اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبرک iOS 5.0.1 نسخه فاینال

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط diabyte نمایش پست ها
    به ايرانيا ربط نداره قبلا تاييد شده
    یعنی ما اینقدر خنگیم....؟؟!!

نظر

salam in file dl iso5.0.1 zip hastesh
      chetori ba redsnow bazesh konim?

نظر

نوشته اصلی توسط amir pouya1 نمایش پست ها
        salam in file dl iso5.0.1 zip hastesh
        chetori ba redsnow bazesh konim?
        دوست من لطفاً فارسی تایپ کنین.برید داخل فایل زیپ.اگه یه فایل با پسوندipsw بود برگردین بیرون و فایل زیپ رو extract کنین.
        اگه چندتا فایل بود برگردین بیرون و پسوند فایل زیپ رو به ipsw تغییر بدین
        ویرایش توسط select1389 : https://i-phone.ir/forums/member/77612-select1389 در ساعت 09-12-2011, 08:42 PM

نظر

jail break man chan vaghte ro ((Exploiting with limera1n))moonde tabiie ya moshkel dare

نظر

سلام من گوشیمو به 5.0.1 ریستور کردم ولی طبق این آموزشا من عمل کردم ولی وقتی فریمور 5.0.1 انتخاب می کنم مگه ساپورت نمی شه !!!

نظر

بادرود به دوستان
              من گوشی 4 خودم رو جیلبرک کرده ام در آیزو 5.0.1 و بیسباند 4.11.08 هستم
              ولی در زمان آپدیت کردن اپلیکیشنها با آیتونز بصورت خودکار تیک آنها برداشته میشود
              و نوار آبی زیر آیکن ها نصفه پر میشود و نصب نمیشود
              در ضمن آخرین کامپیوتری است که با اکانت خودم آوتورایز کرده ام
              ممنون
              [IMG][/IMG]
              ویرایش توسط mojahed25 : https://i-phone.ir/forums/member/80453-mojahed25 در ساعت 10-12-2011, 01:44 AM

نظر

نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
                بادرود به دوستان
                ممنون
                http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...ecaf86b050.png
                تیک برنامه هایی که اینطوری ان رو بردار ، دوباره بزار

نظر

سلام خدمت همه دوستان من چند تا سوال دتشتم:

1.ایفون4 من فریمور 4.3.5 هستش و گوشیمو میخوام جیلبریک کنم چیکار باید بکنم؟ یعنی با روش تترد و 4.3.4_Restore و redsn0w_win_0.9.8b4جیل کنم یا ریستور کنم به 5وجیلبریک کنم؟؟؟

2.اگه با روش تترد جلبریک کنم بعدا هرموقع خواستم میتونم به حالت اول گوشیم برگردم یا نه؟؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط p_o_u_y_a نمایش پست ها
                    سلام خدمت همه دوستان من چند تا سوال دتشتم:

1.ایفون4 من فریمور 4.3.5 هستش و گوشیمو میخوام جیلبریک کنم چیکار باید بکنم؟ یعنی با روش تترد و 4.3.4_Restore و redsn0w_win_0.9.8b4جیل کنم یا ریستور کنم به 5وجیلبریک کنم؟؟؟

2.اگه با روش تترد جلبریک کنم بعدا هرموقع خواستم میتونم به حالت اول گوشیم برگردم یا نه؟؟؟
                    4.3.5 رو میتونید جیلبرک کنید ، Tethered هستش
                    http://www.i-phone.ir/forums/thread43965.html

میتونی به iOS 5 هم ری استور کنی و جیلبرک کنی با آموزش همین تاپیک

بله اگه tethered باشه ، بعدش میتونید با Untethered جیلبرک کنید ، مشکلی نیست ( ری استور هم نمی خواد )

نظر

نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها
                      4.3.5 رو میتونید جیلبرک کنید ، Tethered هستش
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread43965.html

میتونی به iOS 5 هم ری استور کنی و جیلبرک کنی با آموزش همین تاپیک

بله اگه tethered باشه ، بعدش میتونید با Untethered جیلبرک کنید ، مشکلی نیست ( ری استور هم نمی خواد )
                      ممنون از جوابتون گفتین "میتونی به iOS 5 هم ری استور کنی و جیلبرک کنی با آموزش همین تاپیک" پس به نظرتون به iOS 5 ریستور کنم بهتره یا این روش: "آموزش جیلبریک iOS 4.3.5 توسط Redsn0w برای تمام iDevice ها" ؟؟؟

نظر

ممنون از جوابتون گفتین "میتونی به iOS 5 هم ری استور کنی و جیلبرک کنی با آموزش همین تاپیک" پس به نظرتون به iOS 5 ریستور کنم بهتره یا این روش: "آموزش جیلبریک iOS 4.3.5 توسط Redsn0w برای تمام iDevice ها" ؟؟؟
                        با آموزش همین تاپیک

عنوان همین تاپیک رو نگاه کنید "آموزش جیلبرک iOS 5.0.1 نسخه فاینال"
                        ویرایش توسط beranoosh : https://i-phone.ir/forums/member/48101-beranoosh در ساعت 10-12-2011, 03:45 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
                          بادرود به دوستان
                          ممنون
                          [IMG][/IMG]
                          دوست عزیز منم این مشکل رو داشتم. دلیلشم اینه مه هم appsync5 و هم appsync5+ رو نصب کردی. اگه appsync5 رو پاک کنی درست میشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Professional نمایش پست ها
                            این روش رو تست کنید:
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread52010.html
                            اقا من هم مشکل Unrecognized build رو دارم.میخوام جیل کنم این پیغامو میده و جلو نمیره.بعد حالت DFU.

رلهنمایی کنید لطفا

یه مشکلی هم که دارم اخیرا گوشیم شارزر اورجینال خودشو قبول نمیکنه و میگه با این دستگاه قابل شارز نیس؟؟؟

iPhone 4
                            iOS 5.0.1

نظر

نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها
                              با آموزش همین تاپیک

عنوان همین تاپیک رو نگاه کنید "آموزش جیلبرک ios 5.0.1 نسخه فاینال"
                              میشه گوشیم رو که فریمورش4.3.5 هست رو به فریمور4.3.3 ریستور کنم بعد به روش انتترد جیلبریکش بکنم که موقع خاموش روشن کردن راحت باشه؟؟؟

نظر

میشه گوشیم رو که فریمورش4.3.5 هست رو به فریمور4.3.3 ریستور کنم بعد به روش انتترد جیلبریکش بکنم که موقع خاموش روشن کردن راحت باشه؟؟؟
                                اگه shsh ندارید نمیشه

اینطور که معلومه ندارید

نظر

صبر کنید ..
                                X