اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش فعال کردن دلیور اس ام اس ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش فعال کردن دلیور اس ام اس ها

سلام دوستان ...
    میدونم که سوالم مبتدیانه هست ولی چه کانه تازه به ای او اسی ها پیوستم
    هرچی میگردم نمی دونم چطوری باید فعال کنم دلیور اس ام اس ها رو ..
    راسی برای عوض کردن صدای اس ام اس چیکار باید بکنم ...

خود آیفون Delivery Sms نداره ، باید گوشیتون jailbreak باشه و از Cydia برنامه iPhone Delivery Report را نصب کنید.

برای عوض کردن صدای sms هم باید برید به . : Generals >Messages : Play Alert Tone را عوض کنید.

با جستجو هم به جواب سوالاتون میرسیدید.
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط e h s a n نمایش پست ها
      خود آیفون delivery sms نداره ، باید گوشیتون jailbreak باشه و از cydia برنامه iphone delivery report را نصب کنید.

برای عوض کردن صدای sms هم باید برید به . : Generals >messages : Play alert tone را عوض کنید.

با جستجو هم به جواب سوالاتون میرسیدید.
      من شرمندم بابت پست ها ... ولی من ای او اس 5 نصب دارم رو گوشیم تو جنرال که میرم همچین بخشی وجود نداره متاسفانه ..

نظر

نوشته اصلی توسط naaji نمایش پست ها
        من شرمندم بابت پست ها ... ولی من ای او اس 5 نصب دارم رو گوشیم تو جنرال که میرم همچین بخشی وجود نداره متاسفانه ..
        از این قسمت میتونی بری
        settings/sounds/text tone
        ویرایش توسط e_q_sun : https://i-phone.ir/forums/member/50943-e_q_sun در ساعت 15-11-2011, 01:31 AM

نظر

naaji عزیز بیخیال. همه اولش مبتدین. ولی یه خواهش ازت دارم. قبل از پست زدن و سوال کردن انجمن رو خوب خوب بگرد

نظر

عزيز گوشيتو جلبريك كن.از سايديا برنامه دليوري نصب كن.جواب ميده.ايفون در حالت عادي دليوري نداره

نظر

واقعا iphone نوبره با این همه بزرگی ادعاش delivery برای گوشیش قرار نداده در صورتی که همه ساده ترین گوشی ها دارن

نظر

نوشته اصلی توسط farzin001 نمایش پست ها
                واقعا iphone نوبره با این همه بزرگی ادعاش delivery برای گوشیش قرار نداده در صورتی که همه ساده ترین گوشی ها دارن
                بارها اين قضيه را دوستان سوال كردند و بارها هم در جواب پاسخ داده شده كه وظيفه دليوري مربوط ميشه به اپراتور نه گوشي!

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                  بارها اين قضيه را دوستان سوال كردند و بارها هم در جواب پاسخ داده شده كه وظيفه دليوري مربوط ميشه به اپراتور نه گوشي!
                  نه دوست عزيز ارتباطي با اوپراتور نداره
                  اوپراتور ارسال ميكنه دليور رو كاري هم به گوشي نداره اما آيفون از اين امكان استفاده نميكنه
                  علتشم اين هست كه اس ام اس دليوري در آمريكا استفاده نميشه

🌵

نظر

نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
                    نه دوست عزيز ارتباطي با اوپراتور نداره
                    اوپراتور ارسال ميكنه دليور رو كاري هم به گوشي نداره اما آيفون از اين امكان استفاده نميكنه
                    علتشم اين هست كه اس ام اس دليوري در آمريكا استفاده نميشه

🌵
                    دقیقا یکی از مشکلاتش که رو مخه همینه.جالا هر کی میاد عیب رو بپوشونه دفاع بیخود میکنه.حالا من 4 دارم خداروشکر روش نصبه ولی کسی که 2400 میده 5s میخره خیلی سخته که نداشته باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
                      دقیقا یکی از مشکلاتش که رو مخه همینه.جالا هر کی میاد عیب رو بپوشونه دفاع بیخود میکنه.حالا من 4 دارم خداروشکر روش نصبه ولی کسی که 2400 میده 5s میخره خیلی سخته که نداشته باشه.
                      من كه شخصا بهش عادت كردم
                      از اون گذشته ديگه شايد ماهي ده تا اس هم ندم
                      همش با whatsapp هستم. همه جمعا
                      مجانيه دليور هم داره

🌵

نظر

اینو هم یادتون نره که دلیوری واسه دستگاهای آیفون 4 به پایین هست فقط

نظر

دوست عزیز دلیوری ریپورت در imessage و شبکه های مبتنی بر 3g و اس ام اس اینترنتی فعاله. قبول دارم این یک نقص آیفونه ولی متاسفانه اونا فقط به کشور خودشون نگاه میکنن

نظر

نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
                            دقیقا من بیچاره بدترین حالتشم اینه ک شارج پولیت تمام شده اس ام اس نرفته یک سری بدبختیا بعدش بهت خوشامد میگن
                            ویرایش توسط mmir__mmir : https://i-phone.ir/forums/member/159140-mmir__mmir در ساعت 26-04-2014, 05:23 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mmir__mmir نمایش پست ها
                              دقیقا من بیچاره بدترین حالتشم اینه ک شارج پولیت تمام شده اس ام اس نرفته یک سری بدبختیا بعدش بهت خوشامد میگن
                              شارژ سیمکارت که تموم بشه خودش وقتی پیام بفرستی اعلام میکنه که اس ام اس ارسال نشد دوست من (:

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                              X