اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال : مهاجرت به اندرويد ؟؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال : مهاجرت به اندرويد ؟؟؟؟

سلام به همگي ( بعد از ٥ ماه اولين تاپيكم )
    يه سوال براي يكي از دوستام مطرح شد كه قرار شد اينجا بپرسم تا جواب بگيره دوستم
    يكي از دوستان چند روز پيش به من گفت كه نظرت چيه از آيفون به سمت google nexus prime برم و كلا با گوگل كار كنم من يه سري حرف در اين مورد باش زدم ولي دوستم دنبال نظري قانع كننده و دليلي منطقي هست دنبال جواب هاي الكي نميگرده 
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

ممنون 

ویرایش توسط M.Najafi : https://i-phone.ir/forums/member/3152-m-najafi در ساعت 14-11-2011, 11:45 PM

اول دلیل بیاره که چرا میخواد بره اندروید تا بعد
    به نظرم دوستتون دنبال کمیته نه کیفیت
    مثلا
    http://www.zoomit.ir/it-news/item/13...g-a-photograph
    ویرایش توسط hm_hitcher : https://i-phone.ir/forums/member/35595-hm_hitcher در ساعت 15-11-2011, 12:01 AM

نظر

شاید آندرویید از نظر cpu و فلش خوردن و ...
      از اپل برتر باشه ولی سیتم عامل اپل بهتره من iphone 4 دارم 20 برنامه هم همزمان باز باشه آخ نمیگه ولی در مورد سامسونگ اینطوری نیستش از اون هایی هم که اول اپل داشتن بعد رفتن سمت اندرویید بپرسید
      البته این برداشته منه ممکنه غلط باشه

نظر

هیچ دلیلی واسه علایق یه ادم وجود نداره..عشق به این جور چیزا به نظر من دلیل نمی خواد اگه عشقشه بره سر گوگل خوب بره چه عیبی داره وقتی آدم خودش درک کنه چی بهش حال میده منتظره دلیل منطقی منه نوعی نیست که...اونم تو شرایطی که با یه ادم حرفه ای سر و کار داریم بهش بگو هر چی عشقته داداش.

نظر

نوشته اصلی توسط hm_hitcher نمایش پست ها
          اول دلیل بیاره که چرا میخواد بره اندروید تا بعد
          به نظرم دوستتون دنبال کمیته نه کیفیت
          مثلا
          زومیت - قابلیت قفل چهره در اندروید 4.0 به سادگی فریب می خورد
          خير به هيچ وجه دنبال كميت نيست اون فقط دنبال دليل منطقي هست كلا از بيس كار يعني آي او اس و آندروييد هست

نوشته اصلی توسط vampire74 نمایش پست ها
          شاید آندرویید از نظر cpu و فلش خوردن و ...
          از اپل برتر باشه ولی سیتم عامل اپل بهتره من iphone 4 دارم 20 برنامه هم همزمان باز باشه آخ نمیگه ولی در مورد سامسونگ اینطوری نیستش از اون هایی هم که اول اپل داشتن بعد رفتن سمت اندرویید بپرسید
          البته این برداشته منه ممکنه غلط باشه
          دوست عزيز گفتم كه خودشم ٤اس داره و اين چيزارو حس ميكنه قدرت باز شدن برنامه ها و ... ولي اگه به اين ها باشه من خودم بدترم جلوش ١٠٠٠ تا دليل ميارم

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
            هیچ دلیلی واسه علایق یه ادم وجود نداره..عشق به این جور چیزا به نظر من دلیل نمی خواد اگه عشقشه بره سر گوگل خوب بره چه عیبی داره وقتی آدم خودش درک کنه چی بهش حال میده منتظره دلیل منطقی منه نوعی نیست که...اونم تو شرایطی که با یه ادم حرفه ای سر و کار داریم بهش بگو هر چی عشقته داداش.
            اگه آدم حرفه اي باشه دنبال عشقش نميره دنبال دليل براي بهتر بودن اون سيستم عامل ميگرده ...

