اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Auto correction

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Auto correction

با سلام من يك مشكلي دارم كه بعد از عوض كردن ورژن هنوز مشكل دارم درست من ده بار ايفونو ريساور كردم...
    من اتو كاركشن رو كه خاموش ميكنم بعد از چند ساعتت دوباره روشن ميشه من اين مشكلو از وقتي كه ٤.٢.١ بودم تا الان كه ٥ هستم دارم

نوشته اصلی توسط apple for all نمایش پست ها
    با سلام من يك مشكلي دارم كه بعد از عوض كردن ورژن هنوز مشكل دارم درست من ده بار ايفونو ريساور كردم...
    من اتو كاركشن رو كه خاموش ميكنم بعد از چند ساعتت دوباره روشن ميشه من اين مشكلو از وقتي كه ٤.٢.١ بودم تا الان كه ٥ هستم دارم
    سلام یه پیشنهاد
    شما ایندفعه check spelling رو هم با کارکشن دوتایشو با هم خاموش کن.

نظر

این اتو كاركشنی که می گی کجا هست اصلا ؟

نظر

نوشته اصلی توسط i-morteza نمایش پست ها
        این اتو كاركشنی که می گی کجا هست اصلا ؟
        setting>general>keyboaed

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
          Setting>general>keyboaed
          آهان راست می گی یادم رفته بودش !! :d

من تا حالا به این مشکل بر نخوردم ! شاید برنامه ای رو از سایدیا نصب می کنید که این اتو کارکشن از پیش نیازاشه و خودش میره فعالش می کنه .

نظر

از همتون متشكرم

نظر

نوشته اصلی توسط saeidjan نمایش پست ها
              سلام یه پیشنهاد
              شما ایندفعه check spelling رو هم با کارکشن دوتایشو با هم خاموش کن.
              درست نشد ولي متشكرم

نظر

پستهای این تاپیک رو ببین، شاید مشکل شما درست شه.
                http://www.i-phone.ir/forums/thread5...tml#post522608

نظر

منم با ایفونم مشکل مشابهی داشتم ولی برای من هروقت تو ستینگ قسمت جنرال میرفتم گاهی اوقات دوباره فعال میشد نه همیشه یا بعد از چند دقیقه البته خود به خود هم هفته ای ۱ بار خودش فعال میشد ولی الان که تو ۵ به ۱۰ تا مشکل برخوردم اما این یکی رو تونستن برطرف کنن خدا رو شکر.  

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                    منم با ایفونم مشکل مشابهی داشتم ولی برای من هروقت تو ستینگ قسمت جنرال میرفتم گاهی اوقات دوباره فعال میشد نه همیشه یا بعد از چند دقیقه البته خود به خود هم هفته ای ۱ بار خودش فعال میشد ولی الان که تو ۵ به ۱۰ تا مشکل برخوردم اما این یکی رو تونستن برطرف کنن خدا رو شکر.  
                    مشکل منم کاملااااااااا مثل شماست اصلا وقتی میخواموشش کنم اعصابم خورد میشه

نظر

اقا منم همين مشكلو دارم خواستم تاپيك بزنم فكر كردم مال سيديا بايد باشه
                      ios 5 هم هستم شما چى از سيديا نصب كردين
                      من : appsync ,installous, ibook fix ,respring,

نظر

دلیل روشن شدنش ممکنه از نصب یکی از برنامه های سایدیا باشه که تا بحال تجربه ای نداشتم تو این مورد.ولی با نصب برنامه manualcorrect از سایدیا از روشن بودنش لذت خواهید برد.

نظر

صبر کنید ..
                        X