اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تمام شدن عمر جیبریک ایفون ؟!؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

جیل که واسه من اصلا اهمیت نداره
    با ۵۰ نه ولی با ۲۰۰ دلار همه چی حله دی:
    مزیتش اینه تا اپدیت بیاد با خیال راحت اپدیت میکنم
    دلیوری هم مهم نیست
    اونایی که برام مهم هستن همه تو iMessege هستن دی:
    نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
    مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
    --------------------------------------------------------
    فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
    طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

منم از جيلبريك خوشم مياد ولي بايد واقعيت رو قبول كرد كه ديگه هكر ها توانايي زور آزمايي با اپل رو ندارن و تو جيل كردن به مشكل بر ميخورند. تا الان كه يكم محدوديت برداشته شده از روي ايتونز. اميدوارم مسئولين اپل به فكر ما دوستاران اپل باشن و كلا تحريم رو بردارن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط rmshandi نمایش پست ها
        موافقم ۲۰۰%
        من به دوستانی که خیلی به جیلبریک اعتقاد ندارن توصیه ی کوچیکی بکنم:
        برنامه ی کوای دایال رو نصب کنید و ببینید تماس تلفنی و پیدا کردن شماره تلفنها چه تفاوت محسوسی می کنه. قول میدم دیگه به آیفون بدون جیلبریک دست نزنید!
        میشه سورسشو بدی ؟؟؟coadiall
        درسته ؟؟؟

{سند ازایفون 4 ورژن 5}

نظر

نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
          میشه سورسشو بدی ؟؟؟coadiall
          درسته ؟؟؟

{سند ازایفون 4 ورژن 5}
          Kuaidial
          از این سورس:
          Cydia.xsellize.com
          شما نه تنها به راحتی آب خوردن تلفن مورد نظر رو می گیرید، با برقراری ارتباط دستگاهتون می لرزه، و لازم نیست گوشی رو دم گوشتون بگیرید، و چند کاربرد رویایی دیگه. اگه فرصتی شد ستینگ دستگاه رو براتون می نویسم.
          فقط بگم که اگه استفاده کنید دیگه نمی تونید بدون اون سر کنید! تازه می بینید چه مصیبتی بوده تلفن زدن با آیفون!

نظر

چرا نميگين اونايي كه لاك هستن گوشى ميشه ايپاد
            من اگه لاك نبودم قطعا لا اقل ايفون رو جيلبريك نمى كردم

نظر

یکی* از چیزی که آیفون را جذاب کرده ((جیلبریک )) هست، به سیستمهای دیگه نگاه کن ... فقط دانلود کن بریز رو گوشی.. اصلا حل نمید.

جیلبریک آیفون ۴س که سهله ،، جیلبریک آیفون ۱۰ هم میاد، این هم یکی* از سیاستهای اپل هست، بهتون قول میدم اگه بخواد می*تونه که جلوی جیلبریک رو بگیر ولی* این کارو نمی*کنه،یا به راحتی* می*تونه تمام هکر*ها رو بخره، ولی* نمی*کنه

من هر چقد که آیفون رو دوست دارم به همون قدر هم جیلبریک رو دوست دارم

نظر

سايتjailbreakme.comضمن شكستن قفل امنيتي گوشي آيفون،اقدام به عرضه نرم افزار بدون رعايت قوانين و همچنين باز كردن مسير براي نصب برنامه هاي كرك شده است
                حالا شما بگيد چرا اپل هيچ اقدامي در جهت بستن اين سايت نكرده؟
                جيل برك زماني ميميره كه اپل گوشي توليد نكنه

نظر

به نظر من هر کی ایفون می گیره باید یدونه گوشی با سیستم عامل مثلا اندروید داشته باشه ولی خب در کل زوره این همه پوله گوشی دادم بلوتوث که نمیشه کرد حتی از طریق Ipod خودش نمیشه یک اهنگ به یک افون فرستاد دلمون موند به غیر از بازی کردن واسه Multiplayer از بلوتوث ایفون کاره دیگه ای کنیم یک دلیوری چیه اخه توی ایران هم هرچی میاد حالا دهرچی App میاد واسه اندرویده حالا مثلا جیل که میشه باید هرجا میرم یا شارژر باهام باشه یا لپتابم تا یک موقع خاموش نشه Appها از کار بیفته طرف با اندروید روزی 10 تا رام عوض می کنه دسترسی به همه ی قسمتهای گوشی داره توی حالت Mass Strong هر عکس و اهنگی که می خواد میریزه ولی ما توی یک دلیوری موندیم ((گوشی 900 تومنی)) که اگه گوشی جیل نشه باید دست به دامن اپل بشیم تازه تحریم ها که به جای خود (به به) من این گوشی ایفون رو دبی خریدم اگه 1% می دونستم میام ایران اینهمه دردسر داره به خدا عمرا می گرفتم در کل خرید ایفون از نظر من واسه کشورهایی که تحریمن واقعا باید با سختی با این گوشی کنار بیان در کل سیستم عامل محشری داره که بدیش از نظره من همین محدودیتشه که فقط با جیلبیریک شدن قابل حله که با نبود جیلبیریک خیلی از امکانات ازش گرفته میشه

نظر

اینکه آیفون بدون جیلبریک خیلی از امکانات بسیار مفیدی رو که باید داشته باشه نداره کاملا صحیحه و من مطمئنم که حتی جیلبریک iPad 2 و 4S هم آماده ریلیز هست چون مهندسای اپل که شاخ یا دم ندارند و معجزه هم نمیکنن که هیج هکری نتونه از پسش بربیاد. اینها همش سیاستهایی هست که پشت پرده اتفاق میفته و ما ازش بیخبریم.