نظر

احتمالا دوستتون قدر عافیت رو نمیدونه
              کیفیت برنامه های اندروید اصلا قابل مقایسه با ایفون نیست...یه اندروید دستش بگیره حالش بد میشه
              People!There is no way in the middle...

نظر

نوشته اصلی توسط m.najafi نمایش پست ها
                خير به هيچ وجه دنبال كميت نيست اون فقط دنبال دليل منطقي هست كلا از بيس كار يعني آي او اس و آندروييد هست

دوست عزيز گفتم كه خودشم ٤اس داره و اين چيزارو حس ميكنه قدرت باز شدن برنامه ها و ... ولي اگه به اين ها باشه من خودم بدترم جلوش ١٠٠٠ تا دليل ميارم
                خب اگه اینطوریه و دوست داره بزه بزار بره خودش تکلیفشو بهتر از ما میدونه و خودش هم که کاربر اپل بوده میخواد یه چیز تازه امتحان کنه به ما چه
                اصلا بهش بگو بیاد اینجا خودش نظرای مختلفو ببنه بعد تصمیم بگیره
                هیچ اجباری هم نیست که کاربر آیفون باشه
                کسانی که اینجا هستن هیچ کدوم به اجبار کاربر اپل نشدن

نظر

من اندرويد داشتم
                  با هر مشخصاتي هم گوشي اندرويدي بگيره به پاي كيفيت اپل نميرسه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط saeedm_99 نمایش پست ها
                    احتمالا دوستتون قدر عافیت رو نمیدونه
                    کیفیت برنامه های اندروید اصلا قابل مقایسه با ایفون نیست...یه اندروید دستش بگیره حالش بد میشه
                    خوب يعني فقط از نظر برنامه ها با هم فرق دارن سعيد جان؟؟؟ ( من خودم تاحالا با اندروييد كار نكردم هيچ اطلاعاتي ندارم )

نظر

هرکس با توجه به علایق خودش میتونه هرکدومو که دوس داره انتخاب کنه ولی اینو بگم که به قول استیو جابز، اندروید یه کپی از iOS هستش و وقتی که یه چیز اصلش وجود داره ادم چرا به دنبال کپیش بره؟
                      ویرایش توسط Hamed_zarei : https://i-phone.ir/forums/member/57142-hamed_zarei در ساعت 15-11-2011, 12:28 AM

نظر

من بعد از يك سال چرخيدن تو اندروييد اومدم سمت اين سيستم عامل
                        الان يك هفته بيشتر هستش كه اومد
                        اندروييد هم خوبه يعني يه تجربه خوب بود برام خصوصا اينكه نزديك دوسال ويندووز فون داشتم در واقع يه دنياي جديد هستش اين اندروييد
                        خيلي ميشه توش كار كرد
                        كلي رام هاي كاستوم
                        هر هفته ميتونستي يه رام جديد بريزي تو گوشيت يا اصلا خودت خيلي راحت هر كاري دلت بخواد باهاش بكني ولي خب تو اين يك سال ديگه خسته شدم ازش مخصوصا اين كه وقتي گيم و برنامه هاي گوشي آيفون رو ميديم بيشتر جذبش ميشدم
                        الان ديگه فكر نكنم برگردم به طرف سيستم عامل ديگه اي
                        مگه اينكه روي اين او اس بياد فراتر از اين باشه

نظر

نوشته اصلی توسط M.Najafi نمایش پست ها
                          اگه آدم حرفه اي باشه دنبال عشقش نميره دنبال دليل براي بهتر بودن اون سيستم عامل ميگرده ...
                          خوب پس حرفه ای نیست وگرنه میچسپید به ios...

