اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چطوری گوشی رو boot tethered کنم ؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چطوری گوشی رو boot tethered کنم ؟

سلام دوستان به دادم برسید
    من یک ایفن 4 برام از خارج اورده بودن.دیروز دادم برام درسنش کنن یکی از دوستام.ورژن گوشیم هم 4.3.5 انلاک فکتوری هست.بعد از اینکه درست شد دوستم بهم گفت که نذار به هیچ وجه گوشیت خاموش بشه.اگه خاموش بشه مجبوری دوباره بیاری پیشم تا درستش کنم.گفت به دلیل اینکه ورژن گوشیت بالاست این اتفاق میافته.متاسفانه امشب طوری شد که گوشیم باتری تموم کرد و خاموش شد و الان هم همون اتفاق افتاده.میخواستم بهم کمک کنید.خواهشا.خدا خیرتون بده.

نوشته اصلی توسط saman-trb نمایش پست ها
    سلام دوستان به دادم برسید
    من یک ایفن 4 برام از خارج اورده بودن.دیروز دادم برام درسنش کنن یکی از دوستام.ورژن گوشیم هم 4.3.5 انلاک فکتوری هست.بعد از اینکه درست شد دوستم بهم گفت که نذار به هیچ وجه گوشیت خاموش بشه.اگه خاموش بشه مجبوری دوباره بیاری پیشم تا درستش کنم.گفت به دلیل اینکه ورژن گوشیت بالاست این اتفاق میافته.متاسفانه امشب طوری شد که گوشیم باتری تموم کرد و خاموش شد و الان هم همون اتفاق افتاده.میخواستم بهم کمک کنید.خواهشا.خدا خیرتون بده.
    دوست عزیز شما همینجوری نمیتونید گوشی رو روشن کنید . اگه خودتون بخواین این کار رو انجام بدید با ید حد اقل 800 مگ اطلاعات دانلود کنید .
    بزارید فردا دوستتون انجام بدن و ازشون بخواین هم فایل ها رو بهتون بدن و هم آموزش. اگه این کار رو نکردن بیاین اینجا مطرح کنید تا هم لینک برنامه های مورد نیار به شما داده بشه و هم طریقه عملکرد.

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
      دوست عزیز شما همینجوری نمیتونید گوشی رو روشن کنید . اگه خودتون بخواین این کار رو انجام بدید با ید حد اقل 800 مگ اطلاعات دانلود کنید .
      بزارید فردا دوستتون انجام بدن و ازشون بخواین هم فایل ها رو بهتون بدن و هم آموزش. اگه این کار رو نکردن بیاین اینجا مطرح کنید تا هم لینک برنامه های مورد نیار به شما داده بشه و هم طریقه عملکرد.
      متاسفانه دوستم رفت مشهد و من تنهام تهران.مشکل چی بوده؟چرا باید این طور بشه؟به من راهنمایی بدین؟گوشی رو زدم به شارژ 1 ساعته رو همون علامت سیب مونده؟قبلا 3gs داشتم،یه چیزایی میدنم
      ویرایش توسط Saman-trb : https://i-phone.ir/forums/member/49658-saman-trb در ساعت 19-11-2011, 03:07 AM

نظر

دوست عزیز نگران نباش چیز خاصی نیست همونطور که دوستمونم گفت فردا هم فایل رو هم برنامه Redsnow رو از دوستت بگیر بعد از این این کارو خودت انجام بده
        گوشیتم بعدآ که فزصت کردی ببر به ios 5 و فعلا جیلبریک نکن تا به این مشکل برنخوری

نظر

جیلبریک ورژن گوشیه شما tetherd هست و در صورتی که گوشی جیلبریک بشه این اتفاق هم میافته. شما 1 سال هم بزنید به شارز بالا نمیاد و باید با برنامه بالا بیاریدش. در نهایت برای رهایی از این مشکل شما یا باید قید جیلبریک رو بزنید و در صورت نداشتن shsh به 5.0.1 آپدیت کنید یا اگه shsh داشتید به ورژنی پایین تر از 4.3.5 ریستور کنید و یا همین وضعیت رو تحمل کنید . البته برنامه ای تحت عنوان semitetherd هم ارائه شده که این وضعیت رو بهتر میکنه .

