اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تمام شدن عمر جیبریک ایفون ؟!؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من مثال نقض میارم
    1-celeste بلوتوث
    2-ifile دسترسی به فایل ها با کلی امکانات که تو هیچ برنامه مشابه دیده نشده
    3-safari downloadmanenger مدیریت دانلود از طریق خود safari خیلی بهتر از برنامه های مشابه چون از رو خود سافاری هست
    4-overbord برداشتن محدودیت 11 صفحه ای ایفون
    5-infinifolder برداشتن محدودیت 12 تایی در فلدر ها
    6-iphone delivery اضافه شدن قابلیت دلیوری به ایفون
    و.......

نظر

خوب سوال اینه که مثلا میشه bit sms رو خریداری کرد ؟بدون جیلبریک یا ifile یاceleste نمیشه که !!!ایفون بدون ایناچندنقطه جا خالی داره .

{سند ازایفون 4 ورژن 5}

نظر

به نظره من سیستم عامل Android از ios بدون جیلبریک قوی تر هست

نظر

نوشته اصلی توسط shahabsmt نمایش پست ها
          به نظره من سیستم عامل Android از ios بدون جیلبریک قوی تر هست
          ما نسبت به جیلبرک ضعیفیم.

وگرنه آندروید هیچگاه از هیچ نظر نمیتونه به iOS برسه.

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
            ما نسبت به جیلبرک ضعیفیم.

وگرنه آندروید هیچگاه از هیچ نظر نمیتونه به iOS برسه.
            متوجه منظورت نمیشم Sm8

یعنی چی ما نسبت به جیلبرک ضعیفیم؟

نظر

هیچ کس به اندازه ماهایی که shsh هیچ ورژن درستی رو نداریم منتظر جیلبریک آنتدر نیست
              جیلبریکم واسه این برنامه ها میخوایم safari downloadmanenger وiphone delivery وceleste و...برنامه هایی که تو app store پیدا نمیشه
              آپدیت اپل خیلیا رو نگران کرده جیلبریک آنتدر میاد سال اول نیست که ایفون داریم !!!!

نظر

تنها دلیل من واسه جیلبرک کردن دلیوری هست .
                وگرنه بقیه برنامه های پولی رو می خرم.

نظر

من كه به شخصه دورجلبريك خط كشيدم وديگه هم نميخوام جلبريك كنم.
                  بااين ضدحالهايى كه اپل ميزنه وزرت زرت فريم ورجديدميده بيرون ديگه به
                  دردسرشم نمى ارزه.هروقت هم فريم ورجديدميادبلافاصله آپديت ميكنم با
                  خيال راحت.جلبريك ديگه اون شوروشوق دوسه سال پيش رونداره.
                  بعبارتى ديگه حال نميده.

نظر

در کل ، همونطور که به نبود بلوتوث توو آیفون 4-5 ساله عادت کردیم ، به نبود جیلبریک هم عادت میکنیم . ( البته من هم امیدوارم و دوست دارم که جیلبریک بشه ... ! )
                    نگران فردایت نباش ...
                    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

بدون جیلبریک آیفون ، آیفون نیست

نظر

نوشته اصلی توسط imakoran نمایش پست ها
                        بدون جیلبریک آیفون ، آیفون نیست
                        موافقم ۲۰۰%
                        من به دوستانی که خیلی به جیلبریک اعتقاد ندارن توصیه ی کوچیکی بکنم:
                        برنامه ی کوای دایال رو نصب کنید و ببینید تماس تلفنی و پیدا کردن شماره تلفنها چه تفاوت محسوسی می کنه. قول میدم دیگه به آیفون بدون جیلبریک دست نزنید!

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
                          در کل ، همونطور که به نبود بلوتوث توو آیفون 4-5 ساله عادت کردیم ، به نبود جیلبریک هم عادت میکنیم . ( البته من هم امیدوارم و دوست دارم که جیلبریک بشه ... ! )
                          دوست عزیز موقعی که امکانش هست چه نیازیه که بخوایم عادت کنیم؟گوشی تمام کاربردهایی رو که بعد از جیلبریک میتونه داشته باشه از توانایی هاشه و باید ازشون استفاده کرد.

نظر

نوشته اصلی توسط shams نمایش پست ها
                            من كه به شخصه دورجلبريك خط كشيدم وديگه هم نميخوام جلبريك كنم.
                            بااين ضدحالهايى كه اپل ميزنه وزرت زرت فريم ورجديدميده بيرون ديگه به
                            دردسرشم نمى ارزه.هروقت هم فريم ورجديدميادبلافاصله آپديت ميكنم با
                            خيال راحت.جلبريك ديگه اون شوروشوق دوسه سال پيش رونداره.
                            بعبارتى ديگه حال نميده.
                            من واقع با شما موافقم. قبلا ا 3GS رو آخرین ورژن ها حتی ۳.۱.۳ درست جیلبریک نمیشد بعد از اینکه واسه 3G و 2G میومد واسه ۳GS میومد الان هم آخرین باری که اون جور واسه جیلبریک مشتاق بودم ( یعنی همه بودن)موقع ریلیز Jailbreakme 3.0 بود که آیپد ۲ جیلبریک میشد اما الان دیگه هیچی حال نمیده مگه اینکه ای پ ایران باز بشه ما هم اپ استور داشته باشیم.

نظر

نوشته اصلی توسط Terminator44 نمایش پست ها
                              صحبت های moosavi_69 تقریبا درست هست. فقط چند نکته به نظرم وجود داره :

1- جیلبریک فقط واسه نصب برنامه کرک شده نیست؛ شخصا بدون Sbsetting (مخصوصا بخش Process) و RemoveBG و iFile، اصلا نمیتونم آیفون رو تحمل کنم. وقتی تازه اومدم روی iOS 5، واقعا وضع باتری وحشتناک بود؛ ولی بعد از جیلبریک حدود 30 تا 40 درصد نسبت به قبل بهتر شده.

2- درسته با 50 یا نهایتا 70 دلار میشه تمام برنامه های مورد نیاز رو واسه همیشه خرید؛ ولی توجه داشته باشین الان کمترین قیمت واسه گیفت کارت 50 دلاری، حدود 80 تومن هست نه 60 تومن.

3- شاید یکی از دلایلی که خیلی ها از اپ استور برای گرفتن App (حتی رایگان) استفاده نمیکنن، مشکل تحریم و استفاده از *** و تا اندازه کم بودن سرعت هست...

با توجه به اینا میشه گفت جیلبریک خیلی چیز بدی نیست؛ ولی اگه کل ایران یه سرعت اینترنت بهتر داشته، مطمئنا از هر لحاظ لذت استفاده از اسمارت فون ها توی همه بخش ها بیشتر میشد...
                              میخوای اگر من ادرس گیفت کارت 50 دلاری دارم 65 تومن
                              خدمت شما
                              Applestan.com

نظر

جیلبریک میکنم فقط و فقط به خاطر iphone delivery فقط همینو بس

نظر

صبر کنید ..
                                X