نظر

آندروید چیز های جذابی برای ارائه به کاربران داره مثل ویجت ها یا سفارشی کردن دسکتاپ یا مثل ios محدودیت هایی نداره و در این نبود محدودیت ها بطور مثال نرم افزاری مثل فایرفاکس وارد این سیستم عامل شدند و یکسری امکانات دیگر
                            ولی کسی که کاربر ios یا مک باشه در مواردی خیلی سخت میتونه با آندروید کنار بیاد
                            شما در ios ٬ یک سیستم مدیریت فایل فوق العاده دارید به نام آیتونز ٬ آیتونز تمامی فایل ها رو بصورت منظم به دیوایس شما می فرستند . عده زیادی هستند که با آیتونز و محدودیت ها اون مشکل دارند ولی آیا چقدر در این مورد اطلاع دارند؟ آیتونز سیستمی ارائه می کنه که شما می تونید تا مگابایت آخر دستگاهتون رو پر کنید و نگران افت سرعت یا هر مشکل دیگه نباشید ولی در آندروید اصلا چنین چیزی وجود ندارد
                            در آندروید شما پس از مدتی ٬ با یک سیستم عامل بی نظم روبرو خواهید شد . بطور مثال مدتی پیش یک گالاکسی اس ۲ دیدم که پس از باز کردن بخش notification و انتخاب یک گزینه شاید حدود ۳ یا ۴ ثانیه طول کشید که صفحه باز بشه و اون لحظه گفتم واو این همون اسمارت فون دو هسته ای هست ؟
                            حتی مایکروسافت پس از چندین سال عرضه ناموفق ویندوز موبایل ٬ از این روش اپل استفاده کرده و نرم افزاری برای رابط گوشی و کامپیوتر به نام zune گذاشت

در iOS شما کاملا پایداری رو احساس می کنید که این بخاطر سخت گیری شدید اپل در تایید برنامه ها و مدیریت فایل ایتونز است . اگر شما به یک سیستم پایدار عادت کنید خیلی سخته که بتونید با آندروید با بی نظمی زیاد و عدم پایداری کنار بیاید . در ios هر نرم افزار حدود ۲۰ روز تحت بررسی اپل قرار میگره و اگر نرم افزار مورد نظر هرگونه مشکلی داشته باشه چه از طرف گوگل باشه یا مایکروسافت ٬ فورا رد میشه ولی در آندروید شما هر نرم افزار آلوده کننده یا حتی نرم افزار هایی که اصلا کار نمی کنند یا درست کار نمی کنند هم می توانید وارد مارکت رسمی آندروید کنی ٬ محدودیتی برای اینکار وجود ندارد

پیرامون همین قضیه پایداری ٬ استیو جابز فقید ۴ سال پیش اعلام کرد که وجود فلش با باگ های فراوان و حفره های امنیتی زیادش مشکلات زیادی برای تلفن هوشمندتون ایجاد می کنه . این داستان اونقدر چرخید تا بالاخره خود ادوبی هم قبول کرد که فلش برای موبایل ٬ جز عدم پایداری حسنی نداره
                            ولی همچنان آندروید از این پلتفرم استفاده می کنه

اگر دوست شما کاربر اپل باشه حتما ساپورت بالای اپل رو درک کرده ولی براستی چقدر گوگل ٬ ساپورت داره ؟
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread51704.html

در این تاپیک توضیح داده که ورژن ۴ آندروید که در همین ماه نوامبر عرضه میشه چقدر احتمال داره برای بقیه گوشی های آندرویدی بیاد
                            مشکل آندروید این هست که گوگل بیش حد آندروید رو بی نظم کرده است الان از گوشی هایی با رزولوشن ۴۸۰ در ۳۲۰ گرفته که آندروید دارند تا ۱۲۸۰ در ۸۰۰ با انواع سایز های صفحه و پردازنده های مختلف . تا به حال بیش از ۳۲۰ مدل گوشی آندرویدی تولید شده

به نظر من مشکلات آندروید اینا هستند که باز به نظر من آندروید هر چقدر هم جذاب باشه برای کسی که به راحتی کارکرد ٬ پایداری و کیفیت کاری محصولات اپل آشنا باشه و اون رو درک کرده باشه ٬ مهاجرت به آندروید بسیار وحشتناک به نظر میرسه
                            i-phone.ir
                            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                              ممنون روزبه عزيز مثل هميشه كامل و قانع كننده بود
                              با ابن تفاصير رنگ اندروييد هم نميبينه ممنون داداش

نظر

صبر کنید ..
                              X