شما ببینید قبل از ارایه iOS 5 میگن 5 تا اکسپلویت پیدا کردن که میشه باهاش جیلبریک آنتدر کرد. حالا میگن یک باگ پیدا کردن و هشدار میدن آپدیت نکنید. پس نگران نباشید به نظر من دیگه تو این یکی دو هفته میتونید iDevice هاتون رو آنتدر جیلبریک کنید.

نظر

به نظر من هرچه جلوتر ميريم اين قضيه جيل بريک کمرنگ تر ميشه. يادم مياد وقتي آيفون 4 لاک با بيس باند 4.11 اومد همه ميگفتن به زودي آنلاک ميشه و ... ولي ديديم که آنلاک نشد. من فکر ميکنم قضيه جيل هم يواش يواش به سمت غير ممکن شدن ميره. من شخصاً از اين قضيه خيلي ناراحتم و فکر ميکنم لذتي که تو نصب برنامه هاي کرک شده هست تو خريدن اونا نيست در صورتي که به قول يکي از دوستان هر کدوم از ما 800 900 تومن (خود من که 1250) گوشي خريديم و ميتونيم 200 هزار تومن هم پول برنامه بديم اما اون قضيه مجاني بودن يه مزه ديگه داره. به هر حال اميدوارم که بازم بتونم ورژن هاي جديد تر ios رو با جبل آنتتر داشته باشيم.
                      من الان از 5 برگشتم به 4.3.3 که بتونم آنتتر جيل کنم و واقعا حسرت امکانات 5 رو دارم ميخورم و متاسفانه ديگه هم نميتونم برم رو 5

نظر

دوستان قبلا من گفتم نسبت به جیلبرک ضعیفیم و الان هم 100000 درصد تاییدش میکنم.

خب فرض کنیم که همه هکرها به استخدام اپل در بیان و جیلبرک دوباره غیرقانونی اعلام بشه.

اون موقع میخواید چی کار کنید؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

من به شخصه میرفتم HTC Sensation XE میخریدم!

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                            من به شخصه میرفتم HTC Sensation XE میخریدم!
                            منظور شما اینه که جیلبریک دیگه نبود میرفتید htc میخریدید؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
                            اگر منظورتون هینه پس شما کلا دارین ios رو زیر سوال میبرید.چون بارز ترین ماهیت ios به همون بسته بودن و امنیتش هس.
                            درسته علاوه بر امکان ذخیره سازی اطلاعات روی ایفون به وجود میاد و امکانات جدیدی به ایفون اضافه میشه اما اولا ایفون به این خاطر شده ایفون که سیستم عاملش ios هس نه بخاطر این که جیلبریک میشه.
                            در ضمن از شما خواهش میکنم htc رو با ایفون که ساخته ی استیو جابز بزرگ هست مقایسه نکنید!
                            ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 13-11-2011, 05:50 PM

نظر

نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
                              منظور شما اینه که جیلبریک دیگه نبود میرفتید htc میخریدید؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
                              اگر منظورتون هینه پس شما کلا دارین ios رو زیر سوال میبرید.چون بارز ترین ماهیت ios به همون بسته بودن و امنیتش هس.
                              درسته علاوه بر امکان ذخیره سازی اطلاعات روی ایفون به وجود میاد و امکانات جدیدی به ایفون اضافه میشه اما اولا ایفون به این خاطر شده ایفون که سیستم عاملش ios هس نه بخاطر این که جیلبریک میشه.
                              در ضمن از شما خواهش میکنم htc رو با ایفون که ساخته ی استیو جابز بزرگ هست مقایسه نکنید!
                              اگه جیلبریک نباشه مطمعا باش خیلیها میرن سراغ htc سامسونگ وغیره

نظر

نوشته اصلی توسط einstein2010 نمایش پست ها
                                اگه جیلبریک نباشه مطمعا باش خیلیها میرن سراغ htc سامسونگ وغیره
                                با حرف شما تا حدودی موافقم البته این بیشتر برای کشور هایی مثل ما صدق میکنه
                                چون فکر کنم مثلا تو کشور پیشرفته ای مثل امریکا اکثرا جیلبریک نمیکنن و ایفون رو به خاطر ios بدون جیل دوس دارن وایفون میخرن.
                                اینها همگی نر های شخصی من هس و شایدم کاملا غلط

نظر

صبر کنید ..
                                X