اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال : مهاجرت به اندرويد ؟؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اخه هر برنامه ای که بخای رو ایفون داری ولی اندروید اینجوری نیست اصلا هم کیفیتش به پای ایفون نه سخت افزار و نه نرم افزار نمیرسه.
    انتخاب با خودشونه ولی بالاخره ممکنه خسته شده باشن و تنوع بخوان ولی بنظرم دوباره بر میگردن رو ایفون.چون ایفونو دیگه خوب میشناسه.
    منم میخاستم بخرم ولی با بهترین هاشونم که کار کردم برام مثل گوشی چینی بودن در برابر ایفون.صادقانه میگم بدون تعصب

نظر

من گلكسي اس داشتم. انصافا گوشي خوب و رووني بود و اصلا قصد فروشش رو هم نداشتم ولي وقتي ايپد ٢ رو ديدم سريع فروختم و تصميم به خريد ايپد ٢ گرفتم ، ضمن تاييد حرفاي روزبه در مورد نظم iOS بايد بگم كه آندرويد با سخت افزار هماهنگ نيست سخت افزار قوي ولي سيستم عامل اصلا نميتونه پا به پاي اون پيشرفت كنه الان تبلت ايسوس ٤ هسته ايي اومده ولي براي چه سيستم عاملي؟ براي چه بازي با گرافيكي؟ ولي iOS با سخت افزار هماهنگ عمل ميكنه و ازش كار ميكشه ، از لحاظ امنيتي هم iOS خيلي سرتر از آندرويد هست

نظر

من خودم یه دوست متعصب اندروید دارم. اولاً که اون به من میگه متعصب ولی خودش با این که گوشی اندرویدی داره رفت ایپد خرید در حالی که میخواست تبلت ایسوس بخره. وقتی بش گفتم چرا ایپد خریدی گفت تبلتا با اندروید ۳ میاد و اپ های زیادی براش وجود نداره. اون میگه که اندروید سه جوونه حتی همین الان که اندروید چهار اومده هم همین حرفو میزنه!!! یادمه یه دفعه گوشیشو اپدیت کرد گوشیش به مرز نابودی رفت البته بعد دانگرید کرد و مشکلش حل شد. همه میگفتن باید میدادی به موبایلیا تا ایپدیت کنن!! ولی ببینین ios چقدر راحت اپدیت میشه و اپ های ورژن های پایین تر با این که در بعضیاشون باگ ایجاد میشه ولی چقدر خوب کار میکنه. اون اپ های باگ دار هم زود اپدیت میشه و هنه چیز حله. در حالی که در اندروید چنین چیزی رو نداریم.

نظر

یلام
          به نظرم این تاپیک رو تو فروم اندرویید میزدی جوابای برعکس میگرفتی!
          شما مگه نمی دونی اینا عشق اپلن و هرچی شما بگی طرف این کارست و اپل داشته باز اینا حرف خودشونو میزنن
          الما
          اما تجربه خودم
          من یه ایفون 4اس و یه ایفون 4 و یه سامسونگ گلاکسی اس 2 دارم
          سالهاست هم اندرویید رو از امون ورژن های اولیه و هم ایفون رو از همو فریمور های اولیه و ایفون 2 جی تجربه کردم
          خوب بریم سر اصل مطلب
          هر دو از بهترین سیستم عامل عامل های دنیا هستن! هر کدوم یه سری مزایا و یه سری معایب دارن که اینجا ذکر میکنم

آیفون:
          1) سرعت فوق العاده با وجود سخت افزاری که روی کاغذ حرفی واسه گفتن نداره اما در عمل برترین سخت افزار به خاطر استفاده از سیستم عاملی که بهترین استفاده از سخت افزارو می کنه
          2) باطری به تناسب بهتر نسبت به گونه اندروییدی
          3) نرن افزارهای غنی که البته اضافه کنم اندرویید هم خبلی از این نرم افزارا رو داره

نظر

و اما اندرویید
            سیستم عامل جذابیه اما تقریبا زودتر از ایفون دل آدم رو میزنه
            ویجت هاش بزرگترین مزیتش نسبت به ایفونن
            سرعتش خیلی نسبتبه ایفون کمتره
            رم بیشتری اشغال میکنه و مصرف باطریش تعریفی نداره
            نمیتونی با خیال راحت هر نرم افزاریو روش نصب کنی کرش زیاد میکنه
            دنگ و فنگش زیاده و خطرات زیادی هم مثل بریک شدن داره
            محدودیتی تو استفاده از اندرویید مثل ایفون نیست و شما آزادی کامل داری
            دامنه انتخاب وسیع تری داری و هزاران رام کاستوم واسه سلایق مختلف هست
            سفارشی کردن درش خیلی راحت و عالی هستش
            قیمت مناسب تری نسبت به ایفون
            گوشی نیست بشه یک سال دستت بگیری البته اگه گوشی بازی چوم هر روز یه مدل جدید تر می آد
            به دلیل سیستم عامل سخت افزار حد اکثر بازدهی رو نداره

