اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پخش فیلم روی تلویزیون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پخش فیلم روی تلویزیون

سلام دوستان.
    من امروز کابل hdmi برای وصل آیپد 2 به تلویزیون رو گرفتم ولی میخوام تصویر فقط توی تلویزیون پخش بشه و صفحه آیپد خاموش باشه. امکانش هست ؟
    با چند تا برنامه تست کردم اما هم روی تلویزیون فیلم رو پخش میکنه و هم روی خود آیپد که اینجوری مصرف باتریش زیاد میشه (البته می تونم به برق هم وصلش کنم اما نمیخوام این کار رو بکنم وقتی که نیازی نیست). آیا راهی داره ؟

نوشته اصلی توسط amin_947 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من امروز کابل hdmi برای وصل آیپد 2 به تلویزیون رو گرفتم ولی میخوام تصویر فقط توی تلویزیون پخش بشه و صفحه آیپد خاموش باشه. امکانش هست ؟
    با چند تا برنامه تست کردم اما هم روی تلویزیون فیلم رو پخش میکنه و هم روی خود آیپد که اینجوری مصرف باتریش زیاد میشه (البته می تونم به برق هم وصلش کنم اما نمیخوام این کار رو بکنم وقتی که نیازی نیست). آیا راهی داره ؟
    ببخشید اینو اینجا میپرسم
    چه کابلی باید خرید
    آیپد که HDMI نمی خوره

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Tr0ll نمایش پست ها
      ببخشید اینو اینجا میپرسم
      چه کابلی باید خرید
      آیپد که HDMI نمی خوره

سلام
      میتونید از Apple Digital AV Adapter استفاده کنید البته برای نمایش Menu با نصب برنامه ی مربوطه امکان این کار خواهد بود.

نظر

نوشته اصلی توسط amin_947 نمایش پست ها
        سلام دوستان.
        من این راه رو خودم تست نکردم ولی بد نیست امتحان کنید شاید جواب بده .اول به مسیر زیر برید :
        settings\General\Accessibility\VoiceOver
        حالا VoiceOver رو روشن کنید و از اینجا خارج بشید.فیلمتون رو پخش کنید و در حالی که فیلم در حال پخشه سه انگشتتون رو سه بار روی صفحه بزنید در این حالت فقط صفحه خاموش میشه در حالی که فیلم در حال اجراست و حتی صداشم میاد.امتحان کنید فک کنم جواب بده.

نظر

نوشته اصلی توسط Tr0ll نمایش پست ها
          ببخشید اینو اینجا میپرسم
          چه کابلی باید خرید
          آیپد که HDMI نمی خوره

Apple Digital AV Adapter - Apple Store (U.S.)

نظر

صبر کنید ..
          X