اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سؤالات مربوط به گیفت کارت و طریقه خرید از آیتیونز

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
    من یه visa card دارم صادره جمهوری آذربایجان هستش. حالا میخوام به apple ID خودم اضافه کنم میگه اطلاعات این کارت با حساب بانکی در آمریکا match نیست؟ حتی ویزا کارتمو به paypal اضافه کردم باز گفت حسابت منبع واریز از آمریکا نداره.ولی یه apple ID دیگه درست کردم کشورشو آذربایجان انتخاب کردم ویزا کارتمو کاملا قبول کرد(اکانت قبلیم چون توش گیفت کارت بود نذاشت آدرسشو از آمریکا به آذربایجان عوض کنم)
    حالا راهی نیست که از این visa کارتم تو اپل استور آمریکا استفاده کنم؟ یعنی باید حتما کردیت کارتم از آیالات متحده باشه؟!
    دوسته عزیز

Billing Address و Residential Address باید یکی باشه ، شما وقتی برای Billing کردیت کارتتون رو میدید ، آدرس آذربایجان رو میاره ولی برای اپل استور حتما آدرس سکونت در آمریکا رو دادین که با هم خوانایی نداره.

نظر

نوشته اصلی توسط milad_b نمایش پست ها
      سلام
      می خواستم بدونم تو کشور های دیگه میشه گیفت کارت برای یه کشور دیگه رو خرید؟
      مثلا توی کشور فرانسه از applestore یا هرجای دیگه میشه گیفت کارت برای امریکا خرید؟
      ممنون
      اگه منظورتون این هست که کسی که در فرانسه زندگی میکنه براتون از اپل استور آمریکا گیفت کارت بخره؟ بله میشه ولی باید اپل آی دی ماله آمریکا باشه و Billing آدرسش هم همونجا باشه.

ولی اگه منظورتون این هست که اکانته فرانسه دارید ولی از اپل استور آمریکا آنلاین گیفت کارت بخرید، خیر نمیشه. آدرس اپل آدی هرجا هست گیفت کارت هم ماله همون کشور باید باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
        دوسته عزیز

billing address و residential address باید یکی باشه ، شما وقتی برای billing کردیت کارتتون رو میدید ، آدرس آذربایجان رو میاره ولی برای اپل استور حتما آدرس سکونت در آمریکا رو دادین که با هم خوانایی نداره.
        مثل اینکه بعضی از کارتهای صادره آذربایجان بیلینگ فری هسنن. در اون صورت میتونه بیلینگ آدرس رو هم آمریکا وارد کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
          گیفت کارت 10 $ خریدم و اکانتم را شارژ کردم و یک برنا مه که 9.99 هست را نمیتونم بخرم و پیغام زیر میده
          insufficient remaning store credit
          و فقط میره توی اکانتم و از حسابم کم نمی کنه و همش پیغام بالا را میده
          از چیز ... هم دارم استفاده میکنم
          آدرس رو کالیفرنیا وارد کنی tax (مالیات) تعلق نمیگیره.
          گفته بودن نیویورک هم مالیات تعلق نمیگیره اما از من مالیات کم کرد

نظر

دوستان
            تا اونجایی که من میدونم کالیفرنیا اولین ایالتی بود که مالیات بر ارزش افزوده گذاشت، مطمئن هستید که vat کم نمیشه؟!

Life is like a box of chocolate.

نظر

نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
              دوسته عزیز

Billing Address و Residential Address باید یکی باشه ، شما وقتی برای Billing کردیت کارتتون رو میدید ، آدرس آذربایجان رو میاره ولی برای اپل استور حتما آدرس سکونت در آمریکا رو دادین که با هم خوانایی نداره.
              سلام دوستان
              تو تاپيك ديگه اى اين مسئله رو مطرح كردم اما به جايي نرسيدم ،
              من هم اين مشكلو دارم ، ويزا كارت صادره از تاجيكستان رو زدم ايراد آدرس گرفت ، يه ويزا كارت امريكايى معتبر خريدم اونم ارور آدرس ميده ،
              چطور ميشه آدرس اكانت رو ( residental address ) رو تغيير داد ؟؟

آدرس اكانتم مال كاليفرنيا و ويزا كارتم مال مريلند هست ،
              Sent from my iPad using Tapatalk
              ویرایش توسط kavehm : https://i-phone.ir/forums/member/78255-kavehm در ساعت 18-02-2012, 07:09 PM

نظر

نوشته اصلی توسط kavehm نمایش پست ها
                سلام دوستان
                تو تاپيك ديگه اى اين مسئله رو مطرح كردم اما به جايي نرسيدم ،
                من هم اين مشكلو دارم ، ويزا كارت صادره از تاجيكستان رو زدم ايراد آدرس گرفت ، يه ويزا كارت امريكايى معتبر خريدم اونم ارور آدرس ميده ،
                چطور ميشه آدرس اكانت رو ( residental address ) رو تغيير داد ؟؟

آدرس اكانتم مال كاليفرنيا و ويزا كارتم مال مريلند هست ،
                دوسته عزیز

شما میتونید از سایت اپل My apple Id رو بزنید و Manage your Name, ID, and Email Addresses

انتخاب کنید سمته راست address رو میبینید باید اون رو ادیت کنید.

