اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش فعال کردن دلیور اس ام اس ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط a.p.p.l.e نمایش پست ها
    شارژ سیمکارت که تموم بشه خودش وقتی پیام بفرستی اعلام میکنه که اس ام اس ارسال نشد دوست من (:

Sent from my iPhone using Tapatalk
    فقط روی همراه اول اینطوره!
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
      فقط روی همراه اول اینطوره!
      نه روي همه اوپراتورها اينطوره

🌵

نظر

نوشته اصلی توسط iman1157 نمایش پست ها
        دوست عزیز دلیوری ریپورت در imessage و شبکه های مبتنی بر 3g و اس ام اس اینترنتی فعاله. قبول دارم این یک نقص آیفونه ولی متاسفانه اونا فقط به کشور خودشون نگاه میکنن
        ببخشید یعنی با سیم کارت رایتل، دلیوری ریپورت میده؟

Sent from the Orbit

نظر

نوشته اصلی توسط armin_punisher6 نمایش پست ها
          دقیقا یکی از مشکلاتش که رو مخه همینه.جالا هر کی میاد عیب رو بپوشونه دفاع بیخود میکنه.حالا من 4 دارم خداروشکر روش نصبه ولی کسی که 2400 میده 5s میخره خیلی سخته که نداشته باشه.
          سلام من هم ایفون 4 دارم ولی دلیوری نداره ، لطفا توضیح میدین چطور روی گوشی شما نصبه یا نصب شده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط hassan41 نمایش پست ها
            سلام من هم ایفون 4 دارم ولی دلیوری نداره ، لطفا توضیح میدین چطور روی گوشی شما نصبه یا نصب شده ؟
            سلام ، دلیوری اس ام اس یه توییک توی سایدیا هستش که با استفاده از جیلبریک نصب میشه و البته گمونم برمیگرده به ورژن های ۵ یا ۶ آی او اِس !! اگه قبلا با ایفون ۴ در ای او اس های ۵ یا ۶ بودین و جیلبریک هم کرده بودید ، میتونید برگردید به اون ورژن ها و بعد بگردید و اون توییک رو نصب کنید !! ارزشش رو نداره !! دیگه با خودتون !! یا علی

نظر

نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
              سلام ، دلیوری اس ام اس یه توییک توی سایدیا هستش که با استفاده از جیلبریک نصب میشه و البته گمونم برمیگرده به ورژن های ۵ یا ۶ آی او اِس !! اگه قبلا با ایفون ۴ در ای او اس های ۵ یا ۶ بودین و جیلبریک هم کرده بودید ، میتونید برگردید به اون ورژن ها و بعد بگردید و اون توییک رو نصب کنید !! ارزشش رو نداره !! دیگه با خودتون !! یا علی

روی 4 تا اخرین ورژنش که 7.1.2 توییک مورد نظر کار میکنه اما فقط تا ایفون 4 این توییک منتشر شد برای باقی ایفون ها هیچ کاربردی نداره

نظر

صبر کنید ..
              X