناسه
                                چیکار کنم؟
                                چجوری downgrade کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                                X