اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سؤالات مربوط به گیفت کارت و طریقه خرید از آیتیونز

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من یه visa card دارم صادره جمهوری آذربایجان هستش. حالا میخوام به apple ID خودم اضافه کنم میگه اطلاعات این کارت با حساب بانکی در آمریکا match نیست؟ حتی ویزا کارتمو به paypal اضافه کردم باز گفت حسابت منبع واریز از آمریکا نداره.ولی یه apple ID دیگه درست کردم کشورشو آذربایجان انتخاب کردم ویزا کارتمو کاملا قبول کرد(اکانت قبلیم چون توش گیفت کارت بود نذاشت آدرسشو از آمریکا به آذربایجان عوض کنم)
    حالا راهی نیست که از این visa کارتم تو اپل استور آمریکا استفاده کنم؟ یعنی باید حتما کردیت کارتم از آیالات متحده باشه؟!
    ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 27-11-2011, 12:56 AM

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
      ممنون دوست عزیز فقط اینکه قسمت اول و منظورت و متوجه نشدم .
      در مورد بکاپ هم موقع تعویض ویندوز درایو c فرمت میشه که ایتونز هم همونجا نصب میشه پس اونم پاک میشه .چیکار باید کرد
      شما به مسیر user >my music تو کامپیوتر برو پوشه آیتونز رو روی هارد یا فلش کپی کن بعد از نصب ویندوز دوباره به همین مسیر برگردون

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
        منظورشون این هست ایشون که با اکانت خودش دانلود کنه بعد بده به دوستش مثله همون کاری که خیلی از مغازه ها انجام میدن و میگن برنامه اورجینال می ریزیم فقط دیگه اپدیت نمیشه کرد برنامه هارو.
        دوست عزیز ممنون میشم یه توضیح بدین که چطوری این کارو میکنن .؟ مثلا از 2 نفر بخوام بگیرم میشه ؟ و به چه صورته ؟
        برنامه ارجینال و رو علاوه بر دیوایسی که جیل بریک نشده رو دیوایس جیل بریک شده هم میشه ریخت ؟

نوشته اصلی توسط kavire_bavar نمایش پست ها
        شما به مسیر user >my music تو کامپیوتر برو پوشه آیتونز رو روی هارد یا فلش کپی کن بعد از نصب ویندوز دوباره به همین مسیر برگردون
        ممنون دوست عزیز فقط چون برنامه اصلی هست و خریداری شده مشکلی پیش نمیاد ؟
        ویرایش توسط soshiance : https://i-phone.ir/forums/member/370-soshiance در ساعت 30-11-2011, 11:30 AM

نظر

خوب کار خاصی نداره همونطور که واسه خودت برنامه میریزی تو ایتیونز برنامه دانلود کن بعد سینک کن رو هزارتا گوشی حالا دقیق تر میخوایی بدونی کجاش واست مبهمه بپرس تا بگم....بله میشه مشکلی نیست.
          نه مشکلی پیش نمیاد.

نظر

سلام. من یه گیفت کارد از استرالیا دترم که تو اپل استور قبولش نمیکنن
            راهنماییم میکنید لطفآ

نظر

نوشته اصلی توسط بهزاد ف نمایش پست ها
              سلام. من یه گیفت کارد از استرالیا دترم که تو اپل استور قبولش نمیکنن
              راهنماییم میکنید لطفآ
              باید تو اپل استور استرالیا ریدیمش کنی
              ویرایش توسط askari050 : https://i-phone.ir/forums/member/75976-askari050 در ساعت 20-12-2011, 04:11 PM

نظر

سلام
                می خواستم بدونم تو کشور های دیگه میشه گیفت کارت برای یه کشور دیگه رو خرید؟
                مثلا توی کشور فرانسه از applestore یا هرجای دیگه میشه گیفت کارت برای امریکا خرید؟
                ممنون

نظر

ميشه پولي كه توي يه اكانتم هست رو به اكانت ديگم انتقال بدم؟؟؟؟
                  گيفت كارت بوده

----------------
                  TapaTalk(TT)

Iphone 4 4.3.1

Don't forget Steve

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
                    ميشه پولي كه توي يه اكانتم هست رو به اكانت ديگم انتقال بدم؟؟؟؟
                    گيفت كارت بوده

----------------
                    TapaTalk(TT)

Iphone 4 4.3.1

Don't forget Steve
                    نه دوست عزیز امکانش نیست.

:rolleyes:

نظر

سلام دوستان

من یه گیفت کارد 25 دلاری خریدم از آمریکا! درحالی که قبلا اکانت از انگلیس رو خریده بودم و الان خدود 0.19 پوند توش مونده که هیچی نمی شه خرید و برای ریدیم کردن به من میگه باید خرجش کنم!!!! چی کار باید کنم؟؟؟ مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                        دوستان با اکانتی که گیفت کارت داره نه کردیت کارت میشه برنامه گیفت کرد یا نه ؟؟؟ اگه نه میشه یک گیفت کارت رو ۲ اکانت با هم استفاده کنن؟
                        نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
                        منظورشون این هست ایشون که با اکانت خودش دانلود کنه بعد بده به دوستش مثله همون کاری که خیلی از مغازه ها انجام میدن و میگن برنامه اورجینال می ریزیم فقط دیگه اپدیت نمیشه کرد برنامه هارو.
                        سلام دوست عزیز ممنون میشم که بگین چطوری این کارو میشه کرد ؟ من برای فروشگاه میخوام برنامه بخرم ولی میبینم که حداقل 500-600 دلار باید پول بدم با وضعیت دلاری که الان داره و اینکه کل پول و باید خودم برم راه دیگه ای هم هست ؟
                        یه سوال دیگه اگر بخوام رو یه سیستم هم برنامه های کرک شده داشته باشم هم اورجینال چیکار باید کنم ؟ چون یه موقع نیاز هست برنامه اورجینال بریزی مثل 4s یه موقع هم هست دستگاه جیل شده هست نیاز به برنامه ای داری که خیلی گرونه مثلا بالای 100 دلاره ولی کرک شدش هست اون موقع باید کرک شده بریزی
                        ممنون میشم تو این زمینه راهنمایی کنید

نظر

سلام بچه ها من یه Apple Id درست کردم ولی مورد داره وقتی میخوام نرم افزاره فری از آیتونز دانلود کنم آرور 1009 میده
                          کسی میدونه این ارور دلیلش چیه؟>>
                          ممنون میشم کمکم کنید

نظر

نوشته اصلی توسط ashkan21 نمایش پست ها
                            سلام بچه ها من یه apple id درست کردم ولی مورد داره وقتی میخوام نرم افزاره فری از آیتونز دانلود کنم آرور 1009 میده
                            کسی میدونه این ارور دلیلش چیه؟>>
                            ممنون میشم کمکم کنید
                            این ارور هیچ ربطی به اکانت نداره. شما از چیز..شکن استفاده کنید، مشکل حل میشه

نظر

گیفت کارت 10 $ خریدم و اکانتم را شارژ کردم و یک برنا مه که 9.99 هست را نمیتونم بخرم و پیغام زیر میده
                              insufficient remaning store credit
                              و فقط میره توی اکانتم و از حسابم کم نمی کنه و همش پیغام بالا را میده
                              از چیز ... هم دارم استفاده میکنم

نظر

دوست عزیز ، با توجه به ایالتتون باید vat پرداخت کنید که معمولا 8% هست برای همین میگه مبلغ کفایت نمیکنه.

نظر

صبر کنید ..
                                X