اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش کپی کانتکت*ها و تصاویر آن بدون جیلبریک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش کپی کانتکت*ها و تصاویر آن بدون جیلبریک

سلام دوستان.
    من وقتی روی 4.3.3 جیلبریک بودم، هیچ وقت بک آپ برنمیداشتم و همیشه با ifunbox ، پوشه های AddressBook ، Note ، SMS ، Safari رو کپی میکردم و بعد از ریستور و جیلبریک دومرتبه برمیگردوندم، به این طریق فایل های هرکدوم رو همیشه داشتم. بعد از ریستور به IOS 5، وقتی جیلبریک کردم و فایل ها رو کپی کردم، متاسفانه تصاویر کانتکتهام نیومد. و واقعا تو غمش بودم کلی کانتکت هام تصاویر هر شخص رو داشت.

این مقدمه ای بود برای اینکه امشب تونستم از بک آپ آیتونز بدون جیلبریک اون فایل رو برگردونم و الان تصاویر رو دارم. آموزشش رو تهیه کردم اگر کسی این مشکل رو داشته خوشحال و مشکلش حل شه.

ابتدا طبق آموزش آموزش فعال سازی کیبورد فارسی در iOS 5 بدون نیاز به جیلبریک تا مرحله 3 پیش برید. در این مرحله شما باید بک آپ رو با برنامه iBackupBot باز کرده باشید.

همونطور که در عکس میبینید فایل تصاویره کانتکت های من فقط 64کیلوبایت حجم داره. اون رو انتخاب کنید.

پس از نمایش پیغام مطابق عکس زیر :

گزینه ها را انتخاب و فایل را استخراج کنید.

فایل بصورت بالا در محل مشخص شده استخراج می شود.

در این مرحله فایل AddressBookImages.sqlitedb قبلی را به محل استخراج کپی کرده و نام آن را با نام فایل جدید جایگزین کنید. دقت کنید نام فایل دقیقا شبیه فایل استخراج شده باشه.مانند عکس زیر:

حال در برنامه iBackupBot گزینه Import رو انتخاب و فایل .info کنار فایل تصاویر رو انتخاب کنید:

پس از چند لحظه کاره وارد کردن اطلاعات تصاویر قبلی به پایان می رسد. به این روش می توانید فایل کانتکت های خود را نیز وارد کنید. دقت کنید فایل تصاویر مربوط به فایل کانتکت باشه اگه نه عکس به کانتکت مربوطه به خود assign نمیشه.
    سپس برنامه را بسته و از آیتونز به بک آپ گرفته و ویرایش شده ریستور کنید.

این هم یکی از کانتکت های من بعد از این کار :-) :

امیدوارم دوستان استفاده برده باشید و بتونم با این آموزش ها ذره ای از اونچه در این انجمن یادگرفتم رو جبران کنم.

*** این آموزش اختصاصی انجمن i-phone.ir می باشد. ***
    ویرایش توسط tabeez : https://i-phone.ir/forums/member/32913-tabeez در ساعت 16-11-2011, 04:42 AM

ممنون كامل تست شد و كار كرد

نظر

صبر کنید ..
    X