اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش فعال کردن Region Format فارسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان تقویم شمسی چی رو ۴ بود الان نمیشه رو ۵ فعالش کرد!

نظر

سلام دوستان عزیز.
      من اینکارو انجام دادمو اما موفع ریستور کردن ارور 10 میده.
      کسی میتونه راهنمایی کنه؟

نظر

بنده که انجام دادم، جیلبریک نکردم، و روی ios 5 هستم ، اینکه با جیلبریک شه یک چهارم صفحه مسئله ای هست که یک مرتبه هم بیت اسمس نصب کردم اینطور شد و دلیل اصلی این قضیه رو نمیدونم.

نظر

دوستان چرا اولين بار هست بعد ديگه نيست تازه او ايپدم كه افتضاحه جاگيرى حرف ها تو calender

نظر

خب دوسته عزیز، با این کار زبان پارسی به لیست زیان ها اضافه نمیشه. با این کار در واقع وقتی هنگام ریستور زبان های فعال گوشی دریافت میشه از بک آپ، ما دستی فارسی رو بهش دادیم. اگه حذف کنید باز باید طبق آمووزش اضافه کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط tabeez نمایش پست ها
              خب دوسته عزیز، با این کار زبان پارسی به لیست زیان ها اضافه نمیشه. با این کار در واقع وقتی هنگام ریستور زبان های فعال گوشی دریافت میشه از بک آپ، ما دستی فارسی رو بهش دادیم. اگه حذف کنید باز باید طبق آمووزش اضافه کنید.
              نه اولش طبق پيش فرض تو اكتيويشن هست

نظر

ببنید من اینطور برداشت کردم که شما میفرمائید بعد از این کار، تو زبان های اکتیو، پارسی میاد. بنده هم عرض کردم چون ما فقط زبان های اکتیو رو دستکاری کردیم و اگه پاک کنید اونجا، برای اضافه کردن باید باز طبق آموزش پیش برید.

نظر

ببنید من اینطور برداشت کردم که شما میفرمائید بعد از این کار، تو زبان های اکتیو، پارسی میاد. بنده هم عرض کردم چون ما فقط زبان های اکتیو رو دستکاری کردیم و اگه پاک کنید اونجا، برای اضافه کردن باید باز طبق آموزش پیش برید.
                  ببينيد منظور من اين هست حتى اگه اين كار هارو هم كه نكنيم رو اى او اس ٥ اورجينال بار اول زبان فارسى هست ولى اگه انتخابش نكنيد ميپره ميخوام بدونم چرا اينجوريه

نظر

آهان،عذر میخوام.
                    من چندین مرتبه که آخرین بار هم شبی بود که روزش ios 5 ریلیز شده بود ریستور کرده بودم،هیچکدوم پارسی دیفالت تو زبان ها نبود.

ارسال از آیفون ۴ فریمور ۵ برنامه Tapatalk

نظر

آهان،عذر میخوام.
                      من چندین مرتبه که آخرین بار هم شبی بود که روزش ios 5 ریلیز شده بود ریستور کرده بودم،هیچکدوم پارسی دیفالت تو زبان ها نبود.

ارسال از آیفون ۴ فریمور ۵ برنامه tapatalk
                      شما ريست ستينگز هم حتى بكنيد براى بار اول مياد

نظر

با ریست ستینگ برای بنده که نیومد. شما ریست و عکس بگیرید

ارسال از آیفون ۴ فریمور ۵ برنامه Tapatalk

نظر

با ریست ستینگ برای بنده که نیومد. شما ریست و عکس بگیرید

ارسال از آیفون ۴ فریمور ۵ برنامه tapatalk
                          نميتونم والا همه تنظيماتم ميپره ولى اگه اينكارو كردم حتما چشم

نظر

حل مشکل کوچک شدن صفحه

http://www.i-phone.ir/forums/thread49961-2.html

نظر

دوستان ابزارهای فارسی آی او اس 5 و 5.0.1 رو در این تاپیک قرار دادم. ببینید و نظر بدید

http://www.i-phone.ir/forums/thread5...tml#post529686

نظر

صبر کنید ..
                              X