اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کدام فریمور آیفون 4 بهتر است؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کدام فریمور آیفون 4 بهتر است؟

با سلام خدمت دوستان

ابتدا عذر خواهی میکنم که شاید تاپیک مشابه تاپیک های دیگه باشه اما میخواستم ببینم دوستان بر اساس تجربه ای که با آیفون 4 داشتن کدوم فریمور رو بهتر از بقیه میدونن و علتش رو هم بیان کنن ممنون میشم اگر اطلاعاتتون رو اینجا به اشتراک بگذارید تا همه استفاده کنند.

با تشکر

نظر شخصی خودم در این باره 4.2.1 هست و عمده دلایلم - مصرف بهینه باطری -سازگاری با طیف وسیع برنامه ها و پایدار بودن خود فریموره

نظر

منظورتون از پایداریه فرمور چیه؟گوشیتون رو جیلبریک می کنید یا نه کلا می خوایی بدونی؟

نظر

به نظر من اگه نخوایم فعلا جیل بریک کنیم ورژن ۵ خیلی عالیه هم سرعت هم مصرف باتری ولی من قبل از اینکه برم به ۵ ورژن ۴.۲.۱ داشتم اما الان از ۵ برگشتم رو ۴.۳.۳ و حس میکنم ۴.۲.۱ بهتر از ۴.۳.۳ هم مصرف باتری هم سرعت گوشی. شایدم این یه حس باشه فقط!

نظر

طیف باتری که رو ۴.۲.۱ داشتم رو دیگه حس نکردم

نظر

من 4.3.3 هستم ولی به نظرم بهترین 4.2.1 بود.البته این بگم که 5 بتا 2 رو نصب کرده بودم یه سر و گردن از 4.2.1 بهتر بود.

نظر

نوشته اصلی توسط shahabsmt نمایش پست ها
              طیف باتری که رو ۴.۲.۱ داشتم رو دیگه حس نکردم
              من هم ورژن ۴.۲.۱ رو بیشتر از بقیه دوست داشتم. احساسم اینه که آپدیتهای بعدی چیزی به این ورژن استثنایی اضافه نکردن، ولی سرعت و روانی رو ازش گرفتن.

نظر

اول ٤.٢.١ بعد ٤.٣.٣ بعد هم ٥.٠.١

البته اگ ٥.٠.١ جيل بريك شود اين اوله

نظر

4.3.3 خیلی خوبه!
                  " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                  TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

منم کاملا با 4.2.1 موافقم بخصوص از نظر نگه داشتن شارژ

نظر

اگه به iOS 5 علاقه ندارید، بهترین گزینه 4.3.3 هست...

نظر

اگه ۴.۱ داشته باشی که عالیه اما find my phone رو نداری
                        اما من الان خودم رو ۴.۲.۱ رو دارم و بغیر از ۵ انتتر شده به هیچ ورژنی نخواهم رفت

---
                        I am here: http://maps.google.com/maps?ll=34.801899,48.485935

نظر

منم از 5 راضیم قبلا 4.3.3 داشتم ولی با کمک دوستان همین سایت 5 رو ریستور کردم سرعت و باطری هم خوبه فقط مشکل جیلبرگ که اذیت میکنه همین ولی منکه از 5 راضیم شما چطور؟

نظر

نوشته اصلی توسط علی هستم نمایش پست ها
                            منم از 5 راضیم قبلا 4.3.3 داشتم ولی با کمک دوستان همین سایت 5 رو ریستور کردم سرعت و باطری هم خوبه فقط مشکل جیلبرگ که اذیت میکنه همین ولی منکه از 5 راضیم شما چطور؟
                            دوست عزیز شما کی به ورژن ۵ آپگرید کردین؟ فبل از اینکه اپل ورژن ۵ رو ببنده بوده یا بعدش؟

نظر

اصولا قبلش چون هنوز راهی برای دانگرید یا ریستور بعد از وقت اصلی در ورژن های ۵ پیدا نشده

نظر

صبر کنید ..
                              X