اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیتios 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آپدیتios 5.0.1

سلام دوستان عزیزم
    من آیپئم ios 5روش نصبه ازوقتی os 5.0.1امده وقتی کانکت میشم تو قسمت setingپیغام میده که میخوا os5وبه os 5.0.1اپدیت کنه میخوام بئونم فرقشون چیه؟ و اگه غاز خود ایپد آپدیت کنم برنامه هام پاک نمیشن؟؟؟؟ لطفا اگه میدونید راهنمایی کنید. از مدیریت سایتم ممنونم....

اگجيلبريك كرده باشيد دستگاهتون بالا نمياد اگه نكردين كه اصلا به ٥.٠.١ نريد اگه جيلبريك براتون مهمه
    فرقش فقط ميشه گفت بهتر شدن مصرف باتري هست يك سري چيزا كه براي ٤ اس هست و مولتي تسكينگ جستچر كه به ايپد ١ اضافه شده كلا فرقي نكرده جز بستن حفره امنيتي كه هكر ها ازش براي ساخت جيلبريك انتترد ( دائم) استفاده كردن.

نظر

الان زیر setingعدد 1امده که واسه اپدیته من خودمم نمیخوام اپدیت کنم این پیغام و چیجوری حذف کنم؟ واسه شما هم اومده؟؟؟؟؟

نظر

الان آیپد من 4.3.5 هست اگه بخوان به 5.0.1 ببرم واسه جیلبریک مشکلی پیش نمیاد؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir.hz نمایش پست ها
          الان آیپد من 4.3.5 هست اگه بخوان به 5.0.1 ببرم واسه جیلبریک مشکلی پیش نمیاد؟؟
          فقط میتونید جیلبریک تترد کنید.

نظر

بچه ها منم آيپد 2 3g دارم و 4.3.5 هست. اين دوستمون كه ميگه روي 5.0.1 جيلبريك تترد مي شه
            به نظرتون من برم 5.0.1 يا وايسم يه فرجي بشه؟!
            اصلا راهي هست كه من دانگريد كنم به 4.3.3 ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط k360 نمایش پست ها
              بچه ها منم آيپد 2 3g دارم و 4.3.5 هست. اين دوستمون كه ميگه روي 5.0.1 جيلبريك تترد مي شه
              اگه shsh رو واسه 4.3.3 گرفتی راحت برو به اون ورژن و جیلبریک انتترد کن اگه نه که برو 5.0.1 و بیخیال جیل شو چون تترده اگه زمانیم انتتردش بیاد از تترد به انتترد ظاهرا مشکلاتی داره که نکنی بهتره.
              ویرایش توسط Po0oya : https://i-phone.ir/forums/member/74329-po0oya در ساعت 21-11-2011, 01:03 PM

نظر

نوشته اصلی توسط po0oya نمایش پست ها
                اگه shsh رو واسه 4.3.5 گرفتی راحت برو به اون ورژن و جیلبریک انتترد کن اگه نه که برو 5.0.1 و بیخیال جیل شو چون تترده اگه زمانیم انتتردش بیاد از تترد به انتترد ظاهرا مشکلاتی داره که نکنی بهتره.
                پویا جان، راحت بره به کدوم ورژن آنتترد جیلبریک کنه!؟ ۴.۳.۵؟ گمونم اشتباه شده!

نظر

برادر شما نمی تونی دانگرید کنی به ۴.۳.۳ و تنها راه اینه که یا روی ۴.۳.۵ بمونی یا بری به ۵.۰.۱ که یه مقدار سلیقه ایه چون هیچکدوم روی آیپد ۲ شما جیلبریک نمیشن، چه تترد چه آنتترد. من همون ۴.۳.۵ رو توصیه می کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                    برادر شما نمی تونی دانگرید کنی به ۴.۳.۳ و تنها راه اینه که یا روی ۴.۳.۵ بمونی یا بری به ۵.۰.۱ که یه مقدار سلیقه ایه چون هیچکدوم روی آیپد ۲ شما جیلبریک نمیشن، چه تترد چه آنتترد. من همون ۴.۳.۵ رو توصیه می کنم.
                    منظورم 4.3.3 بود مرسی که گفتی اشتباه تایپ کردم ولی ویرایش شد.

نظر

اخه مشكل من اينكه نه ميشه به 5 بري نه ميتونم 4.3.3 كنم 2 ماهه گرفتم نمي دونم چه كنم

نظر

اخه مشكل من اينكه نه ميشه به 5 بري نه ميتونم 4.3.3 كنم 2 ماهه گرفتم نمي دونم چه كنم
                        درست میگی رفیق: یا ۴.۳.۵ یا ۵.۰.۱؛ انتخاب با خودته! ولی اگه رفتی بالا فکِر پایین اومدن رو از سرت بیرون کن. خوب بررسی کن و بعد تصمیم بگیر!

نظر

اقا من ios 5 داارم و می خوام رستورش کنم ولی هر کاری می کنم نمیشه ارور 3194 میده . چی کار کنم دیگه این ارروره نیاد ؟؟

نظر

هیچ راهی نیست با اومدن ۵.۰.۱ اپل ورژن ۵ رو بسته و تا الان هیچ راهی برای رفتن به ۵ نیست حتی shsh هم که در ورژن های قبل ۵ میتونست این کار رو انجام بده روی این ورژن بسته شده.

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                              هیچ راهی نیست با اومدن ۵.۰.۱ اپل ورژن ۵ رو بسته و تا الان هیچ راهی برای رفتن به ۵ نیست حتی shsh هم که در ورژن های قبل ۵ میتونست این کار رو انجام بده روی این ورژن بسته شده.
                              تا وقتی که عمو استیو بود از این کارا نمی کردن

نظر

صبر کنید ..
                              X