اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نحوه مديريت عكس هاي ذخيره شده در آي كلاد؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نحوه مديريت عكس هاي ذخيره شده در آي كلاد؟

با سلام
    من الان با گوشي عكس ميگيرم در آلبوم آي كلاد و ويندوز يك نسخه كپي ميكنه
    حالا چطور ميشه بعضي ها رو پاك كرد؟

کارشناس آی کلاد نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

عكس هاي photostream منظورتون هست؟ اون عكس ها به مدت يك ماه ( ١٠٠٠ عكس آخر ) در آي كلود ذخيره ميشه بعد از اون خود به خود پاك ميشه
      شما نمي تونيد اديت يا پاكشون كنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

دوستان من نرم افزار ای کلود رو روی ویندوزم نصب کردم ولی بلد نیستم چجوری باهاش کار کنم و رو گوشی نمیتونم چجوری ای کلود رو فعال کنم و بدون پورت بفرستم عکس ها و کانتاککت و ایمیل هامو روی ویندوزم.باید از وای فای استفاده کنم؟کسی بلده منو راهنمایی کنه؟ ممنون میشم.(اپل آی دیم رو آی کلود آیفونم فعاله ولی طریقه استفادش رو بلد نیستم)

نظر

نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
          دوستان من نرم افزار ای کلود رو روی ویندوزم نصب کردم ولی بلد نیستم چجوری باهاش کار کنم و رو گوشی نمیتونم چجوری ای کلود رو فعال کنم و بدون پورت بفرستم عکس ها و کانتاککت و ایمیل هامو روی ویندوزم.باید از وای فای استفاده کنم؟کسی بلده منو راهنمایی کنه؟ ممنون میشم.(اپل آی دیم رو آی کلود آیفونم فعاله ولی طریقه استفادش رو بلد نیستم)
          كلا بايد يك اكانت آي كلود بسازيد در
          icloud.com
          بعد از وقتي اكانت ها رو در دستگاهاتون وارد كنيد ديگه لازم نيست كاري كنيد خودش بكاپ ميگيره
          يا مثلا در آيفون ، آيپاد يا آيپد عكس بگيريد تو بقيه دستگاهاتون شر ميشه يا مثلا اگر در برنامه هاي iwork مثل pages , keynote و numbers مطلبي بنويسيد خود به خود تو همه ديوايس ها شر ميشه و يا حتي اگر در كتاب هاي ibook نوشته اي highlight كنيد تو بقيه دستگاه ها كه اين كتاب رو داريد اون نوشته highlight ميشه و...
          در كل فقط شما تنها كاري كه بايد كنيد اين هست كه idevice ها گزينه بكاپ رو on كنيد و اكانت هم همه جا وارد كنيد

i-phone.ir
          The Best or Nothing

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
            كلا بايد يك اكانت آي كلود بسازيد در
            icloud.com
            بعد از وقتي اكانت ها رو در دستگاهاتون وارد كنيد ديگه لازم نيست كاري كنيد خودش بكاپ ميگيره
            يا مثلا در آيفون ، آيپاد يا آيپد عكس بگيريد تو بقيه دستگاهاتون شر ميشه يا مثلا اگر در برنامه هاي iwork مثل pages , keynote و numbers مطلبي بنويسيد خود به خود تو همه ديوايس ها شر ميشه و يا حتي اگر در كتاب هاي ibook نوشته اي highlight كنيد تو بقيه دستگاه ها كه اين كتاب رو داريد اون نوشته highlight ميشه و...
            در كل فقط شما تنها كاري كه بايد كنيد اين هست كه idevice ها گزينه بكاپ رو on كنيد و اكانت هم همه جا وارد كنيد

ببخشید من با اپل آی دیم وارد آیکلود در ایفونم شدم و قبول هم کرده.ولی شما میگین که تو سایت آی کلود هم یه اکانت جدا بسازم؟بعد منظورتون از جمله آخر اینکه idevice ها گزينه بكاپ رو on كنيد چیه؟ممنون از پاسختون

نظر

من خودم همش با اكانت icloud اين كار ها رو كردم دقيقا مطمئن نيستم با اكانت ديگه اي بتونيد از همه امكانات استفاده كنيد

در مورد جمله آخر
              منظورم اين بود وقتي در آيفون ، آيپاد يا آيپد اكانت رو وارد كردن گزينه بكاپ گيري off هست كه on كنيد كن هربار به وايرلس وصل شديد بكاپ بگيره

i-phone.ir
              The Best or Nothing

نظر

نوشته اصلی توسط Tr0ll نمایش پست ها
                با سلام
                من الان با گوشي عكس ميگيرم در آلبوم آي كلاد و ويندوز يك نسخه كپي ميكنه
                حالا چطور ميشه بعضي ها رو پاك كرد؟
                به صورت اتوماتیک که پاک میشه بعد از ۱ ماه

اما قبل از اون شما فقط می تونین همه ی عکس ها رو پاک کنید و نمی تونید بعضی ها رو پاک کنید

برای پاک کردن همه ی عکس ها باید به icloud.com برید و sign in کنید و در بالا سمت راست روی اکانت تون کلیک کنید
                به advance برین و روی reset photo stream کلیک کنید تا همه ی عکس ها از سرور پاک بشه

منبع : mac4me

نظر

من خودم همش با اكانت icloud اين كار ها رو كردم دقيقا مطمئن نيستم با اكانت ديگه اي بتونيد از همه امكانات استفاده كنيد

در مورد جمله آخر
                  منظورم اين بود وقتي در آيفون ، آيپاد يا آيپد اكانت رو وارد كردن گزينه بكاپ گيري off هست كه on كنيد كن هربار به وايرلس وصل شديد بكاپ بگيره

