اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا شما از gps آیفون خود برای مسیریابی در رانندگی استفاده میکنید؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیا شما از gps آیفون خود برای مسیریابی در رانندگی استفاده میکنید؟

سلام دوستان
    آیا نرم افزاری هست که بشه وقت رانندگی در تهران بهش آدرس داد و عین یه GPS واقعی ازش انتظار داشت و بهمون مسیر بده ؟
    nokia این رو داره....
    یعنی خاک بر سر آیفون شده که اندازه ی nokia هم نیست؟؟؟؟

کی گفته برنامه های navitel یا motionx gps قابلیت افلاین مپ دارن و میتونن به خوبی این کار رو انجام بدن من خودم از motionx gps برای این کار استفاده کردم عالی بوده.
    خود map ایفون هم این قابلیت رو داره ولی انلاین و افلاین نمیتونید استفاده کنید مگر این که offline map برای ios3 و atlas برای ios4 رو از سی دیا نصب کنید.
    این ایفونی که شما خاک بر سر میخوانیدش قطب نما داخلی داره تا بهتر موقعیت یابی کنه که فکر نمیکنم کلا nokia چنین چیزی رو رو گوشی هاش گذاشته باشه
    ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 18-11-2011, 08:46 PM

نظر

Google Map
      .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
        کی گفته برنامه های navitel یا motionx gps قابلیت افلاین مپ دارن و میتونن به خوبی این کار رو انجام بدن من خودم از motionx gps برای این کار استفاده کردم عالی بوده.
        خود map ایفون هم این قابلیت رو داره ولی انلاین و افلاین نمیتونید استفاده کنید مگر این که offline map برای ios3 و atlas برای ios4 رو از سی دیا نصب کنید.
        این ایفونی که شما خاک بر سر میخوانیدش قطب نما داخلی داره تا بهتر موقعیت یابی کنه که فکر نمیکنم کلا nokia چنین چیزی رو رو گوشی هاش گذاشته باشه
        ممنون از جوابتون
        اما دوستان من دارن به صورت offline از navitel توی دستگاه marshal استفاده میکنند....
        شما که از motion xgps دارید و الان استفاده میکنید...پس بفرمایید که روی ورژن 4.3.3 جواب میده؟از کجا بگیریم؟
        هدف من هم از طرح این سوال همین بود.
        بازم ممنون

نظر

من همیشه از مپ گوشی استفاده میکنم و به شدت راضی کننده هستش

---
          I am here: http://maps.google.com/maps?ll=35.028190,50.347068
          Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط pesartala2001 نمایش پست ها
            من همیشه از مپ گوشی استفاده میکنم و به شدت راضی کننده هستش

---
            I am here: Google Maps
            Sent from my iPhone using Tapatalk
            ممنون دوست من.اما یه سوال.google map که offline نیست،درسته؟
            من دنبال یه برنامه offline میگردم..
            و اینکه فکر کنم نشه به google map آدرس داد و اون تا مقصد ما رو همراهی کنه...درسته؟

نظر

هیچ برنامه*ای نیست که مثل مثلا Ovi map نوکیا قابلیت Voice هم داشته باشه و بگه کی بپیچی و..؟
              Map گوشی خیلی خوبه ولی مثلا اگه راه بسته باشه مسیر رو عوض نمیکنه و همچنین Voice هم نداره
              یه برنامه مثل Nokia map واسه آیفون هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط iphone416 نمایش پست ها
                ممنون از جوابتون
                اما دوستان من دارن به صورت offline از navitel توی دستگاه marshal استفاده میکنند....
                شما که از motion xgps دارید و الان استفاده میکنید...پس بفرمایید که روی ورژن 4.3.3 جواب میده؟از کجا بگیریم؟
                هدف من هم از طرح این سوال همین بود.
                بازم ممنون
                خوب navitel برنامه خوبیه منم اول ازش استفاده میکردم ولی باید حداقل یک مپ براش بخرید که حداقل ۳۰$ قیمتش هست وگرنه برنامه به صورت ۳۰ روزه تریال کار خواهد کرد و قابل توجه pyam عزیز voice هم داره ( البته اگه نقشتون درست حسابی باشه خیلی از برنامه ها از جمله navitel حتی مسیری که به شما میدن خیابان ۱ طرفه توش رعایت میشه و مییر هاش هم عوض میشه حتی اگه اشتباه برید نزدیکترین راه برگشت رو میده. )
                برای motionx gps هم تاپیک زیر رو بخونید الان ورژن ۱.۷ هم اومده میتونید از سایتی مثل apps.su دانلودش کنید
                http://www.i-phone.ir/forums/thread23854.html
                ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 18-11-2011, 11:01 PM