همونجور که بالا اشاره شد باید آدرسی که برای Billing میزنید باید آدرسه اقامت یکی باشه در غیر اینصورت کانفلیکت میده.

نظر

نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
                  دوسته عزیز

شما میتونید از سایت اپل My apple Id رو بزنید و Manage your Name, ID, and Email Addresses

انتخاب کنید سمته راست address رو میبینید باید اون رو ادیت کنید.

همونجور که بالا اشاره شد باید آدرسی که برای Billing میزنید باید آدرسه اقامت یکی باشه در غیر اینصورت کانفلیکت میده.
                  ممنون از راهنمايي تون
                  اونوقت هر چند بارى كه بخوام ميتونم آدرس رو تغيير بدم ؟ اپل ازم قبض آب وبرق و از اين جور چيزا نمي خواد ؟ چون با ويزا كارت اعتبارى مي خوام خريد كنم و اگه اعتبارش تموم شه قاعدتا بايد يه ويزاى ديگه بگيرم ، اون هم بيشتر واسه خريد فضاى آيكلاود مي خوام چون ٥ گيگم پرشده ،
                  يكى از دوستان ميگفت حتى اگه اپل ويزا كارتو تاييد كنه اكانتت بلاك ميشه تا براشون قبض بفرستى و آدرس رو تاييد كنى ،
                  ویرایش توسط kavehm : https://i-phone.ir/forums/member/78255-kavehm در ساعت 18-02-2012, 07:43 PM

نظر

دوسته عزیز

در سایته اپل محدودیتی برای تغییر آدرس نیست ولی قاعدتا اگر این کار به تعدد انجام شه یه پرچم قرمز بالا میره و... اینکه قبض آب و برق میخوان ، بله ممکنه بخوان ، همونجور که برای یکی از کاربران خواستن و با فتوشاپ درست کردیم ...

در مورد کارت اعتباری شما من نمیدونم سازکارش چجوری هست ولی قاعدتا تا زمانی که Minimum Due Amount رو بدید کارت از اعتبارش خارج نمیشه.

نظر

نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
                      دوستان
                      تا اونجایی که من میدونم کالیفرنیا اولین ایالتی بود که مالیات بر ارزش افزوده گذاشت، مطمئن هستید که vat کم نمیشه؟!

آره من مطمئنم مالیات کم نمیکنه. نه فقط آیتونز، واسه بقیه فروشگاه ها هم فکر کنم همینطوره. از گیم استپ خرید کردم مالیات کم نکرد (اول آدرس رو نیویورک وارد کرده بودم واسه خرید 20 دلاری بیشتر از 1 دلار مالیات زده بود)
                      ویرایش توسط azure : https://i-phone.ir/forums/member/25728-azure در ساعت 18-02-2012, 08:55 PM

نظر

یه سوال
                        چرا همه اکانت آیتونز آمریکا درست میکنن؟ چه دلیلی داره؟ اکانت کشورهای دیگه برنامه ها و قیمتا فرق می کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط azure نمایش پست ها
                          یه سوال
                          چرا همه اکانت آیتونز آمریکا درست میکنن؟ چه دلیلی داره؟ اکانت کشورهای دیگه برنامه ها و قیمتا فرق می کنه؟
                          اکانت امریکا به طور کلی جامع تره
                          هم قیمت ها و هم برنامه های هرکشور متفاوته !

نظر

دوستان الان با يه شركت داخلى معتبر كه ويزاكارت امريكايي ميفروشه صحبت كردم ميگفت يه سرى ويزا كارتهاى قابل شارژ هست كه شما مى تونيد هر بيلينگ آدرسى موقع خريد بديد يعنى ميشه همون آدرس اكانت آيتونز رو توش وارد كرد ، كسى اطلاعى داره ؟

نظر

نوشته اصلی توسط kavehm نمایش پست ها
                              دوستان الان با يه شركت داخلى معتبر كه ويزاكارت امريكايي ميفروشه صحبت كردم ميگفت يه سرى ويزا كارتهاى قابل شارژ هست كه شما مى تونيد هر بيلينگ آدرسى موقع خريد بديد يعنى ميشه همون آدرس اكانت آيتونز رو توش وارد كرد ، كسى اطلاعى داره ؟

sent from my ipad using tapatalk
                              ویزا کارتهای مجازی فکر کنم منظورشه. تو فروم پرشین تولز هم می فروختن (بیتشر فروشنده های کردیت کارت اونجا هم میان)
                              اینطور که میگفتن بیلینگ فری هستن و میشه هر آدرسی رو وارد کرد. از نظر تئوری که میشه اما باید یه نفر امتحان کنه

نظر

کردیت کارت هستند یا دبیت؟ قاعدتا باید دبیت کارت باشن.

نظر

صبر کنید ..
                                X