اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راه اندازي بلوتوث در ايفون 3gs

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راه اندازي بلوتوث در ايفون 3gs

ممنون ميشم دوستاني كه بلوتوث گوشي 3gsخودشونو راه اندازي كردن منو راهنمايي كنن

شما یا باید در ورژن های 3x باشید که میتونید با نصب ibluenova از سیدیا که رایگان هم هست بلوتوث گوشیتون رو راه انداری کنید یا باید در فرمورهای 4.2.1 به بالا تا قبل از 5 باشید و سلست رو از سیدیا خریداری کنید ( 10$ )

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
      شما یا باید در ورژن های 3x باشید که میتونید با نصب ibluenova از سیدیا که رایگان هم هست بلوتوث گوشیتون رو راه انداری کنید یا باید در فرمورهای 4.2.1 به بالا تا قبل از 5 باشید و سلست رو از سیدیا خریداری کنید ( 10$ )
      من ibluenova رو دارم ولي اجرا نميكنه يعني ميري توي برنامه ميپره بيرون!

نظر

ورژن گوشيم ٤.٢.١ هستش ايا برنامه رايگاني هستش كه من از سيديا بگيرم

نظر

نوشته اصلی توسط mankaviram نمایش پست ها
          ورژن گوشيم ٤.٢.١ هستش ايا برنامه رايگاني هستش كه من از سيديا بگيرم
          عرض کردم خدمتتون دوست عزیز. روی 4.2.1 فقط سلست جواب میده و اون هم فقط نسخه خریداری شدش.

نظر

کرک هایی هست که درست کار نمیکه
            بخرید بدون مشکل کار میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط لیان نمایش پست ها
              کرک هایی هست که درست کار نمیکه
              بخرید بدون مشکل کار میکنه
              کرک سلست اصلا کار نمیکنه و اکتیو نمیشه . فقط باید خریداری بشه .

نظر

ببخشيد اقايون چون من ايفون تازه گرفتم به خاطر همين سوال ميكنم خصوصأ از شما اقا امير٤٢٧

نظر

ببخشيد اقايون چون من ايفون تازه گرفتم به خاطر همين سوال ميكنم خصوصأ از شما اقا امير٤٢٧
                  خواهش میکنم دوست عزیز ..این انجمن برای همین راه انداری شده تا کلیه ابهامات برای دوستان چه تازه کار و تازه وارد و چه در سطوح بالاتر رفع بشه .
                  پس تمام سوالاتتون رو مطرح کنید . چه بنده چه سایر دوستان هستیم در خدمتتون.

نظر

روي گوشي يكي از دوستان ديدم كه ٤ ايكون زير توي home screen ٥ تا شده بود وگفت از سيديا گرفته و رايگان هم بود،شما ميتونيد بگيد اسم اون برنامه چه بود وپس از نصب چه كارهاي بايد انجام بدم. 

نظر

روي گوشي يكي از دوستان ديدم كه ٤ ايكون زير توي home screen ٥ تا شده بود وگفت از سيديا گرفته و رايگان هم بود،شما ميتونيد بگيد اسم اون برنامه چه بود وپس از نصب چه كارهاي بايد انجام بدم. 
                      برنامه infinidock رو از سیدیا نصب کنید و در قسمت ستینگ گوشی پایین صفحه درون آیکون اضافه شده که به نام برنامه هم هست تنظیمات رو اعمال کنید .

دقت داشته باشید که با نصب برنامه های سیدیا کم کم از سرعت گوشیتون هم کاسته میشه . پس فقط برنامه های کاربردی و ضروری رو نصب کنید .

نظر

برادر امير رايگانه.منظورم اون ٤ايكوني كه حتي به صفحات بدي بري اون ٤ ايكون زير عوض نميشه صابظه.

نظر

در صورت نیاز برای خرید سلست میتونم کمکتون کنم

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                            برنامه infinidock رو از سیدیا نصب کنید و در قسمت ستینگ گوشی پایین صفحه درون آیکون اضافه شده که به نام برنامه هم هست تنظیمات رو اعمال کنید .

دقت داشته باشید که با نصب برنامه های سیدیا کم کم از سرعت گوشیتون هم کاسته میشه . پس فقط برنامه های کاربردی و ضروری رو نصب کنید .
                            برادر امير رايگانه.منظورم اون ٤ايكوني كه حتي به صفحات بدي بري اون ٤ ايكون زير عوض نميشه صابظه.
                            تاپیک به دلیل اینکه از بحث اصلی خارج شد. بسته میشه
                            هر سوالی رو در بخش مربوطه بپرسید و برای هر سوالی تاپیک جدید باز نکنید

نظر

صبر کنید ..
                            X