اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور "bonjour service" موقع نصب i-tunes

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور "bonjour service" موقع نصب i-tunes

سلام. وقتی میخوام i-tones رو نصب کنم این ارور رو میده:
    service "bonjour service" (bonjour service) failed to start. verify that you have sufficient privileges to start system services.

win 7 32bit
    i-tunes 10.2.2
    ویرایش توسط amin_taba : https://i-phone.ir/forums/member/35785-amin_taba در ساعت 20-11-2011, 05:38 PM

ممنون میشم اگه کسی این مشکلو حل کنه

نظر

برو توي قسمت add or remove programm بعد از اونجا bonjour رو پاك كن
      و ريست كن و ايتونز رو نصب كن

نظر

مرسی ولی رفتم تو قسمت add remove programs ولی اصلا bonjour وجود نداشت! فکر کنم خود آیتونز هم موقع نصب نمیتونه bonjour رو نصب کنه.از همون دفعه اولی که میخواستم نصبش کنم رو این ویندوز اینطوری شد.آخرین ورژن Itunes رو هم نصب کردم اما بازم همونطوریه.

نظر

دوسته خوب احتمالا ماله Fire wall هست ، این هم لینکه حل مشکلتون:

"Bonjour service failed to start, verify you have sufficient privileges" error message when installing

نظر

سلام مرسی از کمکتون.لینک رو دیدم اما مربوط به آنتی ویروس مک آفی بود.من کسپراسکی دارم که کاملا exit کردمش . اما مشکل حل نشد.فک نکنم واسه firewall باشه

نظر

برو به این مسیر :
              control panel>administrator tools>services>bonjur services
              روش راست کلیک کن و start رو بزن

نظر

احتمالاً از socks استفاده میکنی . من وقتی با socks وصل میشم همین مشکلو دارم

نظر

به این مسیری که گفتین رفتم.وقتی راست کلیک کردم و start زدم این ارور رو داد:
                  "windows could not start bonjour servic on local computer.for more information,review the system event log.if this is a non-microsoft service,contact the service vendor,and refer to service-specefic error code-1.

نظر

راستی از socks یا چیزهای شبیه این استفاده نکردم.

نظر

صبر کنید ..
                    X