اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش ریست کردن دستگاه iPod به هنگام هنگ کردن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

برای ریست کردن فقط نیازه چند ثانیه دکمه خاموش رو نگه دارید.
    بعد که Silde to... اومد 6 ثانیه دکمه هوم رو نگه دارید تا ریست بشه.

نظر

سلام به همه
      من ipod touch 4 دارم و جیلبرکش کردم اما ظاهرا به طور موقت (فک کنم tethered) جیل برک شده بودش
      حالا نه سیستم روشن میشه نه ریست میشه و روی حالت DFU مونده
      حتی آرم سیب رو هم نمیبینم
      ریستور هم نمیتونم کنم
      چون ارور shsh رو میده
      و با نرم افزار ifaith هم نمیتونم shsh بگیرم میمونه رو apple logo
      راهنمایی کنین لطفا چون ای پدم الان با یه تیکه سنگ فرقی نداره!!

نظر

salam agha man goshimo ba wifi be labtop vasl mikonam shabake mishe ama net nadare vali bahamon tanzimad iphone3gs vasl mishe 4am vasl nemishe chikar konam?
        age reset network settings bezanam moshkeli pish nemiyad masalan antenam bepare ya harchize dg?? emkanesh hast dorost beshe?

نظر

سلام به همه دوستان عزیز من یک ایپاد کلاسیک 80 گیگ دارم و مدتی است که رستوری نمیشه و وقته کانکت کردن ارور سرور کولد نات به کانکتد را میزنه با هر دو ویندوز امتهان کردم جواب نداد یعنی با وین 7 و اکس پی و روی اکس پی فرمت هم نمیشه و وقتی میخام هاردش را باز کنم ارور لطفا فرمت کنید را میزنه ولی روی وین 7 فرمت میشه و رستور نمیشه و تمام منوهاش کار میکنه ولی توش هیچ فایل ام پی تری و یا ام پی 4 نیست و بازیش هم که اجرا میکنم ریستارت میشه لطفا بدادم برسید ممنون

نظر

سلام دوستان. مثل خیلی دیگه از عزیزانی که اینجا مشکلشون رو مطرح کردند من هم آی پادم روی لوگوی اپل مونده و بالا نمیاد. حتی پیام شارژ می ده نمی دونم چیکار کنم. لطفاً راهنمایی کنید. ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط hadi200683 نمایش پست ها
              سلام دوستان. مثل خیلی دیگه از عزیزانی که اینجا مشکلشون رو مطرح کردند من هم آی پادم روی لوگوی اپل مونده و بالا نمیاد. حتی پیام شارژ می ده نمی دونم چیکار کنم. لطفاً راهنمایی کنید. ممنون
              چه ورژني هستيد؟؟؟

نظر

go to dfu mod
                and restore
                فقط باید ریستور کنی

نظر

آی پاد تاچ 64 گیگابایت. در ضمن من اصلاً از این اصطلاحاتی که می فرمایید مثل dfu و... سر در نمیارم چون تازه خریدم. ممنون

نظر

دوستانی که حرفه ای ترند اینجا یه عالمه از کار بر ها یه مشکل یکسان دارند(+من) آیپاد ها روی لوگوی اپل گیر کردند و توی حالت dfu هم ریستور نمی شن چرا کسی کمک نمی کنه پس ....

نظر

درود به همه دوستان

من میخوام iPod رو ریست کارخونه بکنم که همه چیش پاک بشه و خام خام . چیکار باید بکنم ؟

نظر

نوشته اصلی توسط blue_gate نمایش پست ها
                        درود به همه دوستان

من میخوام iPod رو ریست کارخونه بکنم که همه چیش پاک بشه و خام خام . چیکار باید بکنم ؟
                        erase all content and settings رو بزن

نظر

با سلام
                          گوشی من خاموش شده و روشن نمیشه
                          احتمال میدم چون کنار بخاری بوده گرم شده و احتیاج به ریست داره
                          میگن با زدن چندتا دکمه ریست میشه
                          چه جوری میشه ریست کرد؟

نظر

چه جوری میشه ریست کرد؟

نظر

بخشید ولی آیپاده من روهمون عکس لودینگ گیر کردهو به pc وصل نمیشه حالا چیکار کنم

نظر

نوشته اصلی توسط Mh_Fatheh نمایش پست ها
                                چه جوری میشه ریست کرد؟
                                با سلام به همه دوستان
                                بايد همگي گوشيهاتون رو با نرم افزار ireb كه تو انجمن هست به dfu ببريد.برا ارورهاي احتمالي هم تاپيك جامع وجود داره.نكته مهمي كه نبايد يادتون بره اونهايي كه shsh هيچ ورژني رو ندارن فقط مجبورن برن 5.1 . البته تتر جيل شده ومشكلي نداره.بزودي هم انتترش مياد
                                دوستان به محض ريستور به ٥.١ shsh رو بگيرن ازش. بهتره وقتي جيلبريك ميكنين ريست نكنين مخصوصا reset all

نظر

صبر کنید ..
                                X