اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شروع فروش آنلاین آیفون 4s آنلاک از اپل استور آمریکا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط se_htc نمایش پست ها
    دوست عزیز با این وضع ارز اصلا امیدی به پایین اومدن که نیست حتی نایاب شدن هم هست..علاوه بر اینکه بازار ارز بالا پایین داره الان دارن با اجناس قاچاق هم مبارزه می کنند و میدونید که 90% گوشی های داخل بازار ایران قاچاق هستند.. البته امیدوارم وضع کمی بهتر بشه..
    برادر این تاپیک یه هوا بیات شده! محاسبات دوستان با دلار ۱۲۰۰ تومنیه، نه ۱۷۰۰ تومنی!

نظر

من دیروز با عموم صحبت کردم قرار بود از آمریکا برام آیفون 4 اس بیاره .من 16 گیگ میخاستم وقیمتش هم 649 دلار بود که تو سایت میزد ولی وفتی برای خرید رفته بود گفته بودن 15 درصد هم بابت مالیات باید بدید که تقریبا با این قیمت ایران فرق چندانی نداره.البته با قیمت الان دلار که 1700 تومنه.

نظر

خريد از اپل

نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
        فروش آنلاین آیفون 4 اس آنلاک در آمریکا شروع شد. من همین الآن یکی ش رو خریدم، و برای اطلاع دوستانی که فکر می کردن مالیاتی بهش تعلق نمی گیره، 8% مالیات برای تحویل در کالیفرنیا بهش تعلق گرفت!
        [ATTACH]6263[/ATTACH]
        سلام دوست عزيز
        ميخواسنم بدونم چطور ميشه از ايران به صورت اينترنتي از اپل ايپد خريد به طوري كه به ايران پست بشه؟؟
        لطفا جواب من به اين ايميل بديد
        ممنون
        Amir.archi.1987@gmail.com

نظر

نوشته اصلی توسط amir.archi نمایش پست ها
          سلام دوست عزيز
          ميخواسنم بدونم چطور ميشه از ايران به صورت اينترنتي از اپل ايپد خريد به طوري كه به ايران پست بشه؟؟
          لطفا جواب من به اين ايميل بديد
          ممنون
          Amir.archi.1987@gmail.com
          نمیشه برادر!

نظر

صبر کنید ..
          X