اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیا فریمویر 5 برای 3gs مناسب است؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط bahmanian نمایش پست ها
    دوستان عزیز بیس باند آیفون من از اولش 6.15.0 هستش یعنی اگه موقع جیلبریک دومرتبه تیک install ipad baseband رو بزنم بعد از جیلبریک مشکل آنلاکم حل میشه؟؟؟ اونوقت بیس باندم به چه ورژنی آپدیت میشه؟! ممنون از راهنمایی همه بخصوص ipadsaei عزیز.
    ببینید طبیعا نباید بیسباند شما آپدیت بشه چون آنلاک نمیتونید بکنید . اینکه قبلا 6.15 بوده یا شما خودتون به 6.15 بردید مهم نیست . مهم اینه که شما باید این بیسباند رو حفظ کنید تا بتونید آنلاک کنید
    نگران فردایت نباش ...
    خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
    ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
    اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

نوشته اصلی توسط bahmanian نمایش پست ها
      آقایون دوستان من یه مشکل عجیب پیدا کردم که اشکمو درآورده 24 ساعته که یکسره دارم روی این گوشی بینوا فرمویر میریزم ولی هیجوری آنلاک نمیشه،گوشیم از اولش 4.1 بود هیچئ مشکلی هم نداشت تا یه غلطی کردم 5 رو ریختم روش بعد با redsn0w آنلاک نشد،الان فرمویر هایی که روش نصب میشه 5و4.1 هست و جفتشون هم اورجینال و هم کاستوم براحتی نصب میشن ولی عجیب اینه که سیم کارت رو گوشی نیست و بعد از نصب هرکدوم از فریمویرها گوشی داره واسه خودش دنبال آنتن می گرده(searching...) و آنلاک هم هیچ تاثیری روش نمیزاره ، سیم کارتم که میزارم روش manual جستجو میکنم میگه unable to load network list خلاصه دهنمو صاف کرده تروخدا هرکی میتونه کمک کنه ممنون میشم. Iphone 3GS 32 Lock,Baseband 6.15.0
      نگران نباش همین کاری که ipadsaei انجام بده
      مشکلی نداره و انتنت بر میگرده
      اول رد اسنو به غیر از تیک سیدیا تیک بیس باند هم بزن بعدش آخرین ورژن UltraSnow که 1.2.4 هست رو نصب کن حل میشه

نظر

من اومدم رو ios 5 سرعتم خیلی خوب شده ولی بنظر مصرف باطریم زیاد شده!
        من 3gs دارم بوت قدیم با snowbreez جیل کردم آنتترد جیل شد ...

نظر

سلام من ایفون 3gsدارم که ورژن 3-3-4 روی ان نصب است من دیروز ان را اپدیت کردم به IOS 5 اما به دلیل انلاک بودن گوشی بالا نیامد و دیگه این که چه طور میتونم به حالت اولیه برگردانم لطفا اگر میشه من را راهنمایی کنید.ممنون
          ویرایش توسط mahdi aj : https://i-phone.ir/forums/member/78033-mahdi-aj در ساعت 13-11-2011, 03:20 PM

نظر

من که رفتم رو 5 واقعا قابل مقایسه با 4.3.3 که قبلا داشتم نیست

پیشنهاد می کنم که برید

نظر

سلام من بوت رام قدیم دارم چه جوری میتونم آنتتر جیل کنم آیا جیل کنم همه نرم افزار ها کار خواهد کرد ؟ یا صبر کنم بهتره ؟ ورژن گوشی هم ۵ هستش

نظر

با Sn0wbreeze 2.8 Beta 11 کاستوم بساز و ریستور کن. من تست کردم جواب داده. اگه گوشیت لاک باشه هم می تونی هکاکتیو کنی و بیس بند رو هم آپدیت نکنی.
                تقریبا همه نرم افزار ها هم کار می کنن.

نظر

سلام دوستان .... من یه مدتی هست به ios 5 امدم اما فقط یه مشکلی دارم اونم اینه که وقتی تو message هستم ومیخوام مسیج بدم وقتی مسیجی دیگه ای برام میاد یهو هنگ میکنه و به حالت safe mod میره بعد باید restart کنم دیگه خستم کرده ( اینم بگم که جیل تتر با redsn0w_win_0.9.9b7 )
                  ویرایش توسط rezzar : https://i-phone.ir/forums/member/21589-rezzar در ساعت 14-11-2011, 11:35 PM

نظر

نوشته اصلی توسط rezzar نمایش پست ها
                    سلام دوستان .... من یه مدتی هست به ios 5 امدم اما فقط یه مشکلی دارم اونم اینه که وقتی تو message هستم ومیخوام مسیج بدم وقتی مسیجی دیگه ای برام میاد یهو هنگ میکنه و به حالت safe mod میره بعد باید restart کنم دیگه خستم کرده ( اینم بگم که جیل تتر با redsn0w_win_0.9.9b7 )
                    سلام اگه دلیوری ورژن 3.8.10 ریختی پاکش کن چون با ورژن گوشیت سازگار نیست

نظر

نوشته اصلی توسط ipadsaei نمایش پست ها
                      من هم هيچ مشكلى ندارم تترد هم هستم هر ٢ روز ٢ دقيقه بوت ميشه
                      باطرى بهتره و سرعت
                      مشكلم با gps كه قبلا هم بود به خاطر ٦.١٥
                      دوستى هم كه مشكل داشت بايد بدونه خيلى راحت مشكلش حل ميشه
                      با ipsw اصلى ريستور كن و بعد هنگام ج ب هم تيك نصب سيديا رو بزن هم تيك نصب باندل ايپد بعد هم با نصب اولترا مشكل حله
                      موفق باشى
                      خیلی ممنونم از راهنماییت ok شد،از بقیه کاربرا و هموطنای گلم هم سپاسگذارم.

نظر

سلام ...خیلی ممنونم از جوابتون منم به کاری گفتین عمل کردم اما امروز باز اونجوری شد

نظر

سلام ...خیلی ممنونم از جوابتون منم به کاری گفتین عمل کردم اما امروز باز اونجوری شد

نظر

واسه منم به هیچ صراطی مستقیم نیست هرکاری میکنم بعد آنلاک مینویسه No service,فریمور 5 نخواستم همون 4.1 رو نصب کردم بی دردسر آنلاک میشه.

نظر

آقا هرکس تونست 3gs لاک با بوت رام جدید رو روی فریمور 5 به بالا آنلاک کنه به بقیه هم بگه،اجرش با امام حسین.

نظر

مي دوني ، سرعت رو يه كم كم مي كنه ولي به امتحانش مي ارزه

نظر

صبر کنید ..
                                X