اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با iPhoneDelivery در iOS5

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با iPhoneDelivery در iOS5

سلام . من ورژن جدید iPhoneDelivery رو از سورس خودش برای iOS5 نصب کردم . ولی وقتی میخوام SMS بفرستم آنتن گوشی میپره و SMS فرستاده نمیشه ! مشکل از کجاس ؟ ( ورژن مخصوص iOS 5 رو هم نصب کردم . )

برنامه رو پاک کنید و از سورس دیگه ای نصب کنید

نظر

شاید تا الان 10 بار اینکارو کرده باشم ولی نمیشه .

نظر

بدرن دلیوری گوشی درست کار میکنه ؟ امتحان کردی؟

نظر

برنامه رو پاک کن و گوشیتو ریستارت کن و بعد ریست ستینگ گن.بعد یه اس ام اس بفرست.اگه سالم فرستاد برنامه رو دوباره نصب کن

نظر

دوست عزیز برنامه رو وقتی نصب کردی خامو روشن کن درست میشه من خودمم همین مشکل رو داشتم با یه ریستارت درست میشه همین

نظر

دوستان با تشکر از همتون ! وقتی برنامه رو پاک می کنم اس ام اس فرستاده میشه .

گوشی جیلبرکش تترد هست خوب نمیشه خاموش و روشن کرد یا ریستارت کرد ! واقعا موندم چی کارش کنم ! چون دوباره باید جیلبرک کنم ولی فکر نمی کنم فرقی کنه ! بازم از همه ممنونم
              ویرایش توسط arten : https://i-phone.ir/forums/member/6134-arten در ساعت 14-11-2011, 10:46 PM

نظر

نوشته اصلی توسط arten نمایش پست ها
                دوستان با تشکر از همتون ! وقتی برنامه رو پاک می کنم اس ام اس فرستاده میشه .

گوشی جیلبرکش تترد هست خوب نمیشه خاموش و روشن کرد یا ریستارت کرد ! واقعا موندم چی کارش کنم ! چون دوباره باید جیلبرک کنم ولی فکر نمی کنم فرقی کنه ! بازم از همه ممنونم
                داداش یه ریسپرینگ کن درست میشه.نیازی به ریستارت نیست

نظر

از سورس بچه هاي انجمن نصب كن cydia.mobile4persian.net واسه ورژن 5,بدون هيچ مشكلي كار ميكنه.

نظر

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
                    داداش یه ریسپرینگ کن درست میشه.نیازی به ریستارت نیست
                    همین کارو کردم داداش ولی بازم به همون شکله !

نوشته اصلی توسط shadmehr نمایش پست ها
                    از سورس بچه هاي انجمن نصب كن cydia.mobile4persian.net واسه ورژن 5,بدون هيچ مشكلي كار ميكنه.
                    اتفاقاً اول از همونجا نصب کردم ولی کار نمیکنه !

نظر

این مشکلی که شما میگید باید با نصب از سورس دگه حل شه . بهتون پیشنهاد میکنم از سورس دیگه ای هم نصب کنید

نظر

من دارم باهاش كار ميكنم بدون هيچ مشكلي.از همين سورس هم نصب كردم.

نظر

الان روی سورس دو تا delivery موجوده شما باید iphone delivery iOs 5 رو نصب کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط professional نمایش پست ها
                            الان روی سورس دو تا delivery موجوده شما باید iphone delivery ios 5 رو نصب کنید.
                            تست شد-بخوبی کار میکنه.

نظر

دوست عزیز شما پاکش نکن.تو سایدیا reinstall بزن.درس میشه

نظر

صبر کنید ..
                              X