اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرم ور 5.0.1 ریلیز شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mghaemipour نمایش پست ها
    متشکرم از راهنماییتون... 1 سوال کوچیک دیگه.... یعنی هیچ مشکلی پیش نمیاد؟ پس چرا بعضی جاها عنوان میشه که اون هایی که جیلبریک کردن نباید با گوشی آپ کنند؟
    خواهش میکنم، چون وقتی دیوایستون رو از طریق خود دستگاه update میکنید بدلیل jailbreak اپدیت نمیشه و اگه اپدیتم بشه بعد از اینکار دیوایستون reboot میشه و اگه دیوایستون بصورت تتر jailbreak شده باشه، دیگه بالا نمیاد و مجددا باید jailbreak کنید.
    ویرایش توسط Aryansam : https://i-phone.ir/forums/member/176810-aryansam در ساعت 16-11-2011, 04:45 PM

نظر

• بالاخره تصمیم گرفتم با خود گوشی آپ کنم که 3 دقیقه مونده بود به پایان با این ارور روبرو شدم....
      حتی با چیز پی ان هم تست کردم ، همین ارور رو گرفتم....
      راهنمایی کنید....

نظر

• نوشته اصلی توسط mghaemipour نمایش پست ها
        بالاخره تصمیم گرفتم با خود گوشی آپ کنم که 3 دقیقه مونده بود به پایان با این ارور روبرو شدم....
        حتی با چیز پی ان هم تست کردم ، همین ارور رو گرفتم....
        راهنمایی کنید....

بدلیل jailbreak هستش، مجددا update کنید، اگه چند بار امتحان کردید و با پیغام failed روبه رو شدید از طریق ایتیونز update کنید.
        ویرایش توسط Aryansam : https://i-phone.ir/forums/member/176810-aryansam در ساعت 16-11-2011, 04:47 PM

نظر

• من گوشیم آیفون 4s هستش.هر کاری هم میکنم بروز رسانی جدید رو گوشیم آپدیت نمیشه. با چیز**** هم وصل شدم همش ارور چک کردن آپدیت رو میده.نمیدونم چرا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط scOrp نمایش پست ها
            عجب آپدیت مزخرفی !!! من با خود گوشی آپدیت کردم ، مشکل باطری که حل نشده هیچ ، حالا دیگه کد های ایرانسل هم کار نمیکنه !!! نه میتونم ببینم چقدر شارژ دارم و نه میتونم شارژ کنم !!! کسی هست این مشکل رو داشته باشه ؟ iPhone 4s 5.0.1
            واقعا جدی میگین؟! عجب مشکل افتضاحیه! منم 4s دارم.منو ترسوندین.پس فعلا دست نگه میدارم و آپدیت نمیکنم.دوستان دیگه هم اگر نظری دارن بیان مطرح کنن.ممنون.

نظر

• آقا ما هر کاری میکنیم آپگرید نمیشه به 5.0.1......
              یه سوال؟ واسه آپدیت اونا پی ان میخواد؟

نظر

• با چیز....پی ان هم نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط iscarface نمایش پست ها
                  با چیز....پی ان هم نمیشه
                  نه هیچی نمی خواد.

نظر

• پ چشه؟ هی همون ارور بالایی رو میده.... راستی این قضیه ی کار نکردن کدهای ایرانسل و کم شدن عمر باتری حقیقت داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iscarface نمایش پست ها
                      آقا ما هر کاری میکنیم آپگرید نمیشه به 5.0.1......
                      یه سوال؟ واسه آپدیت اونا پی ان میخواد؟
                      شما هم مثل اینکه مشکل من رو دارین! من هم هر کاری میکنم نمیتونم آپدیت کنم.نمیدونم چرا؟ هرچند که از صحبت های اون دوستمون ترسیدم!

نظر

• من با 4s از طریق خود گوشی رفتم به 5.0.1 هیچ مشکلی هم ندارم نه اس ام اس نه کالر ایدی
                        مصرف باطری هم الانم رو استندبای با وای فای روشن حدود 0.6 % در ساعت هست
                        نظرتون راجع باطری چی هست مصرفش چطوره ؟؟

نظر

• منم گوشيموجلبريك نكردم واحساس ميكنم فريم ورجديدخيلى بهترازقبليه.
                          مصرف باطريش كمترشده.

نظر

• نوشته اصلی توسط sam_fisher نمایش پست ها
                            من با 4s از طریق خود گوشی رفتم به 5.0.1 هیچ مشکلی هم ندارم نه اس ام اس نه کالر ایدی
                            مصرف باطری هم الانم رو استندبای با وای فای روشن حدود 0.6 % در ساعت هست
                            نظرتون راجع باطری چی هست مصرفش چطوره ؟؟
                            ببخشید آیفونتون 4s و خطتون ایرانسل هست؟ با کد های ایرانسل مشکل ندارین؟ و مثلا میتونید بفهمید چقد شارژ پولی دارین؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ihossein نمایش پست ها
                              ببخشید آیفونتون 4s و خطتون ایرانسل هست؟ با کد های ایرانسل مشکل ندارین؟ و مثلا میتونید بفهمید چقد شارژ پولی دارین؟
                              همراه اولم کدی ندارم که تست کنم شرمنده

نظر

• دارم فرمور رو دانلود میکنم که ببینم توش چه خبره

بعد از دانلود و چک کردن اجزای فرمور ببینم چی به چیه

نظر

صبر کنید ..
                                X