نظر

نوشته اصلی توسط siamak_r60 نمایش پست ها
            دوست عزیز نگران نباش چیز خاصی نیست همونطور که دوستمونم گفت فردا هم فایل رو هم برنامه redsnow رو از دوستت بگیر بعد از این این کارو خودت انجام بده
            گوشیتم بعدآ که فزصت کردی ببر به ios 5 و فعلا جیلبریک نکن تا به این مشکل برنخوری
            امکان ریستور به 5 نیست . فقط میتونن به 5.0.1 آپ کنن

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
              امکان ریستور به 5 نیست . فقط میتونن به 5.0.1 آپ کنن
              دوستمون مبتدی هستند شما خیلی دیگه تخصصی جواب دادی
              اگه فرق 5 با 5.0.1 رو میدونست که این مشکل رو مطرح نمیکرد
              من کلی براش توضیح دادم

نظر

گوشی شما جیلبریک Tethered هست ٬ به همین علت بعد از هر دفعه خاموش و روشن شدن باید بوت تترد بشه.

به این فایل ها احتیاج دارید :

۱. فرمور ۴.۳.۵ برای آیفون --> http://appldnld.apple.com/iPhone4/04...1_Restore.ipsw

۲. دانلود رد اسنو ( حدس زدم روی ویندوز هستید نسخه ویندوز رو واستون گذاشتم ) --> https://sites.google.com/a/iphone-de...edirects=0&d=1

۳. حالا رد اسنو رو باز کنید ( اگر ویندوز ۷ هستید روی آیکون راست کلیک کنید و run as administrator رو بزنید.) browse رو بزنید و مسیر فرموری که در مرحله ۱ دانلود کردید رو بهش بدید. next رو بزنید و صبر کنید تا به صفحه بعدی برسید. گزینه یکی مونده به آخر رو فقط تیک بزنید. ( just boot tethered right now ) .

۴. گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید و روی next کلیک کنید و طبق مراحلی که میگه جلو برید. دقت کنید که ممکنه اینجا نتونید درست به حالت dfu ببرید٬ اگه نشد دوباره همه این مراحل رو از اول باید برید. ولی اگه درست به حالت dfu ببرید اتوماتیک به صفحه بعد منتقل میشید.

۵. صبر کنید تا بنویسه Done و تموم.

اینجا همه این مراحل رو با عکس توضیح داده. iClarified - iPhone - How to Jailbreak Your iPhone 4 Using RedSn0w (Windows) [4.3.5]

نظر

آقا یه مسئله ای. من زمانی که 4.3.5 بودم بدون فرمور جیلبریک کردم. just boot هم طبیعتا نیازی به فرمور نشد.مطمئنید که باید فرمور رو داشته باشن؟فک کنم یا 9.8b1 یا 9.9b1 بود
                  ویرایش توسط atila63 : https://i-phone.ir/forums/member/69303-atila63 در ساعت 19-11-2011, 08:46 AM

نظر

ممنون از این همه لطف.تصمیم گرفتم خودم درستش کنم.فقط اگه میشه بهم بگید چه شکلی میتونم به 5.0.1 اپ کنم؟
                    در صورتی که اپ بشه تمام اطلاعات از گوشی پاک میشه یا باید بکاپ بگیرم؟

نظر

نوشته اصلی توسط Saman-trb نمایش پست ها
                      ممنون از این همه لطف.تصمیم گرفتم خودم درستش کنم.فقط اگه میشه بهم بگید چه شکلی میتونم به 5.0.1 اپ کنم؟
                      در صورتی که اپ بشه تمام اطلاعات از گوشی پاک میشه یا باید بکاپ بگیرم؟
                      بهتون پیشنهاد میشه فعلا دست نگه دارید و به 5.0.1 نردید. چون فعلا با مشکلاتی همراست که اکثرا مجبور به دانگرید میشن . بزارید بیشتر تکلیف 5x روشن و مشکلاتش رفع بشه بعد اقدام به اپدیت کنید .

نظر

صبر کنید ..
                      X