اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا فریمویر 5 برای 3gs مناسب است؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیا فریمویر 5 برای 3gs مناسب است؟

درور خدمت دوستان و مدیران و همچنین کارشناسان فنی سایت.
    من 3gs با فرمویر 4.1 دارم و از سرعت و همه چیزش راضیم. خواستم مشورت کنم باهاتون واسه نصب فرمویر 5،لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم. با سپاس

من نظرم اینه اگه از جیل استفاده میکنی صبر کن تا انتتر بیاد بعد برو به 5

نظر

من آپدیت کردم راضی هم هستم. مصرف باطری خیلی خیلی بهتر شده. نوتیفیکشن سنتر و امکانات ریز و درشت دیگه هم که داره واقعا ارزشش رو داره.
      اگه با جیلبرک تترد مشکلی ندارید آپدیت کنید.
      من بعد از ریستور خیلی از سرعتش راضی بودم. اما بعد از جیلبرک به نظرم افت کرد. اگه می تونید جیلبرک نکنید، عالی یه!

نظر

بسیار بسیار سپاسگذارم از راهنماییتون سالار جون،اگه جیلبریک نکنم چجوری ازش استفاده کنم؟

نظر

می تونید برنامه ها و بازی های مورد نیازتون رو بخرید.
          با گیفت کارت اپل که توی ایران هم به راحتی می تونید پیدا کنید

نظر

دوستان عزیز من یادم رفت بگم گوشیم لاک هست،هرکار میکنم آنلاک نمیشه،ظاهرا هیچ راهی نداره اینطوره؟ Iphone 3GS 32 Lock,Baseband 6.15.00

نظر

6.15 به راحتی آنلاک میشه ! چه ورژنی هستید؟

نظر

آقایون دوستان من یه مشکل عجیب پیدا کردم که اشکمو درآورده 24 ساعته که یکسره دارم روی این گوشی بینوا فرمویر میریزم ولی هیجوری آنلاک نمیشه،گوشیم از اولش 4.1 بود هیچئ مشکلی هم نداشت تا یه غلطی کردم 5 رو ریختم روش بعد با redsn0w آنلاک نشد،الان فرمویر هایی که روش نصب میشه 5و4.1 هست و جفتشون هم اورجینال و هم کاستوم براحتی نصب میشن ولی عجیب اینه که سیم کارت رو گوشی نیست و بعد از نصب هرکدوم از فریمویرها گوشی داره واسه خودش دنبال آنتن می گرده(searching...) و آنلاک هم هیچ تاثیری روش نمیزاره ، سیم کارتم که میزارم روش manual جستجو میکنم میگه unable to load network list خلاصه دهنمو صاف کرده تروخدا هرکی میتونه کمک کنه ممنون میشم. Iphone 3GS 32 Lock,Baseband 6.15.0

نظر

دوست عزیز گوشی شما لاک هست؟ Iphone 3GS 32 Lock,Baseband 6.15.0
                  اگر بله دیگه نمیشه کاری کنید شما با فریمور اصلی ریستور کردید و بیس باند را آپدیت کردید ( گوشی های لاک باید از کاستم استفاده کنند برای حفظ بیس باند)
                  ببینید بیس باندتون رو چند شده

نظر

من که رفتم روی ios 5 همه چی مخصوصا سرعت عالیه.

نظر

بله منم روی ios 5 هیچ مشکلی نداشتم به خوبی کار میکرد
                      نگران فردایت نباش ...
                      خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                      ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                      اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

من هم هيچ مشكلى ندارم تترد هم هستم هر ٢ روز ٢ دقيقه بوت ميشه
                        باطرى بهتره و سرعت
                        مشكلم با gps كه قبلا هم بود به خاطر ٦.١٥
                        دوستى هم كه مشكل داشت بايد بدونه خيلى راحت مشكلش حل ميشه
                        با ipsw اصلى ريستور كن و بعد هنگام ج ب هم تيك نصب سيديا رو بزن هم تيك نصب باندل ايپد بعد هم با نصب اولترا مشكل حله
                        موفق باشى

نظر

با سلام
                          من یه آی پد 2 3gs خریدم لطفا" طریقه راه اندازیش رو برام بنویسید

نظر

من الان 3gs ورژن ۴.۲.۱ دارم
                            می خوام همین الان ببرم روی ۵ ، چون همونطور که دوستان می گن شاید اپل هنوز اجازه بده بریم روی ۵
                            حالا می خوام بدونم اگه وسط کار اپل اجازه نداد که برم رو ۵ مجبورم برم رو ۵.۰.۱ یا همین ۴.۲.۱ میمونه روی دیواسم ؟؟؟؟
                            لطفا زود جواب بدین ممنون

 Think differenet

نظر

دوستان عزیز بیس باند آیفون من از اولش 6.15.0 هستش یعنی اگه موقع جیلبریک دومرتبه تیک Install Ipad Baseband رو بزنم بعد از جیلبریک مشکل آنلاکم حل میشه؟؟؟ اونوقت بیس باندم به چه ورژنی آپدیت میشه؟! ممنون از راهنمایی همه بخصوص ipadsaei عزیز.

نظر

صبر کنید ..
                              X