نظر

lمن این کار رو کردم و بعد از یه هفته کاملا پشیمون شدم
              تازه از ایپاد 4 به گلکسی اس 2 رفتم ولی باز هم پشیمون شدم

نظر

داداش من فكر كنم اين سوال و بايد از كسايي بپرسي كه سيستم اندروييد داشتن و اندروييد بازند چون به قول خودت دوستت حرفه اي ios پس مطمئنا هم مزيت ها رو مي دونه هم معايبو. پس بايد از اندروييد برتري هايي ببينه تا مهاجرت كنه اين برتري هارو هم كسي ميتونه بده كه حرفه اي اون سيستم عامل باشه

نظر

ممنون از همگي منم دنبال همينجور جواب هاي كامل بودم كه بعضي از دوستان مخصوصا روزبه عزيز كه واقعا عالي توضيح داد
                  ویرایش توسط M.Najafi : https://i-phone.ir/forums/member/3152-m-najafi در ساعت 15-11-2011, 04:49 PM

نظر

فکر کنم اگه کل این سایت از روزبه عزیز تشکر کنه بازم کمه چون فوق العاده آدم دلسوزیه و بارها من رو هم تو کوچکترین مسایل راهنمایی کرده حالا چه برسه به مساله ای به این مهمی..خیلی گلی به خدا

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                      فکر کنم اگه کل این سایت از روزبه عزیز تشکر کنه بازم کمه چون فوق العاده آدم دلسوزیه و بارها من رو هم تو کوچکترین مسایل راهنمایی کرده حالا چه برسه به مساله ای به این مهمی..خیلی گلی به خدا
                      موافقم من اين سوالم اصلا شخصي از خود روزبه بود كه با هم در موردش حرف ميزديم و سوال ازش پرسيدم كه گفت جوابش طولانيه تاپيكشو بزن تا جواب كامل بهت بدم !!! روزبه داداش دمت گرم

نظر

همون دیگه منم میگم از دلسوزیشه..

نظر

دوستان این بحث رو من با دوستم ۱۰ سال پیش داشتیم اما نه ios و اندرویید بلکه لینوکس و ویندوز
                          ببین ویندوز یه متولی داشت که سود بی پایان اونو وادار به نظم بخشی و ساپورت عالی میکرد
                          مثل زمانی که اکسپلورر جای نویگیتور رو گرفت و این متولی در لینوکس به این قدرت نبود چون اون قدر منفعت نداشت
                          اون موقع حقوق تروالدز خالق لینوکس کمتر از ۳۰ هزار دلار بود
                          توی لینوکس پر از پروژه هایی است که میخواسته فیل هوا کنه ولی موش هوا شده
                          و اینه که یه سیستم بسته مثل ios موفق میشه چون سود داره اونم خیلی
                          حالا شاید بگید اندرویید هم سود داره شرکت معظمی مثل سمسونگ سونی موتورلا و ... گوگل
                          ولی ایا این شرکتها دغدغه اصلیشون اندروییده؟
                          ایا این همه تعدد آرا به یک استور یکپارچه منجر میشه؟
                          به نظر من خیر
                          وظیف یک سیستم عامل چیه؟ غیر از یه رابط با سخت افزار. که چی شه؟ که نرم افزار های شما اجرا شه و اینجا ضعف اندرویید شروع میشه
                          نرم افزار غیر تجاری عموماً یعنی تفنن
                          این نظر من بود از طرفداران اندرویید عذر میخام
                          در ضمن گوشی دومم xperia x10 هست

نظر

الان بازی ایرانو میبینم اینقدر گفتم اندرویید
                            به اندرانیک تیموریان گفتم اندریید تیمدریان

نظر

الان بازی ایرانو میبینم اینقدر گفتم اندرویید
                              به اندرانیک تیموریان گفتم اندریید تیمدریان

نظر

اين دوستمون بايد چند روز آندرويد دست بگيره بعد تفاوت رو حس ميكنه و خود به خود بر ميگرده سر خونه اول ... من اين تست رو انجام دادم و htc خريدم وبه سرعت طي ٤٨ ساعت به علت ساپورت ضعيف software به اپل برگشتم . نمونش شما بازي fruit ninja رو در انواع گوشي و تبلت در سيستم آندرويد تست كن به وضوح تفاوت كيفي مشخص ميشه و ميشه ارزش گذاري كرد.
                                متاسفانه در حال حاظر سخت افزار گوشي ها زمينه تبليغات رو براشون باز ميكنه ولي نتايج نشون داده اول رضايت كاربردي ملاك موفقيت در اين بازار هست و بعد كيفيت زيبايي و سخت افزار .
                                بهش بگو تست كنه فقط حدود ٣٠٠ هزار تومن اين تجربه آب ميخوره به شرطي كه فقط يه گوشي يا تبلت آندرويدي بخره !

نظر

صبر کنید ..
                                X