ییخشید من الان انجام دادم و شد

فقط یه سوال دیگه تو آی کلود آیفونم که میرم دو گزینه هست یکی نوشته آی کلود بک آپ که من آن کردمش و پاییینشم یه گزینه هست نوشته بک آپ گیری که بازدنش شروع به بک آپ گیری میکنه.میشه گزینه اول رو آن گذاشت و عکس که میگیریم بره تو آی کلود یا اینکه جتما باید گزینه دوم رو هم بزنیم تا بک آپ گیری کنه؟

نظر

ییخشید من الان انجام دادم و شد

فقط یه سوال دیگه تو آی کلود آیفونم که میرم دو گزینه هست یکی نوشته آی کلود بک آپ که من آن کردمش و پاییینشم یه گزینه هست نوشته بک آپ گیری که بازدنش شروع به بک آپ گیری میکنه.میشه گزینه اول رو آن گذاشت و عکس که میگیریم بره تو آی کلود یا اینکه جتما باید گزینه دوم رو هم بزنیم تا بک آپ گیری کنه؟
                    گزينه اول رو وقتي on مي كنيد ديگه هر زمان به وايرلس وصل شديد خود به خود بكاپ ميگيره

براي عكس ها كه عكس ها شر بشه ربطي به اون on يا off نداره و بايد گزينه photo stream رو on كنيد

i-phone.ir
                    The Best or Nothing

نظر

گزينه اول رو وقتي on مي كنيد ديگه هر زمان به وايرلس وصل شديد خود به خود بكاپ ميگيره

براي عكس ها كه عكس ها شر بشه ربطي به اون on يا off نداره و بايد گزينه photo stream رو on كنيد

ببخشید من این کارو کردم ولی مثل اینکه تا گزینه back up now رو نزنیم و بک آپ نگیره حتی اگه فتو استریم هم آن باشه بازم نمیاد تو کامپیوتر.من الان امتحان کردم یه عکس گرفتم ولی نشد و نیومد تو کامپیوتر!

نظر

ببخشید من این کارو کردم ولی مثل اینکه تا گزینه back up now رو نزنیم و بک آپ نگیره حتی اگه فتو استریم هم آن باشه بازم نمیاد تو کامپیوتر.من الان امتحان کردم یه عکس گرفتم ولی نشد و نیومد تو کامپیوتر!
                        بكاپ ميگيره اگر on باشه ، بطور مثال ساعت ٩ صبح در جايي بودم خود آيفون به واي فاي وصل شد و بكاپ گرفت
                        ولي شايد چون تازه بكاپ گرفته ايد الان نمي گيره
                        براي عكس هم همون لحظه نمي فرسته ولي در كل هر وقت هر دو دستگاه به واي فاي وصل باشه انتقال صورت ميگيره

i-phone.ir
                        The Best or Nothing

نظر

بكاپ ميگيره اگر on باشه ، بطور مثال ساعت ٩ صبح در جايي بودم خود آيفون به واي فاي وصل شد و بكاپ گرفت
                          ولي شايد چون تازه بكاپ گرفته ايد الان نمي گيره
                          براي عكس هم همون لحظه نمي فرسته ولي در كل هر وقت هر دو دستگاه به واي فاي وصل باشه انتقال صورت ميگيره

sent from my iphone using tapatalk
                          بازم از شما سپاسگزارم بابت پاسخدهی شما.راستش رو بخواین به نظر من ای کلود اینقدر مهم و جالب بوده که خود استیو جابز به شخصه به معرفی اون پرداخت.ولی فکر کنم تعداد کمی از افراد باهاش آشنایی کامل داشته باشن.منم به لطف شما دست و پا شکسته یه چیزایی یاد گرفتم.کاش کلا یه تاپیک بود که به طور کامل آموزش میداد نحوه استفاده از اون رو چه رو آی دیوایس ها و چه روی پی سی.که همه یاد میگرفتند.

نظر

بازم از شما سپاسگزارم بابت پاسخدهی شما.راستش رو بخواین به نظر من ای کلود اینقدر مهم و جالب بوده که خود استیو جابز به شخصه به معرفی اون پرداخت.ولی فکر کنم تعداد کمی از افراد باهاش آشنایی کامل داشته باشن.منم به لطف شما دست و پا شکسته یه چیزایی یاد گرفتم.کاش کلا یه تاپیک بود که به طور کامل آموزش میداد نحوه استفاده از اون رو چه رو آی دیوایس ها و چه روی پی سی.که همه یاد میگرفتند.
                            براي اين آموزشي نبود كه همه چيز بصورت اتوماتيك انجام ميشه ولي اگر لازم ميدونيد حتما يك آموزش كامل تهيه مي كنيم

i-phone.ir
                            The Best or Nothing

نظر

براي اين آموزشي نبود كه همه چيز بصورت اتوماتيك انجام ميشه ولي اگر لازم ميدونيد حتما يك آموزش كامل تهيه مي كنيم

sent from my iphone using tapatalk
                              واقعا ممنون میشم که یه آموزشی تهیه بشه تا بشه همه دوستان بتونن از این امکان بکر استفاده بکنن.مثلا من الان آی کلودم بازه فتو استریمم هم آن هستش.به وایرلس هم وصل هستم ولی متاسفانه عکسی که با آیفونم میگیرم تا زمانی که بک آپ رو که یه جدود 8 دقیقه ای طول میکشه نزنم نمیاد تو پوشه فتو استریم ویندوزم! کاش جوری بود که هر کاری میکردی مثل عکس گرفتن همون لحظه میرفت نه اینکه بخوای به بک آپ کامل بگیری که یه 8 دقیقه ای طول بکشه! اگه بشه یه آموزش کاملی بزارین واقعا ممنون میشم.

نظر

صبر کنید ..
                              X