اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیتios 5.0.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط bil-jobs نمایش پست ها
    تا وقتی که عمو استیو بود از این کارا نمی کردن
    بله تا موقعی که استیو بود اپل هکرها رو استخدام نمیکرد ( این کارشون فلج کردن هکر هاست نمونه خوبشم جیلبریک ios5 هستش)
    تا موقعی که استیو بود اپل پولشو برای خرید تکنولوژی هایی مثل سیری نگه میداشت ولی از موقعی که تیم کوک اومده داره همینجوری پاداش و اضافه حقوق میده به کار کناناش
    تاموقعی که استیو بود ادم میشت پای کنفرانس های اپل حال میکرد ولی تو این اخریش واقعا نا امید کننده بود مخصوصا با اون سالن کوچیکی که انتخواب کرده بودن
    تاموقعی که استیو بود جلوی دانگرید به طور جدی گرفته نمیشد ولی تیم کوک اومد زد اونو بست ( این راهی که الان زدن رو اپل میتونست فردای روزی که سیدیا سرور اپل رو شبیه سازی کرد با دادن یک ورژن ببنده)
    ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 21-11-2011, 09:56 PM

نظر

من OS 5 دارم و الان روی setting یک بج اومده با عدد یک که برا همین آپدیت جدیده و میگه برو و آپدیت کن.حالا چجوری میتونم این عدد یک که به عنوان بج روی ستینگ اومده رو حذف کنم .؟

نظر

نوشته اصلی توسط raianak نمایش پست ها
        من os 5 دارم و الان روی setting یک بج اومده با عدد یک که برا همین آپدیت جدیده و میگه برو و آپدیت کن.حالا چجوری میتونم این عدد یک که به عنوان بج روی ستینگ اومده رو حذف کنم .؟
        فقط با نصب اپدیت میره ولی این کار رو نکن منم الان 2 هفتست دارم میبینمش برام عادی شده.

نظر

سلام. دوستان لطفا لينك تايپيك جيلبريك ٥.٠.١ رو بزاريد. هرجي ميگردم نميتزنم پيدا كنم

نظر

صبر کنید ..
          X