نظر

ممنون دوست من.اما یه سوال.google map که offline نیست،درسته؟
                  من دنبال یه برنامه offline میگردم..
                  و اینکه فکر کنم نشه به google map آدرس داد و اون تا مقصد ما رو همراهی کنه...درسته؟
                  عزیز جان مقصد رو بهش میدی با ماشین، اتوبوس و پیاده بهت مسیر میده. هلو. فقط گیرش اینه که آنلاینه

نظر

می تونی از اپ استور برنامه sygic iran رو بخری البته هنوز کرک شدش موجود نیست ولی اینطوری که دوستان میگن و از اسکرین شاتش هم پیداست نرم افزار خوبیه ولی در کل بهترین نرم افزاری که من تاحالا دیدم samsung navi هست که فقط برای گوشیهای اندرویدی و مجانی هم هست.

نظر

NDrive سامسونگ
                      با این که نقشه خیلی از استان های ایران رو نداره ... ولی همون هایی که داره رو (مثل تهران...) رو خیلی عالی نویگیت میکنه و هیچ کمبودی احساس نمیکنید .

نظر

دوستان Motionx gps مسیر یابی داره اصلا؟

Sent from my iPhone 4 iOS5 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط soroush-firouzi نمایش پست ها
                          دوستان Motionx gps مسیر یابی داره اصلا؟

Sent from my iPhone 4 iOS5 using Tapatalk
                          سلام
                          من که دوستان پیشنهاد کردن motionxgps نصب کردم اما اصلا نه مسیر یابی داره،نه مسیر رو بهت میگه،نه وقتی مسیر رو اشتباه بری مسیر جدید رو لود میکنه.فقط یه نقشه هست مثل XGPS ....
                          به خدا به قول دوستامون samsung یا nokia دارای gps خیلی بهتری هستند.مثلا نا سلامتی یه ******* فقط مختص کاربرای iphone شرکت apple داده بالا اما nokia و samsung از برنامه ی خیلی بهتری بهره میبرند.واقعا خجالت آوره....

نظر

سلام
                            من که دوستان پیشنهاد کردن motionxgps نصب کردم اما اصلا نه مسیر یابی داره،نه مسیر رو بهت میگه،نه وقتی مسیر رو اشتباه بری مسیر جدید رو لود میکنه.فقط یه نقشه هست مثل XGPS ....
                            به خدا به قول دوستامون samsung یا nokia دارای gps خیلی بهتری هستند.مثلا نا سلامتی یه ******* فقط مختص کاربرای iphone شرکت apple داده بالا اما nokia و samsung از برنامه ی خیلی بهتری بهره میبرند.واقعا خجالت آوره....
                            اين دليل نميشه كه اپل كم كاري كرده تو اين زمينه!!
                            شما يه نگاه به نقشه ها ي موجود واسه آيفون بگردي ميبيني كه نقشه يعني چي
                            چون ايران تحريم هستش واسه همين دوست من
                            و نوكيا و سامسونگ خيلي راحت تر ميتونن تو اين زمينه كار كنن
                            البته يه نقشه هستش كه فكر كنم خوب باشه
                            سرچ كني مياد ولي قيمتش بالاست
                            Sygic Iran: GPS Navigation

نظر

من اینو خریدمsygic iran رو ایپد نصب کردم
                              عالیه تا حالا همچی برنامه خوبی برایgpsندیدم

نظر

صبر کنید ..
                              X