اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل باتری هنوز پس از آپدیت به 5.0.1 وجود دارد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل باتری هنوز پس از آپدیت به 5.0.1 وجود دارد!

با توجه به اخبار اخیر منتشر شده آخرین آپدیت اپل که دیروز منتشر شد در بخشی که به رفع باگ ها اشاره میکرد رفع باگ باتری وجود نداشت! و اکثر افراد نیز هنوز شاهد آن هستند که باتری iPhone 4S آنها و حتی کاربران دیگر دستگاه ها شاهد کاهش سریع باتری هستند ، نظرات زیر قسمتی از نظرات کاربران هستند:
    آپدیت جدید اپل درکل هیچ کمکی به کاربران نمی کند، امروز من سافاری را باز کردم ۲٪ از باتری من به خاطر باز کردن سافاری از دست رفت.

امروز صبح با ۵.۰.۱ آپدیت کردم،هنوز مشکل باتری مانند قبل وجود دارداز زمانی که آیفونم را از شارژ جدا کردم از ۲:۳۰ ساعت قبل فقط بوسیله نور صفحه باتری به ۸۰٪ کاهش یافته است، هنگامی که من در حمام بودم به مدت ۱۵ دقیقه گوشی ۲٪ از شارژ خود را از دست داد! در کل هیچ تغییری مشاهده نمیکنم

از ۱،۵ ساعت پیش که به ۵.۰.۱ آپدیت کردم باتری به ۲۰٪ رسیده بدون هیچ استفاده ای واقعا این وحشتناک است!
    اپل بعضی چیزها را واقعا عای انجام داده است اکثر کاربر ها از تجربه آپدیت از طریق گوشی خوششان آمده بود از طرفی نیز کسانی هستند که نتوانستند با این سیستم آپدیت کنند چون باتری آنها زیر ۵۰٪ بود!
    محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

منبع:

اپل رسما تایید کرد که برای بعضی از آیفون 4s ها همچنان مشکل باطری باقی مانده است
    و اعلام شده که برای آندسته از کاربران ٬ در حال بررسی است و بزودی با یک بروز رسانی دیگر ( ۵.۰.۲ ) به آن رسیدگی خواهد کرد

منبع:
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
    X