اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

محل ذخیره شدن فرم ور ذخیره شده توسط آیتیونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• محل ذخیره شدن فرم ور ذخیره شده توسط آیتیونز

سلام دوستان ببخشید اگر با ایتونز فایروری دانلود کنم در ویندوز کجا سیو مشه کسی میدونه

نوشته اصلی توسط armen21 نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید اگر با ایتونز فایروری دانلود کنم در ویندوز کجا سیو مشه کسی میدونه
    با آیتونز چطوری دانلود کردین؟

نظر

Windows XP: \Documents and Settings\username\Application Data\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates
      Windows Vista & Windows 7: \Users\username\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates

منیع : IPSW file location for Mac and Windows
      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

میشه یکی از دوستان توضیح بده با آیتونز چطور میشه فریمور رو دانلود کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
          شما iDevice ـت رو وصل میکنی به PC بعد ریستور یا آپدیت میزنی بعد آیتونز ازت میپرسه میخوای آپدیت جدید رو دانلود و سپس آپدیت و ریستور کنه و شما Ok میزنی بعد آیتونز فریمور رو دانلود میکنه !

نظر

یعنی اگه به آخرین ورژن بزنید آپدیت بشه بعد از اتمام کار فایل فریمور رو هم برای دفعات بعد در اختیارتون میزاره و روی pc سیو میکنه؟

نظر

وقتی گوشیت رو وصل م کنی و آپدیت میاد یه پیغام هست که همیشه میاد رو صفحه که فلان ورزن اومده می خوایی انلاین اپدیت کنم یا نه فقط دانلود کنم که شما only download رو میزنی و مثل یه برنامه شروع می کنه به دانلود.

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
                Windows XP: \Documents and Settings\username\Application Data\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates
                Windows Vista & Windows 7: \Users\username\AppData\Roaming\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates

منیع : IPSW file location for Mac and Windows
                در وين٧ يك همچين جاى وجود نداره تو user توusername اصلانappdateوجود نداره از داخل c رفتم تو user لطفان دقيق دقيق جاشو اعلام كنين لطفا

نظر

هست عزیز جان فقط app data معمولا مخفیه برو از hidden درش بیار.

نظر

خب فرقش چيه ؟ اپديت با خود ايتونز و اينكه خودمون فايل رو جدا بگيريم و با ايتونز نصب كنيم؟

نظر

فرقش اینه که با این نت افتضاحی که اکثرا داریم استفاده میکنیم، اگه فریمور رو جدا دان کنیم و بعد ریستور کنیم ، کمتر به مشکل میخوریم .

نظر

نوشته اصلی توسط king pda نمایش پست ها
                        خب فرقش چيه ؟ اپديت با خود ايتونز و اينكه خودمون فايل رو جدا بگيريم و با ايتونز نصب كنيم؟
                        هیچ فرقی نمی کنه عزیز تو جفتش یه کار رو باید انجام بدی.

نظر

فرقش اینه که با این نت افتضاحی که اکثرا داریم استفاده میکنیم، اگه فریمور رو جدا دان کنیم و بعد ریستور کنیم ، کمتر به مشکل میخوریم .
                          منظور ایشون آپدیت انلاین نبود منظورش اصل فایل بود.

نظر

اپديت با ايتونز بهتره چون هميشه دمه دسته

نظر

من همیشه از flexi bruns.de می گرفتم ولی دیگه واسه 5.0.1 از گوشی دان کردم.

نظر

صبر کنید ..
                              X