اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیفون 4s ام یه دفه خاموش شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط tabeez نمایش پست ها
    برا من 4 5 مرتبه تو این 9ماه که خریدم اتفاق افتاده گوشیم
    واقعا جدی میگی؟! بعد چی کار کردی؟ با هوم و پاور روشن میکردی؟ یعنی من نگران نباشم؟ آخه خیلی ترسیدم.بعد اینکه یکی از بچه ها گفت که این به خاطر تعداد زیاد برنامه هایی بوده که باز مونده و باید می بستمشون و من این کارو نکرده بودم.بعد که زدم نزدیک یه 20 برنامه ای بود که با بستمشون.نمیدونم این بوده یا نه!

نظر

نوشته اصلی توسط ihossein نمایش پست ها
      واقعا جدی میگی؟! بعد چی کار کردی؟ با هوم و پاور روشن میکردی؟ یعنی من نگران نباشم؟ آخه خیلی ترسیدم.بعد اینکه یکی از بچه ها گفت که این به خاطر تعداد زیاد برنامه هایی بوده که باز مونده و باید می بستمشون و من این کارو نکرده بودم.بعد که زدم نزدیک یه 20 برنامه ای بود که با بستمشون.نمیدونم این بوده یا نه!
      نترس بابا هیچی نیست اون پست بالایی منو بخون یه تاپیک چند هفته پیش زدم یه چیزایی یاد می گیری..

نظر

دوستان الان که این تاپیک ها رو میخونم یه خورده دلگرم شدم و اینکه فکر کردم گوشی من مشکل داره ولی میبینم که واسه همه این مشکل پیش اومده.واسه شما وقتی خود به خود خاموش شد با پاور معمولی روشن شد یا هوم و پاور رو 8 ثانیه گرفتین روشن شد؟

نظر

دوستان الان که این تاپیک ها رو میخونم یه خورده دلگرم شدم و اینکه فکر کردم گوشی من مشکل داره ولی میبینم که واسه همه این مشکل پیش اومده.واسه شما وقتی خود به خود خاموش شد با پاور معمولی روشن شد یا هوم و پاور رو 8 ثانیه گرفتین روشن شد؟
          هوم و پاور رو بگیر تا ارم اپل بیاد بعدم دستتو وردار عزیز..

نظر

بچه ها امکان داره مال تعداد زیاد برنامه هایی بوده که باز مونده باشه و ما نبستیمشون؟ و یا شاید یه مشکل از ios 5 ? یعنی اونایی که ios 4 هم دارن به چنبن مشکلی برخوردن؟

نظر

بچه ها امکان داره مال تعداد زیاد برنامه هایی بوده که باز مونده باشه و ما نبستیمشون؟ و یا شاید یه مشکل از ios 5 ? یعنی اونایی که ios 4 هم دارن به چنبن مشکلی برخوردن؟
              اون پست بالایی منو خوندی که تاپیک هفته های پیش زیرش بود؟زیاد نیست بخون میفهمی..کلا تو همه ورزن ها پیش اومده حتی تو ایپاد بخاطر باز بودن برنامم نیست.

نظر

ihossein عزیز اینقدر جدی نگیر این قضیرو کلا زندگی رو جدی نگیر چه برسه به این

ولی بی شوخی مشکلی نیست گوشی همینه دیگه حالا این که ایفونه درصدش پایینه اگر نوکیا یا اچ تی سی داشتی هفته ای 10 بار خاموش یا هنگ می شد

نظر

نوشته اصلی توسط just_apple نمایش پست ها
                  ihossein عزیز اینقدر جدی نگیر این قضیرو کلا زندگی رو جدی نگیر چه برسه به این

ولی بی شوخی مشکلی نیست گوشی همینه دیگه حالا این که ایفونه درصدش پایینه اگر نوکیا یا اچ تی سی داشتی هفته ای 10 بار خاموش یا هنگ می شد
                  ممنون.حق با شماست.کلا زندگی رو نباید جدی گرفت.ولی میگم متوجه شدم که این مشکل عمومی هستش و واسه خیلی ها پیش اومده و خاطرم جمع شد.راستی بچه ها چجور میشه اپل رو از وجود چنین مشکلی با خبر کرد؟!

نظر

نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
                    ممنون.حق با شماست.کلا زندگی رو نباید جدی گرفت.ولی میگم متوجه شدم که این مشکل عمومی هستش و واسه خیلی ها پیش اومده و خاطرم جمع شد.راستی بچه ها چجور میشه اپل رو از وجود چنین مشکلی با خبر کرد؟!
                    از اینجا :

http://www.apple.com/feedback

نظر

نوشته اصلی توسط beranoosh نمایش پست ها
                      این مشکل مال آیفون هست و این قسمتی که شما گفتین برای مک هست.اینجا پاسخ میدن یا باید برم قسمت آیفون؟

نظر

دوست عزیز نگران نباش ایفون خودش کاری کرده که اگه گوشی خواست هنگ کنه خاموش بشه که نگن هنگ کرد، این در حقیقت همون هنگ کردن ایفونه و راه بالا اوردنش هم همینه که کلید هوم و پاور رو بگیری
                        موفق باشی

نظر

نوشته اصلی توسط iHossein نمایش پست ها
                          این مشکل مال آیفون هست و این قسمتی که شما گفتین برای مک هست.اینجا پاسخ میدن یا باید برم قسمت آیفون؟
                          اشتباه لینکو گزاشتم :

Apple - Feedback

از این استفاده کن ، هرچی رو میخوای اننخاب کن

نظر

نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
                            واسه منم دو سه بار این اتفاق افتاده نگران نباش .جیلبریک کردی ؟

{سند ازایفون 4 ورژن 5}

نظر

نوشته اصلی توسط MacWorld نمایش پست ها
                              شوخی کرده بود
                              شما حساس نشو
                              مال هفت هشت روز پیش بود

---
                              I am here: http://maps.google.com/maps?ll=34.801893,48.486041

نظر

سلام دوستان . متسفانه اين اتفاق واسه منم افتاده چند بار اينطوري شد و با هوم+ پاور درست شد ولي يه دفه امروز خاموش شد و هوم + پاور هم ديگه كاري نميكنن چي كار كنم؟ تورو خدا كمكم كنيد.

نظر

صبر کنید ..
                                X